רגע אחרי שנקבעה אלופת ישראל לעונת 2017/18, להלן הרשימה המלאה של אלופות כל הליגות ומחזיקות הגביע בעונת 2017/18.
שם קבוצה | שם הליגה | |
מכבי תל אביב | ליגת על | |
הפועל באר שבע | לאומית | |
אליצור נתניה | ארצית – צפון | |
אליצור אשקלון איתו | ארצית – דרום | |
מכבי קרית ביאליק | א' צפון | |
מכבי חדרה | א' שרון | |
מכבי מכבים/רעות | א' מרכז | |
מכבי שדרות | א' דרום | |
הפועל פסוטה | ב' צפון | |
מ.כ.עירוני טבריה | ב' עמקים | |
מכבי חיפה עתודה | ב' זבולון | |
מ.ס.אבן יהודה אראלה | ב' שומרון | |
מכבי קדימה/צורן | ב' שרון | |
אליצור מ.א.שומרון | ב' פתח תקוה | |
מכבי רמת גן בלאק | ב' תל אביב | |
אליצור בת ים | ב' דן | |
אליצור יוחנן יבנה | ב' מרכז | |
ביתר ירושלים | ב' ירושלים | |
אליצור נחל שורק | ב' דרום | |
הפועל דימונה | ב' נגב | |
מכבי אשדוד | ליגת על נשים | |
הפועל ראשון לציון | לאומית נשים | |
הפועל נהריה | ארצית נשים צפון | |
אליצור נתניה | ארצית נשים חיפה | |
אליצור חולון שרת | ארצית נשים מרכז | |
אליצור יבנה | ארצית נשים דרום | |
הפועל שפרעם | א' נשים צפון | |
מכבי רעננה הס | א' נשים שרון | |
מכבי תל כביר אלון | א' נשים מרכז | |
מכבי מעלה אדומים | א' נשים דרום | |
הפועל עמק יזרעאל | נוער על צפון | |
מכבי טדי תל אביב | נוער על דרום | |
א.ס.רמת השרון עלומים | נוער לאומית צפון | |
מכבי רחובות עומר | נוער לאומית דרום | |
הפועל תבור ירדן | נוער ארצית צפון | |
מכבי זכרון יעקב | נוער ארצית שרון | |
הפועל תל אביב/אוסישקין | נוער ארצית מרכז | |
אליצור משה יבנה | נוער ארצית דרום | |
הישגי כרמיאל | נוער מחוזית צפון | |
הפועל יזרעאל שמשית | נוער מחוזית עמקים | |
מכבי מוצקין עתודה | נוער מחוזית חיפה | |
מכבי מתן | נוער מחוזית שומרון | |
מכבי הוד השרון אננס | נוער מחוזית שרון | |
א.ס.רמת השרון אסף | נוער מחוזית תל אביב | |
הפועל נס ציונה אשכול | נוער מחוזית מרכז | |
אליצור ירושלים | נוער מחוזית ירושלים | |
מכבי גדרה | נוער מחוזית דרום | |
הפועל רמת הנגב | נוער מחוזית נגב | |
הפועל גלבוע/מעיינות | נערים א' לאומית צפון | |
מכבי יאיר ראשון לציון | נערים א' לאומית מרכז | |
הפועל נבון ירושלים | נערים א' לאומית דרום | |
הפועל נהריה | נערים א' ארצית צפון | |
ביתר כפר יונה | נערים א' ארצית שרון | |
הפועל רמת גן/גבעתיים | נערים א' ארצית דן | |
מכבי בת ים | נערים א' ארצית מרכז | |
מכבי אשדוד | נערים א' ארצית דרום | |
הפועל גליל צפון | נערים א' מחוזית צפון | |
הפועל יזרעאל/גבת | נערים א' מחוזית עמקים | |
הפועל יזרעאל/שמשית | נערים א' מחוזית חיפה | |
הפועל עמק חפר/ויתקין | נערים א' מחוזית שומרון | |
מכבי אורנית | נערים א' מחוזית שרון | |
עירוני ראש העין צחי | נערים א' מחוזית דן | |
הפועל נס ציונה אגס | נערים א' מחוזית מרכז | |
הפועל גזר חשמונאי | נערים א' מחוזית ירושלים | |
אליצור קבוצת יבנה | נערים א' מחוזית דרום | |
הפועל עומר | נערים א' מחוזית נגב | |
מכבי חיפה כרמל | נערים ב' לאומית צפון | |
בני הרצליה | נערים ב' לאומית שרון | |
מכבי תל אביב | נערים ב' לאומית מרכז | |
הפועל ברנר | נערים ב' לאומית דרום | |
הפועל גלבוע מערב | נערים ב' צפון | |
הפועל יזרעאל/נהלל | נערים ב' עמקים | |
הפועל נהריה | נערים ב' חיפה | |
מכבי בקה | נערים ב' חדרה | |
מ.ס.אבן יהודה | נערים ב' שומרון | |
הפועל חוף השרון | נערים ב' שרון | |
