6
המוזאון ההיסטורי של הכדורסל הישראלי לדורותיו פתוח לקהל הרחב מדי יום בין 9-12. לתאום עם מנשה הרמן 0522545324 |

ארכיון חדשות

פוקוס על נדב הנפלד

פינת הפוקוס שלנו עושה היום זום לקריירה המופלאה של נדב הנפלד, אחד מהשחקנים הגדולים של הכדורסל הישראלי בכל הזמנים. הוא נולד ב-19 ביוני 1968 ברמת השרון והתחבר מיד לכדורסל. הנפלד… קרא עוד»

ארז חזן – קריירה נהדרת של 20 שנים

פינת הפוקוס שלנו היום מספרת על שחקן ששיחק 20 שנה בליגה הראשונה בישראל. ארז חזן נולד ב-1 באוקטובר 1961 לשחקן הכדורסל הגדול חיים חזן, אשר שיחק בהפועל ת”א. עד גיל… קרא עוד»

2,360 קבוצות נרשמו לקראת העונה הבאה, הגידול נמשך למרות משבר הקורונה

ביום חמישי היה המועד האחרון לרישום קבוצות לעונת המשחקים 21\2020 ולשמחתנו לא פחות מ-2,360 קבוצות נרשמו לקראת העונה החדשה וזאת אחרי שאת העונה שעברה סיימו 2,200 קבוצות, מה שמלמד שלמרות… קרא עוד»

הועדה המקצועית קבעה את מספר היורדות בכל ליגה

הועדה המקצועית התכנסה היום לישיבה בזום. עמוס פרישמן יו”ר הועדה סיפר שבקרוב יתקיים המחזור השלישי של קורס מנהלים מקצועיים של איגוד הכדורסל והמטרה היא שתוך 4 שנים מקסימום, כל קבוצה… קרא עוד»

לראשונה מחנה NBA ג’וניור אונליין

האגף המקצועי באיגוד הכדורסל שמח וגאה להציג את מחנה ג’וניור NBA הראשון אי פעם – אונליין. במחנה תהיה לשחקניות והשחקנים גישה חופשית ללמוד משחקני NBA ו- WNBA באמצעות פעילויות, שאלות… קרא עוד»

הדרבי הגדול שלו: זרקור על הקריירה של חיים זלוטיקמן

חיים זלוטיקמן נולד בחיפה ב-17 במרץ 1957 ובילה את כל קריירת הנוער שלו בהפועל חיפה, אליה הצטרף בגיל ילדות. בגיל 17 בלבד זלוטיקמן עלה לבוגרים של הקבוצה ושיחק שם לא… קרא עוד»

הוגרלו הבתים של הפועל ירושלים והפועל חולון בליגת האלופות

בהגרלת שלב הבתים של ליגת האלופות שהתקיימה היום בצהריים נקבעו הבתים של הנציגות הישראליות במפעל. בהגרלה נקבע כי הפועל ירושלים תשחק בבית ג’ עם דרושאפקה (טורקיה), טורק טלקום (טורקיה), ברינדיסי… קרא עוד»

ווינר בנשמה: זרקור על הקריירה של מאיר טפירו

פינת הפוקוס שלנו שמה זרקור על אחד הרכזים הגדולים בתולדות הכדורסל הישראלי. מאיר טפירו היה שחקן העונה הראשון בליגת העל, שחקן העשור 2000-2010 ולמרות שלא זכה באליפות במהלך הקריירה נחשב… קרא עוד»

השופט בדימוס, עודד מודריק: “מערכת השיפוט של האיגוד היא אמנם לא בית משפט, אך יש לה סמכות להכריע גורלות”

היום בצהריים נערכה במשרדי איגוד הכדורסל מסיבת עיתונאים עם כבוד השופט בדימוס עודד מודריק, נשיא בית הדין העליון של איגוד הכדורסל. בין תפקידיו הקודמים הוא שימש כסגן נשיא של בית… קרא עוד»

הצביעו והשפיעו: בחירת חמישיית המיליניום של נבחרת ישראל

פיב”א העלתה לבחירת הגולשים את המועמדים לנבחרת החלומות של היורובאסקט, חמישיית המילניום של כל מדינה. 16 מועמדים ישראלים ששיחקו בנבחרת החל משנת 2000 ועד 2020 מוצגים בפניכם ועליכם לבחור חמישה… קרא עוד»

בשל הגידול בתחלואה: נדחתה ליגת הקיץ 3X3

בעקבות משבר הקורונה, לא חודשו הליגות הנמוכות בארץ והליגות לצעירים. גם האירועים הבינלאומיים שהיו אמורים להתקיים כאן, מוקדמות אליפות אירופה 3X3 ואליפות אירופה עד גיל 20 לנשים דרג ב’, בוטלו… קרא עוד»