ליגת העל לנוער תיפתח השבוע עם המחזור הראשון, הליגה הלאומית תשחק את המחזור השני, כך גם ליגת העל לנשים. בליגת העל יתקיימו ארבעה משחקים וגם גמר גביע ווינר והנציגות האירופיות שלנו ישחקו לא פחות מ-9 משחקים השבוע. הנה לוח השידורים שכולל 36 שידורי כדורסל ישראלי:
תאריך | שעה | מסגרת | משחק | שידור |
23.10 | 18:00 | ליגת העל לנוער | הפועל גלבוע/מעיינות – הפועל עמק חפר | IBASKETBALL TV |
23.10 | 19:00 | גמר גביע ווינר | מכבי ת"א – הפועל ת"א | 5SPORT |
23.10 | 19:00 | ליגת העל גברים | הפועל אילת – הפועל גליל עליון | 5STARS |
23.10 | 21:15 | ליגת העל גברים | הפועל חולון – בני הרצליה | 5SPORT |
24.10 | 17:00 | ליגת העל נשים | מכבי אשדוד – בנות הרצליה | 5PLUS |
24.10 | 18:00 | ליגת העל לנוער | בני הרצליה – הפועל כפ"ס | IBASKETBALL TV |
24.10 | 18:00 | ליגת העל לנוער | מכבי ראשל"צ – הפועל גבעתיים | IBASKETBALL TV |
24.10 | 19:00 | ליגת העל לנוער | עירוני רעננה – אליצור נתניה | IBASKETBALL TV |
24.10 | 19:00 | ליגת העל גברים | הפועל ב"ש – עירוני קרית אתא | 5GOLD |
24.10 | 20:00 | ליגת העל לנוער | מכבי רחובות – מכבי פ"ת | IBASKETBALL TV |
24.10 | 20:00 | גביע האיגוד לנשים | הפועל לוד – אליצור יבנה | IBASKETBALL TV |
24.10 | 20:00 | ליגת העל גברים | הפועל ירושלים – הפועל גלבוע/גליל | 5STARS |
24.10 | 20:30 | ליגת העל לנוער | הפועל עמק יזרעאל – מכבי ר"ג | IBASKETBALL TV |
24.10 | 20:30 | ליגת העל לנוער | הפועל חיפה – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
24.10 | 20:30 | ליגת העל לנוער | מכבי חיפה – עירוני נהריה | IBASKETBALL TV |
24.10 | 20:30 | ליגת העל לנוער | הפועל ברנר – הפועל ירושלים | IBASKETBALL TV |
24.10 | 20:30 | ליגת העל לנוער | ע.ל.ה אור יהודה – הפועל ת"א | IBASKETBALL TV |
25.10 | 17:30 | ליגת העל לנוער | עירוני נס ציונה – מכבי ת"א | 5PLUS |
25.10 | 19:00 | לאומית גברים | אליצור שומרון – הפועל עפולה | IBASKETBALL TV |
25.10 | 19:00 | לאומית גברים | מכבי מעלה אדומים – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
25.10 | 19:00 | לאומית גברים | הפועל ר"ג/גבעתיים – הפועל חבל מודיעין | IBASKETBALL TV |
25.10 | 19:00 | לאומית גברים | אליצור אשקלון – מכבי חיפה | IBASKETBALL TV |
25.10 | 19:30 | לאומית גברים | אליצור נתניה – מכבי רעננה | IBASKETBALL TV |
25.10 | 19:30 | לאומית גברים | עירוני נהריה – מכבי רחובות | IBASKETBALL TV |
26.10 | 17:30 | יורופקאפ גברים | הפועל גליל עליון – קמניץ | 5LIVE |
26.10 | 19:00 | יורוקאפ נשים | ספסי – אליצור חולון | אתר ערוץ הספורט |
26.10 | 19:30 | ליגת אלופות גברים | הפועל חולון – גלטאסראי | 5PLUS |
26.10 | 20:00 | יורוקאפ גברים | טלקום אנקרה – הפועל ת"א | ספורט1 |
26.10 | 20:00 | יורוקאפ נשים | הכוכב האדום בלגרד – א.ס רמה"ש | אתר ערוץ הספורט |
26.10 | 21:00 | יורופקאפ גברים | אנטוורפן – הפועל חיפה | אתר איגוד הכדורסל |
27.10 | 19:00 | יורוקאפ נשים | מכבי אשדוד – הוניגיור | 5STARS |
27.10 | 19:00 | יורוקאפ נשים | אליצור רמלה – הטאי | 5STARS |
27.10 | 20:00 | לאומית גברים | מכבי ראשל"צ – מכבי עירוני ר"ג | 5PLUS |
27.10 | 21:00 | יורוליג | מכבי ת"א – פנאתינייקוס | 5SPORT |
28.10 | 14:00 | ליגת העל גברים | הפועל ירושלים – הפועל אילת | 5PLUS |
29.10 | 20:05 | ליגת העל גברים | עירוני קרית אתא – הפועל ת"א | 5SPORT |