1 מרץ15:52
ניצחונות למכבי רחובות, מכבי ראשל"צ וגלבוע/גליל
29 פברואר23:22
שומרון ונתניה העפילו לגמר גביע המדינה בליגה הלאומית
29 פברואר15:57
לאומית נשים מחזור 16: גלבוע ניצחה את בני יהודה
26 פברואר21:08
ליגת העל נשים: ר"ג הפסידה לחיפה, רמה"ש גברה על פ"ת
26 פברואר12:22
נערות א' מחזור 14: נצחונות לרעננה וחדרה
25 פברואר21:20
בית הלחמי: "נכשלנו בקליעה בהתקפה ובסגירה ההגנתית על הקלעים וכמובן בריבאונד"

ישראלים בחו״ל

דני אבדיה

קלע 14 נקודות בהפסד של וושינגטון ללוס אנג'לס קליפרס 115-140

נועם יעקב

קלע 9 נקודות בניצחון של וילרבאן 77-81 על מילאנו במסגרת היורוליג

מייקל בריסקר

קלע 21 נקודות בניצחון של רואן מול נאנט 88-92 במסגרת המחזור ה-21 בליגה השניה בצרפת

דני וולף

קלע 10 נקודות ולקח 10 ריבאונדים בניצחון של ייל 56-80 על דארתמאות'

נעה גבעון

קלעה 17 נקודות בניצחון של מכללת איונה 58-71 על קאניסיוס

ניצן עמאר

קלעה 3 נקודות בהפסד 43-58 של מכללת מנהטן מול מאונס סיינט מארי

שיראל נחום

קלעה 9 נקודות בניצחון של ארווין 54-64 על קאל סטייט

אלכס גיטצ'נקו

קלעה 2 נקודות בהפסד של מכללת יומאס לוואל 51-60 מול בראיינט

נדב סהר

קלע 3 נקודות בהפסד של טורונטו 90-95 לקווינס

אמי רינת

קלעה 3 נקודות בניצחון של טולדו 61-74 על NIU

ירדן גרזון

קלעה 5 נקודות בניצחון 64-84 של אינדיאנה על נורת'ווסטרן

ליאור גרזון

קלעה 2 נקודות בניצחון של אוקלהומה סטייט 61-68 על ווסט וירג'יניה

תמר קופילביץ'

קלעה 5 נקודות בניצחון 53-73 של מכללת איסטרן וואיומינג מול ג'ילט קולג'

רומי לוי

קלעה 17 נקודות ולקחה 9 ריבאונדים בהפסד של סאות' פלורידה 65-72 מול טולסה

גל רביב

קלעה 24 נקודות, 7 אסיסטים, 9 ריבאונדים בניצחון של תיכון בלה ויסטה על GCU 75:47 במשחק על אליפות הליגה המקומית.

שחר לזר

קלע 3 נקודות בהפסד של גארדנר ווב 74-90 מול רדפורד

בן אלטיט

קלע 6 נקודות בהפסד של ראפיד בוקרשט 84-70 לקלוז' בגמר הגביע הרומני

גולן גוט

קלע 17 נקודות בניצחון של קבוצתו הברייקה מכבי 90-93 על אורופאן במסגרת הליגה באורוגוואי

יפתח זיו

קלע 3 נקודות בהפסד של סן קנטן 71-67 ברבע גמר הגביע הצרפתי

עלמה רשלבך

קלעה 2 נקודות בהפסד של פורטלנד סטייט 48-65 לנורת' קולורדו

עידן שלוש

קלעה 3 נקודות בניצחון של אוניברסיטת מיין 57-80 על בראיינט

נמרוד לוי

קלע 13 נקודות בהפסד של סמסונספור 75-96 לפנרבחצ'ה במחזור ה-20 בליגה הטורקית

ים מדר

קלע 2 נקודות ומסר 10 אסיסטים בניצחון של פנרבחצ'ה 75-96 על סמסונספור במסגרת הליגה הטורקית

