חצי גמר וגמר גביע המדינה מגדל לנשים ורבע גמר גביע המדינה מגדל לגברים יעמדו במוקד המשחקים השבוע בכדורסל הישראלי. בנוסף לכל זה יתקיימו מחזורים מלאים בליגה הלאומית לגברים, הליגה הלאומית לנשים, שני מחזורים מלאים בליגת פריניב לנוער ולא מעט משחקי השלמה. בנערות ישחקו השבוע את שלב רבע גמר הגביע וגם משחקים לנציגות הישראליות באירופה. לוח השידורים:
תאריך | שעה | מסגרת | משחק | שידור |
15.1 | 17:00 | גביע המדינה לנערות | א.ס רמה"ש – הפועל גלבוע/מעיינות | IBASKETBALL TV |
15.1 | 18:30 | גביע המדינה לנערות | אליצור חולון – הפועל עמק יזרעאל | IBASKETBALL TV |
15.1 | 18:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל כפ"ס – הפועל עמק יזרעאל | 5PLUS |
15.1 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | מכבי ת"א – הפועל חולון | IBASKETBALL TV |
15.1 | 19:00 | גביע המדינה לנערות | מכבי חיפה – הפועל לב ירושלים | IBASKETBALL TV |
15.1 | 19:30 | גביע המדינה לנערות | מכבי רעננה – הפועל ראשל"צ | פייסבוק איגוד הכדורסל |
15.1 | 21:00 | גביע המדינה מגדל גברים | הפועל ת"א – הפועל ירושלים | 5SPORT |
16.1 | 17:45 | גביע המדינה מגדל נשים | אליצור חולון – מכבי אשדוד | 5PLUS |
16.1 | 18:00 | גביע המדינה מגדל גברים | מכבי ת"א – בני הרצליה | 5SPORT |
16.1 | 18:00 | ליגת פריניב לנוער | בני הרצליה – הפועל גלבוע/מעיינות | IBASKETBALL TV |
16.1 | 18:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל גבעתיים – הפועל ברנר | IBASKETBALL TV |
16.1 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | אליצור יבנה – עוצמה מודיעין | IBASKETBALL TV |
16.1 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | א.ס רמה"ש – מכבי רעננה | IBASKETBALL TV |
16.1 | 19:30 | ליגת פריניב לנוער | מכבי ר"ג – הפועל גליל עליון | IBASKETBALL TV |
16.1 | 19:30 | ליגת פריניב לנוער | אליצור נתניה – עירוני נהריה | IBASKETBALL TV |
16.1 | 20:00 | ליגת פריניב לנוער | הפועל עמק חפר – מכבי חיפה | IBASKETBALL TV |
16.1 | 20:00 | גביע המדינה מגדל נשים | בנות הרצליה – מכבי חיפה | 5PLUS |
16.1 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | מכבי פ"ת – ע.ל.ה אור יהודה | IBASKETBALL TV |
16.1 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל ת"א – הפועל ירושלים | IBASKETBALL TV |
17.1 | 18:00 | לאומית גברים | מכבי מעלה אדומים – מכבי חיפה | 5PLUS |
17.1 | 19:00 | לאומית גברים | אליצור אשקלון – מכבי רעננה | IBASKETBALL TV |
17.1 | 19:30 | לאומית גברים | אליצור נתניה – מכבי רחובות | IBASKETBALL TV |
17.1 | 19:30 | לאומית נשים | אליצור ת"א – אליצור יבנה | פייסבוק איגוד הכדורסל |
17.1 | 19:30 | לאומית נשים | הפועל גליל עליון – מכבי רעננה | IBASKETBALL TV |
17.1 | 20:00 | לאומית גברים | עירוני נהריה – הפועל עפולה | 5PLUS |
17.1 | 20:00 | לאומית נשים | הפועל לב ירושלים – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
17.1 | 20:30 | לאומית נשים | הפועל כפ"ס – הפועל גלבוע/מעיינות | IBASKETBALL TV |
17.1 | 20:30 | לאומית נשים | הפועל לוד – אקדמיית וינגייט | IBASKETBALL TV |
17.1 | 20:30 | לאומית נשים | הפועל עמק יזרעאל – הפועל מגד' אלכרום | IBASKETBALL TV |
17.1 | 21:00 | לאומית נשים | בני יהודה – הפועל כאוכב | IBASKETBALL TV |
18.1 | 19:45 | ליגת פריניב לנוער | מכבי רחובות – עירוני נס ציונה | 5PLUS |
18.1 | 20:00 | יורוקאפ | הפועל ת"א – פאריס | ספורט4 |
19.1 | 18:00 | גביע המדינה מגדל לנשים | גמר גביע המדינה מגדל לנשים | 5PLUS |
19.1 | 18:30 | ליגת פריניב לנוער | מכבי ראשל"צ – מכבי ת"א | IBASKETBALL TV |
19.1 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | עוצמה מודיעין – הפועל ת"א | IBASKETBALL TV |
19.1 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | הפועל חולון – מכבי פ"ת | IBASKETBALL TV |
19.1 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | הפועל ברנר – אליצור יבנה | IBASKETBALL TV |
19.1 | 19:00 | לאומית נשים | אקדמיית וינגייט – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
19.1 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | מכבי רעננה – הפועל עמק חפר | IBASKETBALL TV |
19.1 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | מכבי חיפה – מכבי ר"ג | IBASKETBALL TV |
19.1 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל גליל עליון – אליצור נתניה | IBASKETBALL TV |
19.1 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל גלבוע/מעיינות – הפועל כפ"ס | IBASKETBALL TV |
19.1 | 21:00 | יורוליג | מכבי ת"א – אלבה ברלין | 5SPORT |
20.1 | 11:00 | ליגת פריניב לנוער | הפועל גבעתיים – ע.ל.ה אור יהודה | IBASKETBALL TV |
20.1 | 12:30 | לאומית גברים | אליצור שומרון – מכבי ר"ג | פייסבוק איגוד הכדורסל |
20.1 | 13:00 | לאומית גברים | אליצור נתניה – הפועל חבל מודיעין | IBASKETBALL TV |
21.1 | 17:00 | ליגת העל נערות א' | עירוני נס ציונה – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
21.1 | 19:20 | ליגת העל גברים | הפועל ירושלים – בני הרצליה | יפורסם בהמשך |
21.1 | 19:50 | ליגת העל גברים | עירוני נס ציונה – הפועל חולון | יפורסם בהמשך |
21.1 | 20:00 | ליגת העל גברים | הפועל ב"ש – הפועל אילת | יפורסם בהמשך |
21.1 | 20:30 | לאומית נשים | הפועל עמק יזרעאל – מכבי רעננה | IBASKETBALL TV |