השבוע יעמוד בסימן חצי גמר וגמר גביע המדינה מגדל שגם יוציא לפגרה את כל המפעלים האירופים, בנוסף אליו יתקיימו מחזורים מלאים בכל הליגות המשודרות שלנו. לוח השידורים:
תאריך | שעה | מסגרת | משחק | שידור |
12.2 | 11:00 | גביע המדינה | מסיבת עיתונאים לקראת חצי הגמר | 5SPORT |
12.2 | 17:00 | ליגת העל גברים | הפועל ת"א – עירוני קרית אתא | 5SPORT |
12.2 | 17:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל חולון – מכבי חיפה | IBASKETBALL TV |
12.2 | 18:30 | ליגת העל נערות א' | הפועל כפ"ס – עירוני נס ציונה | IBASKETBALL TV |
12.2 | 19:00 | ליגת העל נערות א' | הפועל ראשל"צ – א.ס רמה"ש | IBASKETBALL TV |
12.2 | 19:00 | ליגת העל גברים | הפועל אילת – בני הרצליה | 5LIVE |
12.2 | 19:00 | ליגת העל נערות א' | אקדמיית וינגייט – הפועל עמק יזרעאל | אין שידור |
12.2 | 19:00 | ליגת העל נערות א' | הפועל חיפה – הפועל מעגן מיכאל | IBASKETBALL TV |
12.2 | 19:30 | ליגת העל נערות א' | אס"א ירושלים – הפועל לב ירושלים | פייסבוק איגוד הכדורסל |
12.2 | 20:30 | ליגת העל נערות א' | מכבי הוד השרון – עוצמה מודיעין | אין שידור |
12.2 | 20:30 | ליגת העל נערות א' | הפועל גלבוע/מעיינות – מכבי רעננה | IBASKETBALL TV |
12.2 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל עמק יזרעאל – מכבי ת"א | פייסבוק איגוד הכדורסל |
12.2 | 20:55 | ליגת העל גברים | הפועל חולון – הפועל גליל עליון | 5SPORT |
13.2 | 18:00 | חצי גמר גביע המדינה | מכבי ת"א – עירוני נס ציונה | 5SPORT |
13.2 | 18:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל גבעתיים – הפועל ברנר | IBASKETBALL TV |
13.2 | 18:45 | ליגת פריניב לנוער | עירוני נהריה – מכבי ר"ג | IBASKETBALL TV |
13.2 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | א.ס רמה"ש – מכבי הוד השרון | IBASKETBALL TV |
13.2 | 20:00 | ליגת פריניב לנוער | מכבי רחובות – מכבי אשדוד | IBASKETBALL TV |
13.2 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל ירושלים – בני הרצליה | IBASKETBALL TV |
13.2 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | אליצור יבנה – הפועל עמק חפר | IBASKETBALL TV |
13.2 | 20:45 | ליגת פריניב לנוער | ע.ל.ה אור יהודה – הפועל ת"א | IBASKETBALL TV |
13.2 | 20:45 | חצי גמר גביע המדינה | הפועל ירושלים – הפועל חיפה | 5SPORT |
14.2 | 19:00 | ליגת פריניב לנוער | עירוני נס ציונה – הפועל גלבוע/מעיינות | IBASKETBALL TV |
14.2 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל חבל מודיעין – אליצור אשקלון | IBASKETBALL TV |
14.2 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | מכבי מעלה אדומים – אליצור נתניה | פייסבוק איגוד הכדורסל |
14.2 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל ר"ג/גבעתיים – עירוני נהריה | IBASKETBALL TV |
14.2 | 19:00 | ליגה לאומית נשים | אקדמיית וינגייט – הפועל כפ"ס | אין שידור |
14.2 | 20:00 | ליגה לאומית נשים | הפועל כאוכב – הפועל גלבוע/מעיינות | IBASKETBALL TV |
14.2 | 20:00 | ליגה לאומית נשים | הפועל מג'ד אלכרום – הפועל גליל עליון | IBASKETBALL TV |
14.2 | 20:00 | ליגה לאומית נשים | הפועל לב ירושלים – הפועל עמק יזרעאל | IBASKETBALL TV |
14.2 | 20:30 | ליגה לאומית נשים | אליצור יבנה – מכבי רעננה | IBASKETBALL TV |
14.2 | 20:30 | ליגה לאומית נשים | א.ס רמה"ש – בני יהודה | פייסבוק איגוד הכדורסל |
14.2 | 20:30 | ליגה לאומית נשים | הפועל לוד – אליצור ת"א | IBASKETBALL TV |
15.2 | 17:15 | ליגה לאומית גברים | מכבי רעננה – עירוני ר"ג | 5PLUS |
15.2 | 19:15 | ליגה לאומית גברים | מכבי רחובות – הפועל עפולה | 5PLUS |
15.2 | 20:30 | גביע המדינה נערות א' | מכבי חיפה – אליצור חולון | פייסבוק איגוד הכדורסל |
16.2 | 17:00 | ליגת העל נשים | הפועל ראשל"צ – א.ס רמה"ש | 5PLUS |
16.2 | 18:30 | ליגת פריניב לנוער | מכבי פ"ת – הפועל חבל מודיעין | IBASKETBALL TV |
16.2 | 18:45 | ליגת פריניב לנוער | מכבי ר"ג – הפועל עפולה | IBASKETBALL TV |
16.2 | 19:00 | ליגת העל נשים | מכבי אשדוד – אס"א ירושלים | IBASKETBALL TV |
16.2 | 19:00 | ליגת העל נשים | אליצור חולון – אליצור רמלה | IBASKETBALL TV |
16.2 | 19:00 | ליגת העל נשים | בנות הרצליה – הפועל פ"ת | IBASKETBALL TV |
16.2 | 20:45 | גמר גביע המדינה | גמר גביע המדינה מגדל | 5SPORT |
17.2 | 13:00 | ליגה לאומית גברים | מכבי חיפה – מכבי ראשל"צ | פייסבוק איגוד הכדורסל |
17.2 | 13:00 | ליגה לאומית גברים | א.ס רמה"ש – אליצור שומרון | IBASKETBALL TV |
18.2 | 20:10 | ליגת העל גברים | עירוני קרית אתא – הפועל אילת | 5PLUS |
18.2 | 20:30 | ליגת פריניב לנוער | הפועל גליל עליון – מכבי רעננה | IBASKETBALL TV |