קט סל א נתניה
משחקים
קבוצות שחקנים
שחקני הליגה
אביב עדני
מ.ס אבן יהודה תפוזאבישי סומך
הפועל ל.ח. לב השרוןאדם זפיר
הפועל עמק חפראופיר מטרי
אליצור ע.נתניה דרוםאופק שור
הפועל לב השרון דרוראור אדרעי
הפועל ל.ח. לב השרוןאורי אוסטרי
מכבי קדימה צורןאורי ברקאי
מ.ס אבן יהודה תפוזאורי עפרוני
מכבי קדימה צורןאורי צימנט
הפועל ע.חפר מזרחאייל מלי
מכבי קדימה צורןאייר מיינץ
הפועל ל.ח. לב השרוןאילון שרייר
בני הרצליה דרוראיליי דב קליימן
הפועל עמק חפראימרי רונן
אליצור ע.נתניה דרוםאיתי אורון
מ.ס. אבן יהודהאיתי מרדכי
הפועל לב השרון תאנהאיתמר משיח
הפועל בית יצחק עחאלעד כהן
הפועל ל.ח. לב השרוןאריאל רלף קליין
מ.ס. אבן יהודהאריאל שאשו
מכבי קדימה צורןבן דויד אליאסי
אליצור ע.נתניה דרוםבן ליפץ מר חיים
מ.ס. אבן יהודהגיא אייטלברג
אליצור ע.נתניה מרכזגיא ישראלי
אליצור ע.נתניה דרוםגיא מומן
הפועל לב השרון תאנהגיא מרומי- כהן
מ.ס אבן יהודה תפוזדין קונדריאה
מ.ס אבן יהודה תפוזדניאל בורוצ'ין
מ.ס אבן יהודה תפוזדניאל ניסן מגן
הפועל ל.ח. לב השרוןדרור סבן
מ.ס אבן יהודה תפוזיהב גויזמן
מכבי קדימה צורןיהונתן לוין
מכבי יגאל ת"איהלי אינגבר
הפועל בית יצחק עחיהלי יאסו
הפועל ע.חפר מזרחיואב בן עזר
הפועל בית יצחק עחיואב גדסי
מכבי קדימה צורןיואב יעקב שהרבני
הפועל לב השרון תאנהיואב מזריץ כהן
מכבי קדימה צורןינאי גרינר
מ.ס אבן יהודה תפוזינאי רשף
הפועל ע.חפר מזרחירדן מרום נחומי
הפועל בית יצחק עחליאם בורוצ'ין
מ.ס אבן יהודה תפוזליאם נוימן
ביתר כפר יונה מתנסליעד פילברג
מכבי קדימה צורןמור יוסף
אליצור ע.נתניה מרכזנדב ברמק
הפועל ל.ח. לב השרוןנועם בן לולו
אליצור ע.נתניה מרכזנועם גרובנר
מ.ס אבן יהודה תפוזנועם נימני
אליצור ע.נתניה מרכזנועם פרנק
אליצור ע.נתניה דרוםנטע ירון
הפועל בית יצחק עחניצן באר
הפועל ע.חפר מזרחניר דניאלי
הפועל ל.ח. לב השרוןנריה שמיאן
אליצור ע.נתניה מרכזעדי פנקה
אליצור ע.נתניה מרכזעוז ליאו סימני
הפועל לב השרון תאנהעומר אלון
מ.ס. אבן יהודהעומר ארקין
אליצור ע.נתניה מרכזעומר תירם
הפועל עמק חפרעומרי זלץ
מכבי קדימה צורןעידו ויסברג
מכבי קדימה צורןעידו חרלמפ
אליצור ע.נתניה עמוסעידו לב
הפועל ל.ח. לב השרוןעמית פרנקל
אליצור ע.נתניה מרכזעמרי סוסקין
הפועל ע.חפר מזרחרוי מאיר
אליצור ע.נתניה דרוםרום קומפל
הפועל עח בת חפררועי בן אבט
אליצור ע.נתניה דרוםרועי שולמן
אליצור ע.נתניה מרכזשי שני
מכבי קדימה צורןשיר מלכה
הפועל ל.ח. לב השרוןתום אלוש
הפועל עמק חפר רופיןתומר אפרים כהן
מ.ס אבן יהודה תפוזתומר לוי
