למרות השבוע שכולל את יום הזכרון ויום העצמאות ואין משחקים במסגרות האירופיות, עדיין יש לנו לא פחות מ-42 שידורים ישירים השבוע בכל הפלטפורמות. מחזורים מלאים בליגה הלאומית ובליגת העל לנוער, המון משחקי השלמה בכל המסגרות מכל המחזורים, פלייאוף בליגה הלאומית לנשים, הכרעות בליגת העל לנשים ועוד.
לוח שידורים
תאריך | שעה | מסגרת | משחק | ערוץ משדר |
11.4 | 17:30 | ליגת העל לנוער | מכבי רחובות – מכבי ת"א | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
11.4 | 18:00 | ליגת העל נשים | עירוני ר"ג – אליצור רמלה | ספורט5+ |
11.4 | 19:20 | ליגת העל גברים | עירוני נס ציונה – מכבי ראשל"צ | ספורט5 |
11.4 | 20:00 | ליגת העל גברים | הפועל ב"ש – הפועל חיפה | ספורט5 STARS |
11.4 | 20:30 | ליגת העל לנוער | א.ס רמה"ש – הפועל גליל עליון | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
11.4 | 20:30 | ליגת העל לנוער | אליצור נתניה – הפועל נהריה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
11.4 | 20:30 | ליגה לאומית נשים | הפועל כפ"ס – הפועל מג'דל כרום | ערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל |
11.4 | 21:15 | ליגת העל גברים | הפועל ת"א – עירוני נהריה | ספורט5 |
12.4 | 17:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל עפולה – מכבי אשדוד | ספורט5+ |
12.4 | 18:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל ר"ג/גבעתיים – אליצור נתניה | דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל |
12.4 | 18:00 | ליגת העל לנוער | – עירוני רעננה – הפועל כפ"ס | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
12.4 | 18:30 | ליגת העל לנוער | מכבי ראשל"צ – ע.ל.ה יהוד | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
12.4 | 19:00 | ליגת העל לנוער | הפועל ירושלים – הפועל ת"א | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
12.4 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | אליצור קרית אתא – מכבי קרית מוצקין | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
12.4 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | אליצור אשקלון – אליצור יבנה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
12.4 | 19:00 | ליגת העל גברים | הפועל גלבוע/גליל – בני הרצליה | ספורט5 GOLD |
12.4 | 19:00 | ליגת העל גברים | הפועל חולון – הפועל אילת | ספורט5 STARS |
12.4 | 19:30 | ליגת העל לנוער | מכבי פ"ת – הפועל עמק חפר | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
12.4 | 19:30 | ליגה לאומית גברים | מכבי הוד השרון – הפועל עכו/מטה אשר | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
12.4 | 19:30 | ליגה לאומית גברים | הפועל גליל עליון – עירוני ר"ג | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
12.4 | 20:00 | ליגה לאומית גברים | א.ס רמה"ש – הפועל חבל מודיעין | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
12.4 | 20:00 | ליגת העל לנוער | אליצור יבנה – הפועל חולון | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
12.4 | 21:00 | ליגת העל לנוער | הפועל ב"ש – עוצמה מודיעין | דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל |
12.4 | 20:30 | ליגת העל לנוער | הפועל ברנר – עירוני נס ציונה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
12.4 | 20:30 | ליגת העל לנוער | הפועל עמק יזרעאל – מכבי חיפה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
12.4 | 21:15 | ליגת העל גברים | הפועל ירושלים – מכבי ת"א | ספורט5 |
15.4 | 19:00 | ליגת העל לנוער | הפועל חולון – מכבי רחובות | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.4 | 19:00 | ליגת העל לנוער | הפועל ירושלים – עוצמה מודיעין | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.4 | 20:30 | ליגת העל לנוער | הפועל ב"ש – מכבי ראשל"צ | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.4 | 20:30 | ליגת העל לנוער | הפועל ברנר – מכבי ת"א | דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל |
15.4 | 21:30 | ליגת העל גברים | הפועל ת"א – הפועל גלבוע/גליל | ספורט5 |
16.4 | 13:00 | ליגה לאומית גברים | מכבי אשדוד – הפועל ר"ג/גבעתיים | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
16.4 | 13:30 | ליגה לאומית גברים | מכבי קרית מוצקין – אליצור אשקלון | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
16.4 | 13:45 | ליגת העל גברים | עירוני נס ציונה – הפועל חולון | ספורט5 |
16.4 | 15:00 | ליגה לאומית גברים | אליצור יבנה – מכבי הוד השרון | דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל |
16.4 | 15:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל עכו/מטה אשר – א.ס רמה"ש | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
16.4 | 15:00 | ליגה לאומית גברים | מכבי עירוני ר"ג – מכבי רעננה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
16.4 | 15:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל עפולה – אליצור קרית אתא | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
17.4 | 20:00 | ליגת העל לנוער | עוצמה מודיעין – מכבי ת"א | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
17.4 | 20:00 | ליגת העל לנוער | אליצור יבנה – הפועל ברנר | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
17.4 | 21:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל חבל מודיעין – הפועל גליל עליון | ספורט5+ |
השבוע לאן?