עמית עבו

קלע 6 נקודות בהפסד של נבזיס 68-113 לריטאס וילנה במסגרת הליגה הליטאית

נועם וינברג

קלע 5 נקודות בניצחון של קבוצתו טארגו ג'יו 91-95 מול ואלסיה במסגרת הליגה הרומנית

עופרי נווה

קלע 2 נקודות בהפסד של ווסט וירג'יניה 58-94 לטקסס

ליאור הלוי

קלעה 3 נקודות בניצחון 54-73 של מילווקי על IUPUI

רזיאל חיון

קלע 2 נקודות בהפסד של מנהטן קולג' לניאגרה 78-84 לאחר הארכה

אייל ננקין

קלע 2 נקודות בהפסד של מכללת ניו ג'רזי מול 55-76 מול וורמונט

שירה חג'ג'

קלעה 2 נקודות בניצחון של דנבר 59-81 על קולורדו

שהד עבוד

קלעה 9 נקודות בניצחון של לסטר ריידרס 70-79 על אסקס במחזור השישי בליגה האנגלית

ירין חסון

קלע 2 נקודות בניצחון של סאות'רן אינדיאנה על איסט ווסט 49-107

נגה הרן

תשחק העונה באוניברסיטת יוטה ואלי

ישראליות באירופה

מכבי תל אביב

ניצחה 71-106 את אלבה ברלין בחוץ ועלתה למאזן 13-14 ביורוליג, ג'יימס ווב קלע 17 נקודות, בולדווין הוסיף 16 נקודות

הפועל תל אביב

ניצחה בחוץ 73-94 את בשיקטאש הטורקית בחוץ, הקבוצה סיימה את שלב הבתים במאזן 5-13 במקום השני בבית ועלתה ישירות לרבע הגמר, שם תפגוש בבית את המנצחת במפגש בין בשיקטאש לגראן קנריה

הפועל ירושלים

ניצחה 61-85 את טנריפה במחזור השלישי של הטופ 16 בליגת האלופות. רנדולף קלע 21 נקודות, למאר הוסיף 17

הפועל חולון

הפסידה 65-74 לפרומיתאס היוונית במשחק השלישי בטופ 16 של ליגת האלופות והיא במאזן 2-1. שון דאוסון ונתנאל ארצי קלעו 18 נקודות כ"א

