כללי משחקים
טבלה סגל הקבוצה
- מיקום8
- מש׳20
- ניצ׳10
- הפ׳9
- נק׳29
- קלעה ממוצע51.7
- ספגה ממוצע50.4
אולם:היכל הספורט מנשה
בא כוח:איתי וולשטין, אוהד בלוך
טלפון:046177689
0586063308
0586063308
פקס:04-6177689
מייל:menashebc@gmail.com
כתובת:מרכז אזורי מנשה, מועצה איזורית מנשה, 3780900
אגודה:הפועל מנשה
קוד קבוצה:1238
המשחק האחרון
47 - 50ילדים א שומרון
הפועל מנשה — מכבי קדימה צורן |
מיקום בליגה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|
7 | הפועל עמק חפר/גבעת ח | 22 | 8 | 14 | 30 |
8 | הפועל מנשה | 20 | 10 | 9 | 29 |
9 | מ.ס אבן יהודה תפוז | 20 | 8 | 12 | 28 |
10 | אליצור נתניה עירוני | 21 | 7 | 13 | 27 |
מובילים
לא נמצא מידע ברגע זה!
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ל.ח. חוף השרון | 22 | 19 | 2 | 1 | 1267 | 984 | 283 | 40 |
2 | הפועל פרדסיה | 22 | 17 | 5 | - | 1407 | 1112 | 295 | 39 |
3 | מכבי תל מונד | 20 | 18 | 2 | - | 1382 | 949 | 433 | 38 |
4 | מכבי קדימה צורן | 20 | 17 | 2 | 1 | 1298 | 871 | 427 | 36 |
5 | אליצור עירוני נתניה | 21 | 14 | 7 | - | 1263 | 1082 | 181 | 35 |
6 | הפועל עמק חפר רופין | 22 | 13 | 9 | - | 1419 | 1232 | 187 | 35 |
7 | הפועל עמק חפר/גבעת ח | 22 | 8 | 14 | - | 1237 | 1288 | -51 | 30 |
8 | הפועל מנשה | 20 | 10 | 9 | 1 | 1033 | 1008 | 25 | 29 |
9 | מ.ס אבן יהודה תפוז | 20 | 8 | 12 | - | 1049 | 1087 | -38 | 28 |
10 | אליצור נתניה עירוני | 21 | 7 | 13 | 1 | 1068 | 1128 | -60 | 27 |
11 | מכבי בני ג'ת | 22 | 4 | 18 | - | 490 | 1406 | -916 | 26 |
12 | הפועל עמק חפר ויתקין | 19 | 5 | 14 | - | 873 | 1079 | -206 | 24 |
13 | מכבי חדרה מרכז | 21 | 3 | 18 | - | 1005 | 1266 | -261 | 24 |
14 | הפועל עמק חפר בת חפר | 20 | 3 | 17 | - | 844 | 1143 | -299 | 23 |
קוד קבוצה - 1238, ליגה - 265 - תאריך: 11-05-2024
אביב ראובן
04-01-2010אדם בראואר-אלדר
13-02-2010אורי קינן
24-03-2010אייל וינטר
15-06-2010בראל מיניווב
17-09-2010וייסברג אלון
25-12-2009יהונתן שרביט
18-11-2009יואב רפאל מהדיטש
17-09-2010יוגב שאול
18-10-2010יפתח בנצקי
24-09-2010נווה דדון
23-06-2010נטע אברהם ברוכין
17-02-2010נטע אריה טהורי
16-01-2010ניר אדלר
11-02-2010
04-01-2010אדם בראואר-אלדר
13-02-2010אורי קינן
24-03-2010אייל וינטר
15-06-2010בראל מיניווב
17-09-2010וייסברג אלון
25-12-2009יהונתן שרביט
18-11-2009יואב רפאל מהדיטש
17-09-2010יוגב שאול
18-10-2010יפתח בנצקי
24-09-2010נווה דדון
23-06-2010נטע אברהם ברוכין
17-02-2010נטע אריה טהורי
16-01-2010ניר אדלר
11-02-2010