כללי משחקים
טבלה סגל הקבוצה
- מיקום4
- מש׳20
- ניצ׳14
- הפ׳4
- נק׳32
- קלעה ממוצע60
- ספגה ממוצע48.5
בא כוח:איתמר דוד, משה קייזלר
טלפון:0723252127
052244996
052244996
פקס:15398821444
מייל:chend@biltiformali.org.il
כתובת:אחימאיר 9, נתניה, 0
אגודה:אליצור נתניה עירוני
קוד קבוצה:309
המשחק האחרון
20 - 0ילדים ב שומרון
מכבי בקה — אליצור ע.נתניה דרום |
מיקום בליגה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|
3 | מכבי ג'ת | 18 | 14 | 4 | 32 |
4 | אליצור ע.נתניה דרום | 20 | 14 | 4 | 32 |
5 | הפועל בית יצחק עמק ח | 19 | 12 | 7 | 31 |
6 | מכבי חדרה מרכז | 20 | 10 | 9 | 29 |
מובילים
לא נמצא מידע ברגע זה!
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אליצור ע.נתניה מזרח | 20 | 18 | 0 | 2 | 1354 | 758 | 596 | 36 |
2 | בית"ר כפר יונה | 19 | 17 | 2 | - | 1345 | 789 | 556 | 36 |
3 | מכבי ג'ת | 18 | 14 | 4 | - | 812 | 660 | 152 | 32 |
4 | אליצור ע.נתניה דרום | 20 | 14 | 4 | 2 | 1199 | 969 | 230 | 32 |
5 | הפועל בית יצחק עמק ח | 19 | 12 | 7 | - | 961 | 920 | 41 | 31 |
6 | מכבי חדרה מרכז | 20 | 10 | 9 | 1 | 956 | 1040 | -84 | 29 |
7 | הפועל פרדסיה | 18 | 8 | 9 | 1 | 917 | 957 | -40 | 25 |
8 | הפועל ע"ח/בת חפר | 20 | 4 | 16 | - | 930 | 1144 | -214 | 24 |
9 | מכבי חדרה מזרח | 18 | 6 | 12 | - | 776 | 1008 | -232 | 24 |
10 | הפועל עמק חפר אליכין | 18 | 4 | 14 | - | 829 | 1132 | -303 | 22 |
11 | מכבי בקה | 18 | 4 | 13 | 1 | 571 | 872 | -301 | 21 |
12 | מ.ס. אבן יהודה תפוז | 18 | 2 | 14 | 2 | 675 | 1076 | -401 | 18 |
קוד קבוצה - 309, ליגה - 357 - תאריך: 06-05-2024
אביעד יפרח
23-06-2011אייל בן נוח
09-07-2011איתי שושנה
19-02-2011אלון פן
31-01-2011גיא נוימן
27-06-2011דרור ישראל וינשטין
17-04-2011טל פרנקל
23-07-2011יואב קלמן
30-01-2011כפיר דגני
14-05-2011ליאור ארצי
24-12-2011מאור גרוס
27-10-2011נדב בר לב
21-10-2011נדב חבשוש
01-04-2011עידו שושנה
19-02-2011עילי שפרונג
12-08-20113 שוהם אנסבכר
שילה אנסבכר
17-02-2011
23-06-2011אייל בן נוח
09-07-2011איתי שושנה
19-02-2011אלון פן
31-01-2011גיא נוימן
27-06-2011דרור ישראל וינשטין
17-04-2011טל פרנקל
23-07-2011יואב קלמן
30-01-2011כפיר דגני
14-05-2011ליאור ארצי
24-12-2011מאור גרוס
27-10-2011נדב בר לב
21-10-2011נדב חבשוש
01-04-2011עידו שושנה
19-02-2011עילי שפרונג
12-08-20113 שוהם אנסבכר
שילה אנסבכר
17-02-2011