ילדים א' - עמקים
משחקים
טבלה קבוצות שחקנים
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל נצרת אורטודוקס | 16 | 16 | 0 | - | 1128 | 620 | 508 | 32 |
2 | הפועל ג.מ. צעירים | 17 | 14 | 3 | - | 1159 | 697 | 462 | 31 |
3 | הפועל טבריה/ע.הירדן | 16 | 14 | 2 | - | 1002 | 636 | 366 | 30 |
4 | הפועל גליל תבור אבני | 16 | 13 | 3 | - | 1059 | 745 | 314 | 29 |
5 | הפועל גלבוע מזרח | 17 | 11 | 6 | - | 1108 | 814 | 294 | 28 |
6 | הפועל נעם גורן | 17 | 9 | 8 | - | 873 | 852 | 21 | 26 |
7 | הפועל גלבוע שקד | 16 | 9 | 7 | - | 866 | 870 | -4 | 25 |
8 | הפועל גלבוע דדו | 16 | 7 | 9 | - | 888 | 867 | 21 | 23 |
9 | הפועל עפולה צעירים | 17 | 4 | 13 | - | 796 | 1028 | -232 | 21 |
10 | הפועל נעם מערב | 16 | 3 | 13 | - | 709 | 862 | -153 | 19 |
11 | הפועל גלבוע ישיבה | 15 | 3 | 12 | - | 587 | 924 | -337 | 18 |
12 | הפועל בקעת הירדן | 16 | 1 | 15 | - | 387 | 1099 | -712 | 17 |
13 | הפועל יפיע | 15 | 1 | 13 | 1 | 334 | 882 | -548 | 15 |
14 | הפועל ג.מ דדו | - | 0 | 0 | - | - | - | - | - |
שחקני הליגה
אביעד פייגלין
הפועל גלבוע צעיריםאגם מיתמר
הפועל ע.הירדן/טבריהאהוד שפר
הפועל תבור גליל לביאאורי דהאן
הפועל טבריה/ע.הירדןאורן חביב
הפועל עמק הירדן/טבריהאלון מלקס
הפועל גלבוע צעיריםאלעד יוסף סבג
הפועל עפולהאסף נוי
הפועל גליל תבורבאסל ח'ורי
הפועל נצרת אורטודוקסג'ול כראם
הפועל יהודה תל אביבגיא בלנדר
הפועל ג.מ. חרודגיא פישמן
הפועל גלבוע צעיריםגלעד מטוס
הפועל גלבוע מערבדניאל אוחנונה
הפועל ג.מ. חרודדניאל דוקטורי
הפועל תבור גליל לביאדרור וינטר
הפועל תבור גליל לביאהראל קבבצ'י
הפועל טבריה/ע.הירדןורד נדאף
הפועל נצרת אורטודוקסזיו שוויץ
הפועל טבריה/ע.הירדןטל קליין
הפועל תבור גליל לביאיואב פרוסט
הפועל יזרעאל מריןיונתן מלמד
הפועל ג.מ. חרודיוסף (ספי) ניילינגר
הפועל תבור גליל לביאיוסף ריזק
הפועל נצרת אורטודוקסיזן ח'טיב
הפועל יפיעירדן בן זאב
הפועל טבריה/ע.הירדןירום שפרלינג
הפועל יזרעאל מריןכפיר וינטר
הפועל תבור גליל לביאמוחמד חמודה
הפועל יפיעמור רוטנברג
הפועל ג.מ. חרודמורן טמנו
הפועל עפולהמישיל מרשי
הפועל נצרת אורטודוקסמעין חקלאי
הפועל טבריה/ע.הירדןמרום זכריה
הפועל ע.הירדן/טבריהמתן סורפין
הפועל ג.מ. חרודנבו לוי
הפועל גלבוע מעיינותנדב בר יהודה
הפועל ע.הירדן/טבריהנדב סודרסקי
הפועל יזרעאל מריןנועם גייגו
הפועל ג.מ. חרודנור דרע
הפועל יפיענטע לב
הפועל ג.מ. חרודניסים תורגמן
הפועל ת"א אוסישקיןניר קאופמן
הפועל ג.מ. שקדניתאי בודק
הפועל יזרעאל מריןסאמי מנסור
הפועל נצרת אורטודוקססטיפאנוס שלופה
הפועל קרית טבעוןעאטף שחאדה
הפועל יפיעעדי שפיר
הפועל טבריה/ע.הירדןעומר לוי
הפועל גלבוע מערבעומר שבח