יום ראשון
המחזור החמישי והאחרון בבית העליון של ליגת אתנה ווינר לנשים יתקיים השבוע עם שלושה משחקים שיכריעו את סדרות הפלייאוף. המשחקים יתקיימו באותה שעה – 18:00:
מכבי אשדוד – מכבי חיפה
בנות הרצליה – אליצור חולון
עירוני ר"ג – אליצור רמלה (שידור ישיר בערוץ ספורט5+)
משחק מספר 2 בסדרות רבע גמר הפלייאוף בליגה הלאומית לנשים יתייקמו גם הם ביום ראשון. אנחנו נשדר בערוץ היוטיוב שלנו את המשחק בו תארח הפועל כפ"ס את הפועל מג'דל כרום בשעה 20:30. כפ"ס מוליכה 0-1 ואם תנצח תעלה לחצי הגמר. יתר המשחקים:
20:00 – הפועל כאוכב – אליצור ת"א (1-0)
20:30 – אליצור עירוני נתניה – אס"א ירושלים (1-0)
בבית התחתון של הליגה הלאומית לנשים יתקיימו שלושה משחקים:
18:30 – הפועל גלבוע/מעיינות – אליצור יבנה
20:30 – אקדמיית וינגייט – א.ס רמה"ש
20:30 – הפועל נצרת – אליצור נתניה
שלושה משחקים ימשיכו את המחזור ה-10 בליגת העל לנוער שנפתח בשבוע שעבר עם משחק אחד. שלושתם ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל:
17:30 – מכבי רחובות – מכבי ת"א
20:30 – א.ס רמה"ש – הפועל גליל עליון
20:30 – אליצור נתניה – הפועל נהריה
שלושה משחקים יתקיימו במסגרת ליגת ווינר סל. בשעה 19:20 תארח עירוני נס ציונה את מכבי ראשל"צ, שידור ישיר בספורט5. בשעה 20:00 תארח הפועל ב"ש את הפועל חיפה, שידור ישיר בערוץ ספורט5 STARS. בשעה 21:15 תארח הפועל ת"א את עירוני נהריה, שידור ישיר בספורט5.
יום שני
המחזור ה-16 בליגה הלאומית יתקיים במלואו עם שבעה משחקים. המשחק בו תארח הפועל עפולה את מכבי אשדוד ישודר בשידור ישיר בערוץ ספורט5+ בשעה 17:00. המשחק בין הפועל ר"ג/גבעתיים שתארח את אליצור נתניה ישודר החל מהשעה 18:00 בדף הפייסבוק שלנו. כל יתר המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה שלנו באתר האיגוד:
19:00 – אליצור קרית אתא – מכבי קרית מוצקין
19:00 – אליצור אשקלון – אליצור יבנה
19:30 – מכבי הוד השרון – הפועל עכו/מטה אשר
19:30 – הפועל גליל עליון – עירוני ר"ג
20:00 – א.ס רמה"ש – הפועל חבל מודיעין
ביום שני יתקיים המחזור החמישי והלפני אחרון בבית התחתון של ליגת אתנה ווינר לנשים. שני המשחקים יתקיימו בשעה 19:00, הפועל ראשל"צ תארח את הפועל פ"ת ומכבי רעננה תארח את א.ס רמה"ש.
המשחק השני בסדרת רבע גמר הפלייאוף בליגה הלאומית לנשים בין בני יהודה ת"א שתארח את הפועל גליל עליון צפת יחל בשעה 21:00.