בני הרצליה דרור | נערים ב' דן | |
מכבי תל אביב צפון | נערים ב' תל אביב | |
מכבי מכבים/רעות | נערים ב' מרכז | |
כ. כפר אורנים | נערים ב' ירושלים | |
אליצור רחובות | נערים ב' דרום | |
הפועל לכיש | נערים ב' נגב | |
הפועל מטה אשר כזיב | ילדים א' לאומית צפון | |
הפועל נהריה | ילדים א' לאומית חיפה | |
הפועל עמק חפר | ילדים א' לאומית שרון | |
מכבי אלון ראשון לציון | ילדים א' לאומית תל אביב | |
מכבי דקל ראשון לציון | ילדים א' לאומית מרכז | |
א.ס.אשקלון כוכב | ילדים א' לאומית דרום | |
הפועל מעלות | ילדים א' צפון | |
הפועל גלבוע מזרח | ילדים א' גלבוע | |
הפועל יזרעאל שמשית | ילדים א'-עמקים | |
הפועל זבולון נופית | ילדים א' מפרץ | |
מכבי קרית חיים | ילדים א' חיפה | |
הפועל מנשה | ילדים א' שומרון א' | |
אליצור כוכב יאיר | ילדים א' שומרון ב' | |
הפועל חוף השרון | ילדים א' שרון א' | |
מכבי רעננה יונתן | ילדים א' שרון ב' | |
מכבי פתח תקוה ברנר | ילדים א' פתח תקוה | |
הפועל גבעתיים/רמת גן | ילדים א' דן | |
מכבי ראשון לציון אשל | ילדים א' תל אביב | |
הפועל נס ציונה גפן | ילדים א' שפלה | |
עצמה מודיעין מגינים | ילדים א' מרכז | |
עלה הרי ירושלים | ילדים א' ירושלים א' | |
הפועל פסגה ירושלים | ילדים א' ירושלים ב' | |
הפועל יואב צפית | ילדים א' דרום א' | |
הפועל שער הנגב | ילדים א' דרום ב' | |
הפועל עומר | ילדים א' נגב | |
הפועל גליל תבור | ילדים ב' צפון | |
הפועל יזרעאל/הושעיה | ילדים ב' יזרעאל | |
מכבי קרית מוצקין | ילדים ב' מפרץ | |
מכבי חיפה אמיר | ילדים ב' חיפה | |
מכבי חדרה/בית אליעזר | ילדים ב' שומרון א' | |
אליצור נתניה דרום | ילדים ב' שומרון ב' | |
הפועל כפר סבא תפוח | ילדים ב' נתניה | |
מכבי הוד השרון תפוז | ילדים ב' שרון | |
מכבי הוד השרון לימון | ילדים ב' פתח תקוה א' | |
מכבי פתח תקוה דקל | ילדים ב' פתח תקוה ב' | |
מכבי ראשון לציון ערבה | ילדים ב' דן א' | |
עלה יהוד | ילדים ב' דן ב' | |
בני הרצליה מרדכי | ילדים ב' תל אביב | |
הפועל חבל מודיעין אחיסמך | ילדים ב' שפלה | |
עצמה מודיעין מגינים | ילדים ב' מרכז א' | |
הפועל ברנר צפון | ילדים ב' מרכז ב' | |
אליצור גוש עציון | ילדים ב' ירושלים א' | |
הפועל ירושלים טלפז | ילדים ב' ירושלים ב' | |
הפועל גן יבנה | ילדים ב' דרום א' | |
א.ס.אשקלון | ילדים ב' דרום ב' | |
הפועל באר שבע | ילדים ב' נגב | |
מכבי רעננה | נערות א' לאומית | |
הפועל מגדל כרום | נערות א' צפון | |
הפועל נחף | נערות א' חיפה | |
מכבי רמת חן | נערות א' מרכז | |
הפועל באר טוביה | נערות א' דרום | |
מכבי רעננה | נערות ב' לאומית | |
הפועל יפיע | נערות ב' צפון | |
הפועל עמק יזרעאל | נערות ב' חיפה | |
מכבי הוד השרון יסמין | נערות ב' שרון | |
בני יהודה תל אביב | נערות ב' מרכז | |
עצמה מודיעין | נערות ב' ירושלים | |
מכבי גדרה | נערות ב' דרום | |
הפועל גליל הגומא | קט סל א' גליל עליון | |
הפועל גליל חספין | קט סל א' צפון | |
הפועל גלבוע חרוד | קט סל א' גלבוע | |
הפועל עפולה צעירים | קט סל א' עמקים | |
הפועל יזרעאל/אחוזת ברק | קט סל א' יזרעאל | |
הפועל נהריה הדר | קט סל א' מפרץ | |
אליצור קרית אתא | קט סל א' זבולון | |
ביתר אחוזה בקהילה | קט סל א' חיפה א' | |
מכבי חיפה צעירים | קט סל א' חיפה ב' | |
מכבי זכרון יעקב נילי | קט סל א' חדרה א' | |
הפועל עח/בת חפר | קט סל א' שומרון | |