הפועל גלבוע צעיריםעידו מזרחי
הפועל עמק הירדן/טבריהעילאי כהן
הפועל טבריה/ע.הירדןענבר רייכר פסח
הפועל גלבוע צעיריםפואד חדאד
הפועל נצרת אורטודוקספלג כנען
הפועל גלבועראני נדאף
הפועל נצרת אורטודוקסרואד מסאד
הפועל נצרת אורטודוקסרואי הרשקוביץ
הפועל טבריה/ע.הירדןרום רווה
הפועל גלבוע צעיריםרותם וייצנפלד
הפועל ג.מ. חרודרנאד ח'לאילה
הפועל יפיעשגיא ורהפטיג
הפועל עמק יזרעאל גבתשחר יוסף
הפועל טבריה/ע.הירדןשילה אסרף
הפועל תבור גליל לביאשימרי ברזני
הפועל גלבוע מעיינותשקד יוסף
הפועל טבריה/ע.הירדןתומר חנני
הפועל גלבוע צעירים
הפועל גלבוע צעיריםאגם מיתמר
הפועל ע.הירדן/טבריהאהוד שפר
הפועל תבור גליל לביאאורי דהאן
הפועל טבריה/ע.הירדןאורן חביב
הפועל עמק הירדן/טבריהאלון מלקס
הפועל גלבוע צעיריםאלעד יוסף סבג
הפועל עפולהאסף נוי
הפועל גליל תבורבאסל ח'ורי
הפועל נצרת אורטודוקסג'ול כראם
הפועל יהודה תל אביבגיא בלנדר
הפועל ג.מ. חרודגיא פישמן
הפועל גלבוע צעיריםגלעד מטוס
הפועל גלבוע מערבדניאל אוחנונה
הפועל ג.מ. חרודדניאל דוקטורי
הפועל תבור גליל לביאדרור וינטר
הפועל תבור גליל לביאהראל קבבצ'י
הפועל טבריה/ע.הירדןורד נדאף
הפועל נצרת אורטודוקסזיו שוויץ
הפועל טבריה/ע.הירדןטל קליין
הפועל תבור גליל לביאיואב פרוסט
הפועל יזרעאל מריןיונתן מלמד
הפועל ג.מ. חרודיוסף (ספי) ניילינגר
הפועל תבור גליל לביאיוסף ריזק
הפועל נצרת אורטודוקסיזן ח'טיב
הפועל יפיעירדן בן זאב
הפועל טבריה/ע.הירדןירום שפרלינג
הפועל יזרעאל מריןכפיר וינטר
הפועל תבור גליל לביאמוחמד חמודה
הפועל יפיעמור רוטנברג
הפועל ג.מ. חרודמורן טמנו
הפועל עפולהמישיל מרשי
הפועל נצרת אורטודוקסמעין חקלאי
הפועל טבריה/ע.הירדןמרום זכריה
הפועל ע.הירדן/טבריהמתן סורפין
הפועל ג.מ. חרודנבו לוי
הפועל גלבוע מעיינותנדב בר יהודה
הפועל ע.הירדן/טבריהנדב סודרסקי
הפועל יזרעאל מריןנועם גייגו
הפועל ג.מ. חרודנור דרע
הפועל יפיענטע לב
הפועל ג.מ. חרודניסים תורגמן
הפועל ת"א אוסישקיןניר קאופמן
הפועל ג.מ. שקדניתאי בודק
הפועל יזרעאל מריןסאמי מנסור
הפועל נצרת אורטודוקססטיפאנוס שלופה
הפועל קרית טבעוןעאטף שחאדה
הפועל יפיעעדי שפיר
הפועל טבריה/ע.הירדןעומר לוי
הפועל גלבוע מערבעומר שבח
הפועל גלבוע צעיריםעידו מזרחי
הפועל עמק הירדן/טבריהעילאי כהן
הפועל טבריה/ע.הירדןענבר רייכר פסח
הפועל גלבוע צעיריםפואד חדאד
הפועל נצרת אורטודוקספלג כנען
הפועל גלבועראני נדאף
הפועל נצרת אורטודוקסרואד מסאד
הפועל נצרת אורטודוקסרואי הרשקוביץ
הפועל טבריה/ע.הירדןרום רווה
הפועל גלבוע צעיריםרותם וייצנפלד
הפועל ג.מ. חרודרנאד ח'לאילה
הפועל יפיעשגיא ורהפטיג
הפועל עמק יזרעאל גבתשחר יוסף
הפועל טבריה/ע.הירדןשילה אסרף
הפועל תבור גליל לביאשימרי ברזני
הפועל גלבוע מעיינותשקד יוסף
הפועל טבריה/ע.הירדןתומר חנני
הפועל גלבוע צעירים