השבוע בכדורסל הישראלי יתקיים המחזור השני בליגות המרכזיות – הליגה הלאומית, ליגת העל לנוער, הליגה הלאומית לנערות והליגה לנערות א'. ימשכו המשחקים בליגת ווינר סל, תיפתח באופן חגיגי העונה בליגת העל לנשים, הליגה הלאומית תחל את מסע גביע המדינה, הליגה הארצית תקיים מחזור והישראליות באירופה ימשיכו במסע שלהן. לוח השידורים שלנו השבוע מלא ביותר מ-40 משחקים.
צילום: הראל שוורצברג
המחזור השני בליגה הלאומית יכלול השבוע רק שישה משחקים, כאשר המשחק בין מגדל העמק/יזרעאל למכבי מעלה אדומים נדחה לחודש נובמבר. המשחק המרכזי שישודר בערוץ הספורט יפגיש עירוני ר"ג לאליצור אשקלון. המשחק שישודר בדף הפייסבוק שלנו יפגיש את עירוני נהריה ועירוני קרית אתא, כאשר כל יתר המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל.
המחזור השני בליגת העל לנוער יתקיים במלואו עם 12 משחקים, 11 מהם ביום שני והמשחק המרכזי שישודר בערוץ הספורט יתקיים ביום שלישי ויפגיש את הפועל כפ"ס עם א.ס רמה"ש. המשחק שישודר בדף הפייסבוק שלנו ביום שני יהיה בין הפועל ברנר להפועל ת"א. כל יתר המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל.
השבוע נחל במסורת השידורים גם מהליגה הלאומית לנשים והליגה לנערות א'. הערב (ראשון) בשעה 19:00 נשדר בערוץ היוטיוב שלנו את המפגש בין הפועל מגדל יזרעאל ואליצור עירוני נתניה במסגרת המחזור השני בליגה לנערות א', כאשר כל יתר משחקים המחזור ישוחקו גם הם היום במקביל. ביום שלישי נשדר בשעה 18:30 בערוץ היוטיוב שלנו את המפגש בין בני יהודה למכבי רעננה במסגרת המחזור השני בליגה הלאומית לנשים, כל יתר המשחקים ישוחקו באותו ערב במקביל.
ליגת העל לנשים תיפתח השבוע עם המחזור הראשון והמשחק המרכזי יפגיש בין האלופה מכבי ר"ג לאליצור חולון, המשחק ישודר בערוץ הספורט ביום ראשון בשעה 18:00.
בסוף השבוע יחלו משחקי גביע המדינה בליגה הלאומית עם שבעה משחקים, 2 מהם יתקיימו ביום שישי בצהרים והשאר במוצאי שבת. כל המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל.
לוח השידורים
תאריך | שעה | מסגרת | משחק | שידור |
17.10 | 18:00 | ליגת ווינר סל | בני הרצליה – הפועל אילת | ספורט5 STARS |
17.10 | 18:00 | ליגת העל נשים | מכבע ר"ג – אליצור חולון | ספורט5 PLUS |
17.10 | 19:55 | ליגת ווינר סל | עירוני נס ציונה – הפועל חולון | ספורט5 PLUS |
17.10 | 20:00 | נערות א' | הפועל מגדל יזרעאל – אליצור עירוני נתניה | יוטיוב איגוד הכדורסל |
17.10 | 21:00 | ליגת ווינר סל | גלבוע/גליל – מכבי ת"א | ספורט5 |
18.10 | 18:00 | ליגת העל לנוער | בני הרצליה – הפועל עמק חפר | IBASKETBALL TV |
18.10 | 18:00 | ליגת העל לנוער | עירוני רעננה – מכבי זכרון יעקב | IBASKETBALL TV |
18.10 | 18:30 | ליגה לאומית | הפועל ר"ג/גבעתיים – אליצור נתניה | IBASKETBALL TV |
18.10 | 18:30 | ליגת העל לנוער | מכבי ת"א – מכבי רחובות | IBASKETBALL TV |
