ילדים א דן
משחקים
טבלה קבוצות שחקנים
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אליצור גבעת שמואל | 19 | 17 | 2 | - | 1151 | 707 | 444 | 36 |
2 | ע.ל.ה יהוד | 19 | 16 | 3 | - | 1255 | 773 | 482 | 35 |
3 | מכבי ת"א צהלה | 19 | 16 | 3 | - | 1139 | 730 | 409 | 35 |
4 | הפועל חולון תאנה | 19 | 14 | 5 | - | 973 | 884 | 89 | 33 |
5 | הפועל מודיעין בארות | 19 | 14 | 5 | - | 816 | 685 | 131 | 33 |
6 | מכבי שהם | 19 | 11 | 8 | - | 1011 | 1001 | 10 | 30 |
7 | מכבי ר"ג עמידר | 19 | 7 | 12 | - | 945 | 1056 | -111 | 26 |
8 | הפועל ת"א אוסישקין | 19 | 6 | 13 | - | 764 | 1002 | -238 | 25 |
9 | מכבי תל אביב מזרח | 19 | 4 | 15 | - | 911 | 1155 | -244 | 23 |
10 | עירוני קרית אונו דור | 19 | 4 | 15 | - | 851 | 1062 | -211 | 23 |
11 | מכבי גני תקווה לידר | 19 | 4 | 15 | - | 728 | 928 | -200 | 23 |
12 | ע.ל.ה א.יהודה נרקיס | 19 | 1 | 18 | - | 583 | 1144 | -561 | 20 |
שחקני הליגה
אביתר כץ
עירוני ק.אונו עתידאוהב קלפה
אליצור גבעת שמואלאור ברוך
עירוני ק.אונו עתידאור חשאי
עירוני ק. אונואוראל טהרני
הפועל גל חולוןאורי ולצמן
ע.ל.ה יהוד סביוניםאורי פדידא
מכבי פתח תקוהאורי צדיק
הפועל מודיעין/נחשוןאייל רויז
ע.ל.ה יהוד סביוניםאיל הרציג
הפועל גבעתיים דרוראיתי אילן
עירוני ק. אונואיתי ברם
אליצור גבעת שמואלאיתי חזקי
הפועל חולון גפןאיתי חיים זריהן
ע.ל.ה אור יהודה דקלאלון מידן
עירוני ק. אונואלעד אמיר
עירוני ק. אונו עתידאמיר מצליח
הפועל מודיעין/נחשוןאמיר סידס
ע.ל.ה יהוד סביוניםאמיר פמפר
עצמה מודיעין פרחיםגיא בירן
הפועל תל אביב ירוקגיא פרל
הפועל מודיעין/נחשוןגיא רוזנטל
עירוני ק. אונוגל סלע
מכבי שמואל רמת גןדולב לוי
מכבי שהםדורון אב
הפועל מודיעין/בן שמןדניאל נוי
ע.ל.ה יהוד סביוניםזיו אכסף
אליצור גבעת שמואלטל אופק
ע.ל.ה יהוד סביוניםיהב קרסו שטרנברג
מכבי תל אביב צפוןיהונתן סביץ
מכבי ת"א גני תקווהיהלי קוליר
הפועל תל אביב ירוקיהלל שבת
אליצור גבעת שמואליואב בינו ארביב
ע.ל.ה אור יהודה דקליובל כהן פרנס
מכבי תל אביב צפוןיובל לוי
הפועל חולון גפןיונתן אלגרבלי
הפועל מודיעין/בן שמןיונתן שובל
מכבי שהםלארי בראל
הפועל תל אביב ירוקליעד דגן
ע.ל.ה אור יהודהלירז דהן
מ.ס רמת אפעלמיכאל פלדחי
מכבי תל אביב צפוןמיכאלי ראובן
מכבי ת"א גני תקווהניר אדר
אליצור גבעת שמואלעידו ברבי
הפועל מודיעין/נחשוןעידן הירשוביץ