מ.ס אבן יהודה תפוז
מ.ס אבן יהודה תפוזאבישי סומך
הפועל ל.ח. לב השרוןאדם זפיר
הפועל עמק חפראופיר מטרי
אליצור ע.נתניה דרוםאופק שור
הפועל לב השרון דרוראור אדרעי
הפועל ל.ח. לב השרוןאורי אוסטרי
מכבי קדימה צורןאורי ברקאי
מ.ס אבן יהודה תפוזאורי עפרוני
מכבי קדימה צורןאורי צימנט
הפועל ע.חפר מזרחאייל מלי
מכבי קדימה צורןאייר מיינץ
הפועל ל.ח. לב השרוןאילון שרייר
בני הרצליה דרוראיליי דב קליימן
הפועל עמק חפראימרי רונן
אליצור ע.נתניה דרוםאיתי אורון
מ.ס. אבן יהודהאיתי מרדכי
הפועל לב השרון תאנהאיתמר משיח
הפועל בית יצחק עחאלעד כהן
הפועל ל.ח. לב השרוןאריאל רלף קליין
מ.ס. אבן יהודהאריאל שאשו
מכבי קדימה צורןבן דויד אליאסי
אליצור ע.נתניה דרוםבן ליפץ מר חיים
מ.ס. אבן יהודהגיא אייטלברג
אליצור ע.נתניה מרכזגיא ישראלי
אליצור ע.נתניה דרוםגיא מומן
הפועל לב השרון תאנהגיא מרומי- כהן
מ.ס אבן יהודה תפוזדין קונדריאה
מ.ס אבן יהודה תפוזדניאל בורוצ'ין
מ.ס אבן יהודה תפוזדניאל ניסן מגן
הפועל ל.ח. לב השרוןדרור סבן
מ.ס אבן יהודה תפוזיהב גויזמן
מכבי קדימה צורןיהונתן לוין
מכבי יגאל ת"איהלי אינגבר
הפועל בית יצחק עחיהלי יאסו
הפועל ע.חפר מזרחיואב בן עזר
הפועל בית יצחק עחיואב גדסי
מכבי קדימה צורןיואב יעקב שהרבני
הפועל לב השרון תאנהיואב מזריץ כהן
מכבי קדימה צורןינאי גרינר
מ.ס אבן יהודה תפוזינאי רשף
הפועל ע.חפר מזרחירדן מרום נחומי
הפועל בית יצחק עחליאם בורוצ'ין
מ.ס אבן יהודה תפוזליאם נוימן
ביתר כפר יונה מתנסליעד פילברג
מכבי קדימה צורןמור יוסף
אליצור ע.נתניה מרכזנדב ברמק
הפועל ל.ח. לב השרוןנועם בן לולו
אליצור ע.נתניה מרכזנועם גרובנר
מ.ס אבן יהודה תפוזנועם נימני
אליצור ע.נתניה מרכזנועם פרנק
אליצור ע.נתניה דרוםנטע ירון
הפועל בית יצחק עחניצן באר
הפועל ע.חפר מזרחניר דניאלי
הפועל ל.ח. לב השרוןנריה שמיאן
אליצור ע.נתניה מרכזעדי פנקה
אליצור ע.נתניה מרכזעוז ליאו סימני
הפועל לב השרון תאנהעומר אלון
מ.ס. אבן יהודהעומר ארקין
אליצור ע.נתניה מרכזעומר תירם
הפועל עמק חפרעומרי זלץ
מכבי קדימה צורןעידו ויסברג
מכבי קדימה צורןעידו חרלמפ
אליצור ע.נתניה עמוסעידו לב
הפועל ל.ח. לב השרוןעמית פרנקל
אליצור ע.נתניה מרכזעמרי סוסקין
הפועל ע.חפר מזרחרוי מאיר
אליצור ע.נתניה דרוםרום קומפל
הפועל עח בת חפררועי בן אבט
אליצור ע.נתניה דרוםרועי שולמן
אליצור ע.נתניה מרכזשי שני
מכבי קדימה צורןשיר מלכה
הפועל ל.ח. לב השרוןתום אלוש
הפועל עמק חפר רופיןתומר אפרים כהן
מ.ס אבן יהודה תפוזתומר לוי
מ.ס אבן יהודה תפוז