הפועל חפר/כפר ויתקין | קט סל א' נתניה | |
הפועל חוף השרון | קט סל א' שרון | |
מכבי רעננה צפון | קט סל א' רעננה | |
בני הרצליה אריות | קט סל א' פתח תקוה א' | |
מכבי פתח תקוה | קט סל א' פתח תקוה ב' | |
מכבי בית דגן | קט סל א' דן | |
מכבי ראשון לציון גפן | קט סל א' תל אביב א' | |
הפועל תל אביב צהלה | קט סל א' תל אביב ב' | |
מכבי ראשון לציון אורן | קט סל א' מרכז א' | |
מכבי שהם ניצנים | קט סל א' מרכז ב' | |
הפועל גזר חשמונאי | קט סל א' מודיעין | |
אליצור גוש עציון | קט סל א' ירושלים א' | |
הפועל ירושלים/פ.זאב | קט סל א' ירושלים ב' | |
עלה הרי ירושלים | קט סל א' מטה יהודה | |
מכבי גדרה | קט סל א' שורק | |
הפועל גן יבנה | קט סל א' אשדוד | |
א.ס.אשקלון | קט סל א' דרום א' | |
הפועל אשכול | קטסל א' דרום ב' | |
הפועל עומר | קט סל א' נגב | |
הפועל גלבוע השיטה | קט סל ב' צפון | |
הפועל יזרעאל שמשית | קט סל ב' עמקים | |
עצמה כפר ורדים | קט סל ב' מפרץ | |
ביתר אחוזה מאייר | קט סל ב' חיפה | |
הפועל גבעת עדה/בנימינה | קט סל ב' שומרון א' | |
הפועל חפר בורגתא | קט סל ב' חדרה | |
מ.ס.אבן יהודה תפוז | קט סל ב' שומרון ב' | |
הפועל פרדסיה | קט סל ב' שרון | |
א.ס.רמת השרון תות | קט סל ב' רעננה א' | |
א.ס.רמת השרון כוכבים | קט סל ב' רעננה ב' | |
מכבי אורנית | קט סל ב' פתח תקוה א' | |
מכבי עצמאות פתח תקוה | קט סל ב' פתח תקוה ב' | |
מכבי תל אביב מורן | קט סל ב' דן | |
מכבי תל אביב צהלה | קט סל ב' תל אביב | |
מכבי ראשון לציון רימון | קט סל ב' מרכז | |
הפועל נס ציונה מושבה | קט סל ב' שפלה | |
הפועל ברנר צפון | קט סל ב' שורק | |
מכבי מכבים אורן | קט סל ב' מודיעין | |
אליצור גוש עציון | קט סל ב' ירושלים | |
אסא זיו ירושלים | קט סל ב' מטה יהודה | |
אליצור שאול יבנה | קט סל ב' דרום | |
א.ס.אשקלון | קט סל ב' אשקלון | |
הפועל עומר עומרים | קט סל ב' נגב | |
הפועל גליל עליון | ילדות צפון | |
הפועל כאוכב אתנה | ילדות מפרץ | |
הפועל גלבוע מעיינות | ילדות עמקים | |
מכבי חיפה | ילדות חיפה | |
הפועל עמק חפר | ילדות שומרון | |
מ.ס. אבן יהודה | ילדות שרון א' | |
מכבי רעננה | ילדות שרון ב' | |
מכבי גני תקווה | ילדות דן | |
הפועל ראשון לציון | ילדות תל אביב | |
עצמה מודיעין | ילדות מרכז | |
הפועל ברנר | ילדות דרום | |
הפועל באר שבע אסא | ילדות נגב | |
הפועל נחף | קט סל בנות צפון | |
הפועל גלבוע מוקייבלה | קט סל בנות גלבוע | |
הפועל קרית טבעון | קט סל בנות חיפה | |
הפועל ע"ח/ויתקין | קט סל בנות שומרון | |
מכבי תל מונד צורן | קט סל בנות שרון | |
הפועל כפר סבא כלנית | קט סל בנות דן | |
א.ס.רמת השרון גל | קט סל בנות תל אביב א' | |
א.ס.סביון | קט סל בנות תל אביב ב' | |
א.ס.סביון צעירות | קט סל בנות מרכז | |
הפועל ראשון לציון | קט סל בנות דרום | |
אליצור אשקלון עידו | קט סל בנות נגב |
מחזיקות הגביע
גברים – הפועל חולון
נשים – מכבי אשדוד
איגוד גברים – מכבי שהם
איגוד נשים – אליצור ראשון לציון
איגוד ליגה ב' – אליצור שומרון
נוער – הפועל עמק יזרעאל
איגוד נוער – מכבי זיכרון יעקב
נערים א' – מכבי יאיר ראשון לציון
איגוד נערים א' – מכבי אשדוד
נערים ב' – מכבי תל אביב
נערות א' – מכבי רעננה
ילדים א' – מכבי אלון ראשון לציון
נערות ב' – מכבי רעננה
ילדות – הפועל ראשון לציון
O:\עידית\נפתלי\כללי\אלופי-לי\2017-18\151-אלופות הליגות ומחזיקות הגביע-2017-18.docx