המחזור ה-10 בליגת העל לנוער יושלם עם 8 המשחקים הנותרים. המשחק בין הפועל ב"ש שתארח את עוצמה מודיעין בשעה 21:00 ישודר בדף הפייסבוק שלנו. כל יתר המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל באתר:
18:00 – עירוני רעננה – הפועל כפ"ס
18:30 – מכבי ראשל"צ – ע.ל.ה יהוד
19:00 – הפועל ירושלים – הפועל ת"א
19:30 – מכבי פ"ת – הפועל עמק חפר
20:00 – אליצור יבנה – הפועל חולון
20:30 – הפועל ברנר – עירוני נס ציונה
20:30 – הפועל עמק יזרעאל – מכבי חיפה
עוד שלושה משחקים יתקיימו בסגרת ליגת ווינר סל, כשהמשחק המרכזי יפגיש בארנה בירושלים את הפועל ירושלים שתארח את מכבי ת"א בשעה 21:15, שידור ישיר בספורט5. בשעה 19:00 תארח הפועל גלבוע/גליל את בני הרצליה, שידור ישיר בספורט5 GOLD. גם בשעה 19:00 תארח הפועל חולון את הפועל אילת, שידור ישיר בערוץ ספורט5 STARS.
יום חמישי
ארבעה משחקי השלמה יתקיימו בליגת העל לנוער, כולם ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל באתר. המשחק בין הפועל ברנר שתארח את מכבי ת"א (מחזור 6) יפתח בשעה 20:30 וישודר בדף הפייסבוק שלנו. יתר המשחקים:
19:00 – הפועל חולון – מכבי רחובות (מחזור 7)
19:00 – הפועל ירושלים – עוצמה מודיעין (מחזור 8)
20:30 – הפועל ב"ש – מכבי ראשל"צ (מחזור 8)
במשחק השלמה מהמחזור ה-17 בליגת ווינר סל תארח הפועל ת"א את הפועל גלבוע/גליל בשעה 21:30, שידור ישיר בספורט5.
שישי
שישה משחקים יתקיימו בליגה הלאומית, חמישה מהם במסגרת המחזור ה-17. המשחק בין אליצור יבנה למכבי הוד השרון שיחל בשעה 15:00 ישודר בדף הפייסבוק שלנו. כל יתר המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל באתר שלנו:
13:00 – מכבי אשדוד – הפועל ר"ג/גבעתיים
13:30 – מכבי קרית מוצקין – אליצור אשקלון
15:00 – הפועל עכו/מטה אשר – א.ס רמה"ש
15:00 – מכבי עירוני ר"ג – מכבי רעננה
15:00 – הפועל עפולה – אליצור קרית אתא (מחזור 19)
המשחק השלישי והמכריע בסדרות רבע גמר הפלייאוף של הליגה הלאומית יתקיים ביום שישי כאשר כל המשחקים ישוחקו בשעה 14:00, במידה והסדרות לא הסתיימו מוקדם יותר השבוע. אחד מהמשחקים שיתקיים יועבר בשידור ישיר בערוץ היוטיוב שלנו:
אליצור ת"א – הפועל כאוכב
אס"א ירושלים – אליצור עירוני נתניה
הפועל מגד'ל כרום – הפועל כפ"ס
הפועל גליל עליון צפת – בני יהודה ת"א
בבית התחתון של הליגה הלאומית לנשים יתקיימו שלושה משחקים, כולם בשעה 14:00:
אליצור נתניה – הפועל גלבוע/מעיינות
א.ס רמה"ש – הפועל נצרת
הפועל באר טוביה – אקדמיית וינגייט
במשחק השלמה מהמחזור ה-2 בליגת ווינר סל תארח עירוני נס ציונה את הפועל חולון בשעה 13:45, שידור ישיר בערוץ ספורט5 LIVE.
שבת
משחק נוסף במסגרת המחזור ה-17 בליגה הלאומית יצא לדרך בשעה 21:00, הפועל חבל מודיעין תארח את הפועל גליל עליון, שידור ישיר בערוץ ספורט5+.
עוד שני משחקי השלמה בליגת העל לנוער יתקיימו בשבת, שניהם ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל באתר:
20:00 – עוצמה מודיעין – מכבי ת"א (מחזור 5)
20:00 – אליצור יבנה – הפועל ברנר (מחזור 9)