לוח שידורים שבועי

02/03
19:15
הפועל ת"א – הפועל חולון
ליגת העל גברים
02/03
20:45
הפועל ירושלים – עירוני קרית אתא
ליגת העל גברים
03/03
18:30
הפועל כפ"ס – הפועל מעגן מיכאל
נערות א'
03/03
18:30
מכבי חיפה – אס"א ירושלים
נערות א'
03/03
19:00
עירוני נס ציונה – הפועל עמק יזרעאל
נערות א'
03/03
19:00
א.ס רמה"ש – הפועל לב ירושלים
נערות א'
03/03
19:30
מכבי רעננה – הפועל גלבוע/מעיינות
נערות א'
03/03
20:00
אליצור חולון – אליצור נתניה
נערות א'
04/03
17:00
א.ס רמה"ש – אליצור רמלה
גביע המדינה מגדל נשים
04/03
18:00
הפועל אילת – מכבי ת"א
ליגת העל גברים
04/03
18:00
עירוני נהריה – מכבי חדרה
ליגת פריניב לנוער
04/03
18:30
מכבי אשדוד – הפועל ירושלים
ליגת פריניב לנוער
04/03
19:00
הפועל עפולה – הפועל גלבוע/מעיינות
ליגת פריניב לנוער
04/03
19:00
הפועל גבעתיים – מכבי רחובות
ליגת פריניב לנוער
04/03
19:15
הפועל לב ירושלים – הפועל ראשל"צ
גביע המדינה מגדל נשים
04/03
19:30
מכבי ר"ג – הפועל חיפה
ליגת פריניב לנוער
05/03
19:00
עירוני ר"ג – הפועל ב"ש/דימונה
ליגת העל גברים
05/03
19:00
הפועל ת"א – בני הרצליה
ליגת העל גברים
05/03
19:00
אליצור אשקלון – אליצור שומרון
ליגה לאומית גברים
05/03
19:00
א.ס רמה"ש – אליצור נתניה
ליגה לאומית גברים
05/03
19:30
עירוני נהריה – מ.ס צפת
ליגה לאומית גברים
05/03
19:30
הפועל גלבוע/גליל – מכבי רעננה
ליגה לאומית גברים
05/03
20:00
הפועל כאוכב – בני יהודה
ליגה לאומית נשים
05/03
20:30
בנות הרצליה – הפועל כפ"ס
ליגה לאומית נשים
05/03
20:30
הפועל מדג' אלכרום – הפועל עמק יזרעאל
ליגה לאומית נשים
05/03
20:30
מכבי רעננה – אליצור ת"א
ליגה לאומית נשים
05/03
20:30
א.ס רמה"ש – הפועל גלבוע/מעיינות
ליגה לאומית נשים
05/03
20:45
א.א.ק אתונה – הפועל חולון
ליגת האלופות
06/03
18:30
בני כפר קאסם – מכבי חיפה
ליגה לאומית גברים
06/03
18:45
מכבי רחובות – מכבי ראשל"צ
ליגה לאומית גברים
06/03
22:00
טנריפה – הפועל ירושלים
ליגת האלופות
07/03
18:30
הפועל גלבוע/מעיינות – אליצור יבנה
ליגה לאומית נשים
07/03
19:00
הפועל ב"ש – מכבי רעננה
ליגה לאומית נשים
07/03
20:00
הפועל כאוכב – א.ס רמה"ש
ליגה לאומית נשים
07/03
21:00
אליצור ת"א – הפועל מדג' אלכרום
ליגה לאומית נשים
07/03
21:05
מכבי ת"א – ז'לגיריס קובנה
יורוליג
08/03
12:30
עירוני נהריה – אליצור שומרון
ליגה לאומית גברים
08/03
12:45
אליצור נתניה – אליצור אשקלון
ליגה לאומית גברים
08/03
13:00
הפועל חולון – עירוני נס ציונה
ליגת העל גברים
08/03
14:00
הפועל כפ"ס – עירוני נס ציונה
ליגה לאומית נשים
08/03
14:30
הפועל אילת – הפועל ת"א
ליגת העל גברים
09/03
20:30
מכבי רעננה – בני כפר קאסם
ליגה לאומית גברים
09/03
20:30
הפועל עמק יזרעאל – בנות הרצליה
ליגה לאומית נשים
לא נמצאו שידורים לימים הקרובים

שיבוצי שופטים

05/03
19:00
מכבי עירוני רמת גן — הפועל ב"ש אלטשולר שח
ליגת על
צחי הבדלי
נעם גורדון
הראל (חננאל) קדרון
05/03
19:00
הפועל תל אביב שלמה — בני הרצליה
ליגת על
ספי שמש
ניר מאירסון
אליאס אבו ערב
05/03
19:00
א.ס רמה"ש ירק השדה — אליצור בריגה נתניה
לאומית
דוד איזמירלי
מאיר חנאי
אושר בניטה
05/03
19:00
אליצור LSports איתו אשקלון — אליצור שומרון
לאומית
ניר קרן
אופיר וייסטוך
ליאור בן מויאל
05/03
19:30
הפועל גלבוע גליל — מכבי עירוני רעננה
לאומית
ליאור ביניש
אלכס נפתלי
אופק קירשנבאום
05/03
19:30
עירוני נהריה — מ.ס צפת
לאומית
אורי שלהבי
אליהו מרון
טל ברעם
06/03
18:30
הפועל בני כפר קאסם — מכבי נטופליי חיפה
לאומית
פיני רימון
שי מרון
עומר סייר
08/03
13:00
הפועל יונט חולון — הפועל נס ציונה מוטור
ליגת על
עופר מנהיים
ליאור ביניש
גיא שמואלי
אין מידע זמין

משחקים

ליגה תאריך שעה מחזור מארחת אורחת תוצאות

מדיה חברתית