18.10 | 19:00 | ליגה לאומית | א.ס רמה"ש – הפועל חבל מודיעין | IBASKETBALL TV |
18.10 | 19:00 | ליגת העל לנוער | עוצמה מודיעין – מכבי ראשל"צ | IBASKETBALL TV |
18.10 | 19:00 | ליגת העל לנוער | מכבי פ"ת – הפועל ירושלים | IBASKETBALL TV |
18.10 | 19:00 | ליגת העל לנוער | הפועל חולון – הפועל ב"ש | IBASKETBALL TV |
18.10 | 19:00 | ליגת העל לנוער | אליצור יבנה – עירוני נס ציונה | IBASKETBALL TV |
18.10 | 19:30 | ליגת ווינר סל | מכבי ראשל"צ – הפועל גליל עליון | ספורט5 STARS |
18.10 | 19:30 | ליגת העל לנוער | מכבי חדרה – הפועל עמק יזרעאל | IBASKETBALL TV |
18.10 | 20:30 | ליגת העל לנוער | מכבי חיפה – הפועל נהריה | IBASKETBALL TV |
18.10 | 20:30 | ליגת העל לנוער | הפועל גליל עליון – הפועל גלבוע/מעיינות | IBASKETBALL TV |
18.10 | 20:30 | ליגת העל לנוער | הפועל ברנר – הפועל ת"א | פייסבוק איגוד הכדורסל |
18.10 | 20:30 | ליגת ווינר סל | הפועל ירושלים – הפועל ב"ש | ספורט5 LIVE |
19.10 | 17:00 | ליגת העל לנוער | הפועל כפ"ס – א.ס רמה"ש | ספורט5 PLUS |
19.10 | 18:30 | ליגה לאומית נשים | בני יהודה – מכבי רעננה | יוטיוב איגוד הכדורסל |
19.10 | 19:00 | ליגה לאומית | עירוני ר"ג – אליצור אשקלון | ספורט5 PLUS |
19.10 | 19:00 | ליגה לאומית | הפועל עפולה – מכבי חיפה | IBASKETBALL TV |
19.10 | 19:30 | ליגה לאומית | עירוני נהריה – עירוני קרית אתא | פייסבוק איגוד הכדורסל |
19.10 | 19:30 | ליגה לאומית | עירוני רעננה – מכבי הוד השרון | IBASKETBALL TV |
20.10 | 19:00 | ליגת האלופות | דרושאפקה – הפועל חולון | ספורט5 PLUS |
20.10 | 19:00 | יורופקאפ | גלבוע/גליל – סראגוסה | ספורט5 STARS |
20.10 | 19:30 | יורופקאפ | הפועל אילת – בי סי קייב | ספורט5 GOLD |
21.10 | 21:00 | יורוליג | מכבי ת"א – פנאתינייקוס | ספורט5 |
21.10 | 21:00 | יורוקאפ נשים | אליצור רמלה – איידין | ספורט5 PLUS |
22.10 | 12:00 | גביע המדינה לאומית | עירוני ר"ג – מכבי אשדוד | IBASKETBALL TV |
22.10 | 14:30 | גביע המדינה לאומית | הפועל ר"ג/גבעתיים – מכבי הוד השרון | IBASKETBALL TV |
23.10 | 18:00 | ליגת ווינר סל | הפועל גליל עליון – עירוני נס ציונה | ספורט5 PLUS |
23.10 | 20:15 | ליגת ווינר סל | מכבי ת"א – הפועל ירושלים | ספורט5 |
23.10 | 20:30 | גביע המדינה לאומית | עירוני נהריה – הפועל חבל מודיעין | IBASKETBALL TV |
23.10 | 20:30 | גביע המדינה לאומית | הפועל עפולה – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
23.10 | 20:30 | גביע המדינה לאומית | מכבי רעננה – אליצור אשקלון | IBASKETBALL TV |
23.10 | 20:30 | גביע המדינה לאומית | מכבי מעלה אדומים – אליצור נתניה | IBASKETBALL TV |
23.10 | 21:00 | גביע המדינה לאומית | מכבי חיפה – הפועל מגדל העמק/יזרעאל | IBASKETBALL TV |