אליצור גבעת שמואלעירד לוינהר
הפועל ת"א אוסיש צפוןעמית מרון
ע.ל.ה אור יהודה דקלעמית נוימן
אליצור גבעת שמואלערן פרי
מכבי אנדרי רמת גןערן רוזן
הפועל תל אביב ירוקפרייז יונתן
הפועל תל אביב ירוקרגב כהן
הפועל מודיעין/בן שמןרועי נאור גולן
מכבי מודיעין רעותשגיא אבן חיים
מכבי שהםשון גילר
הפועל ת"א אוסישקיןשי מימון
הפועל תל אביב ירוקשי פורת
הפועל גבעתיים דרורשלו סופר
ע.ל.ה אור יהודה דקלשניר סעד
הפועל מודיעין/נחשוןתומר עבוד
ע.ל.ה יהוד סביוניםתומר רז
מכבי בית דגן
עירוני ק.אונו עתידאוהב קלפה
אליצור גבעת שמואלאור ברוך
עירוני ק.אונו עתידאור חשאי
עירוני ק. אונואוראל טהרני
הפועל גל חולוןאורי ולצמן
ע.ל.ה יהוד סביוניםאורי פדידא
מכבי פתח תקוהאורי צדיק
הפועל מודיעין/נחשוןאייל רויז
ע.ל.ה יהוד סביוניםאיל הרציג
הפועל גבעתיים דרוראיתי אילן
עירוני ק. אונואיתי ברם
אליצור גבעת שמואלאיתי חזקי
הפועל חולון גפןאיתי חיים זריהן
ע.ל.ה אור יהודה דקלאלון מידן
עירוני ק. אונואלעד אמיר
עירוני ק. אונו עתידאמיר מצליח
הפועל מודיעין/נחשוןאמיר סידס
ע.ל.ה יהוד סביוניםאמיר פמפר
עצמה מודיעין פרחיםגיא בירן
הפועל תל אביב ירוקגיא פרל
הפועל מודיעין/נחשוןגיא רוזנטל
עירוני ק. אונוגל סלע
מכבי שמואל רמת גןדולב לוי
מכבי שהםדורון אב
הפועל מודיעין/בן שמןדניאל נוי
ע.ל.ה יהוד סביוניםזיו אכסף
אליצור גבעת שמואלטל אופק
ע.ל.ה יהוד סביוניםיהב קרסו שטרנברג
מכבי תל אביב צפוןיהונתן סביץ
מכבי ת"א גני תקווהיהלי קוליר
הפועל תל אביב ירוקיהלל שבת
אליצור גבעת שמואליואב בינו ארביב
ע.ל.ה אור יהודה דקליובל כהן פרנס
מכבי תל אביב צפוןיובל לוי
הפועל חולון גפןיונתן אלגרבלי
הפועל מודיעין/בן שמןיונתן שובל
מכבי שהםלארי בראל
הפועל תל אביב ירוקליעד דגן
ע.ל.ה אור יהודהלירז דהן
מ.ס רמת אפעלמיכאל פלדחי
מכבי תל אביב צפוןמיכאלי ראובן
מכבי ת"א גני תקווהניר אדר
אליצור גבעת שמואלעידו ברבי
הפועל מודיעין/נחשוןעידן הירשוביץ
אליצור גבעת שמואלעירד לוינהר
הפועל ת"א אוסיש צפוןעמית מרון
ע.ל.ה אור יהודה דקלעמית נוימן
אליצור גבעת שמואלערן פרי
מכבי אנדרי רמת גןערן רוזן
הפועל תל אביב ירוקפרייז יונתן
הפועל תל אביב ירוקרגב כהן
הפועל מודיעין/בן שמןרועי נאור גולן
מכבי מודיעין רעותשגיא אבן חיים
מכבי שהםשון גילר
הפועל ת"א אוסישקיןשי מימון
הפועל תל אביב ירוקשי פורת
הפועל גבעתיים דרורשלו סופר
ע.ל.ה אור יהודה דקלשניר סעד
הפועל מודיעין/נחשוןתומר עבוד
ע.ל.ה יהוד סביוניםתומר רז
מכבי בית דגן