ב פתח תקוה
משחקים
טבלה קבוצות שחקנים
בית עליון
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל פ"ת גברים | 16 | 15 | 1 | - | 1176 | 890 | 286 | 31 |
2 | א.ס נווה מונוסון | 16 | 13 | 3 | - | 1218 | 1021 | 197 | 29 |
3 | מכבי מתן | 16 | 12 | 4 | - | 1182 | 994 | 188 | 28 |
4 | הפועל מודיעין בארות | 16 | 9 | 7 | - | 976 | 951 | 25 | 25 |
5 | מכבי פ"ת ברנר | 16 | 8 | 8 | - | 1022 | 1030 | -8 | 24 |
6 | מכבי יהלום ר"ג | 16 | 7 | 9 | - | 1114 | 1146 | -32 | 23 |
בית תחתון
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל פ"ת גברים | - | 0 | 0 | - | - | - | - | - |
2 | מכבי אורנית | 16 | 9 | 7 | - | 1099 | 1106 | -7 | 25 |
3 | הפועל אריאל | 16 | 7 | 9 | - | 987 | 1016 | -29 | 23 |
4 | אליצור שומרון תפוח | 16 | 6 | 10 | - | 915 | 980 | -65 | 22 |
5 | אליצור פתח תקוה | 16 | 4 | 12 | - | 967 | 1025 | -58 | 20 |
6 | עירוני ראש-העין שי | 16 | 4 | 12 | - | 1005 | 1219 | -214 | 20 |
7 | הפועל כ. קאסם | 16 | 2 | 13 | 1 | 752 | 1035 | -283 | 17 |
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל פ"ת גברים | 11 | 11 | 0 | - | 833 | 570 | 263 | 22 |
2 | א.ס נווה מונוסון | 11 | 10 | 1 | - | 873 | 693 | 180 | 21 |
3 | הפועל מודיעין בארות | 11 | 8 | 3 | - | 699 | 618 | 81 | 19 |
4 | מכבי מתן | 11 | 8 | 3 | - | 808 | 682 | 126 | 19 |
5 | מכבי יהלום ר"ג | 11 | 7 | 4 | - | 788 | 756 | 32 | 18 |
6 | מכבי פ"ת ברנר | 11 | 5 | 6 | - | 693 | 719 | -26 | 16 |
7 | הפועל אריאל | 11 | 5 | 6 | - | 698 | 715 | -17 | 16 |
8 | מכבי אורנית | 11 | 4 | 7 | - | 751 | 810 | -59 | 15 |
9 | אליצור שומרון תפוח | 11 | 3 | 8 | - | 643 | 768 | -125 | 14 |
10 | עירוני ראש-העין שי | 11 | 2 | 9 | - | 714 | 868 | -154 | 13 |
11 | אליצור פתח תקוה | 11 | 2 | 9 | - | 681 | 755 | -74 | 13 |
12 | הפועל כ. קאסם | 11 | 1 | 10 | - | 551 | 778 | -227 | 12 |
שחקני הליגה
אופיר אטלס
הפועל פ"ת גבריםאופק שרי
הפועל באר יעקבאור אליהו
מכבי מתןאורן פרידמן
הפועל מודיעין בארותאיתן סופרי
הפועל מודיעין בארותאלון בהיר
מכבי פ"ת סירקיןאלון הנדי
מכבי הוד השרון ירוקאלון פולצוקי
הפועל באר יעקבאליאור נוראני
מכבי פ"ת סירקיןאליסף וקנין
אליצור פתח תקוהארז שגיב
מכבי פ"ת סירקיןארתור רוזושנסקי
הפועל הוד השרוןאשר פיין
אליצור פתח תקוהברק דוידוביץ'
אליצור פ"ת רוןברק לייבא
מכבי מתןגל אבי טנדייטניק
הפועל באר יעקבגרינברג יובל
הפועל יפודורון בן זקן
סטלמך פתח תקווהדן ניר
מכבי פ"ת סירקיןדניאל צור
הפועל מודיעין בארותטל סולטן
מכבי מתןיאיר יעקב
הפועל מודיעין בארותיהונתן בכר
מכבי פ"ת סירקיןיהונתן גרינברג
הפועל יפויובל ברוך
מכבי הראל רמת גןיובל יהודהי6 שמש
הפועל באר יעקביצחק קפון
אליצור פתח תקוהיקיר קסלסי
אליצור פ"ת יעקבלירון כהן
מכבי פ"ת סירקיןמתן נחושתן
אליצור פ"ת רוןמתן שיינפלד
הפועל מודיעין בארותנדב סולטן
מכבי מתןניב כהן
מכבי מתןעדי נסימי
אליצור פ"ת רוןעומר ברק
הפועל מודיעין בארותעומרי עובדיה
עירוני ראש העיןעידן מגן
מכבי פ"ת סירקיןעידן משייב
בני יהודה התקווה ת"אעמית ארד
אסא טכניון חיפהענבר עקיבא
אליצור פתח תקוהערן זילברשטין
מכבי פ"ת סירקיןרביד פורמן
מכבי מתןרועי קונקול
מ.ס. הד"ג פ"ת אורוןשגיא כהן
מכבי פ"ת סירקיןשי בנצקי
הפועל מודיעין בארותשי עבו
מכבי מתןתומר אבצוג
מכבי פ"ת סירקין
הפועל פ"ת גבריםאופק שרי
הפועל באר יעקבאור אליהו
מכבי מתןאורן פרידמן
הפועל מודיעין בארותאיתן סופרי
הפועל מודיעין בארותאלון בהיר
מכבי פ"ת סירקיןאלון הנדי
מכבי הוד השרון ירוקאלון פולצוקי
הפועל באר יעקבאליאור נוראני
מכבי פ"ת סירקיןאליסף וקנין
אליצור פתח תקוהארז שגיב
מכבי פ"ת סירקיןארתור רוזושנסקי
הפועל הוד השרוןאשר פיין
אליצור פתח תקוהברק דוידוביץ'
אליצור פ"ת רוןברק לייבא
מכבי מתןגל אבי טנדייטניק
הפועל באר יעקבגרינברג יובל
הפועל יפודורון בן זקן
סטלמך פתח תקווהדן ניר
מכבי פ"ת סירקיןדניאל צור
הפועל מודיעין בארותטל סולטן
מכבי מתןיאיר יעקב
הפועל מודיעין בארותיהונתן בכר
מכבי פ"ת סירקיןיהונתן גרינברג
הפועל יפויובל ברוך
מכבי הראל רמת גןיובל יהודהי6 שמש
הפועל באר יעקביצחק קפון
אליצור פתח תקוהיקיר קסלסי
אליצור פ"ת יעקבלירון כהן
מכבי פ"ת סירקיןמתן נחושתן
אליצור פ"ת רוןמתן שיינפלד
הפועל מודיעין בארותנדב סולטן
מכבי מתןניב כהן
מכבי מתןעדי נסימי
אליצור פ"ת רוןעומר ברק
הפועל מודיעין בארותעומרי עובדיה
עירוני ראש העיןעידן מגן
מכבי פ"ת סירקיןעידן משייב
בני יהודה התקווה ת"אעמית ארד
אסא טכניון חיפהענבר עקיבא
אליצור פתח תקוהערן זילברשטין
מכבי פ"ת סירקיןרביד פורמן
מכבי מתןרועי קונקול
מ.ס. הד"ג פ"ת אורוןשגיא כהן
מכבי פ"ת סירקיןשי בנצקי
הפועל מודיעין בארותשי עבו
מכבי מתןתומר אבצוג
מכבי פ"ת סירקין