ילדים ב שומרון ב
משחקים
טבלה קבוצות שחקנים
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ע"ח/בת חפר | 18 | 15 | 3 | - | 1254 | 861 | 393 | 33 |
2 | מכבי חדרה מרכז | 18 | 15 | 3 | - | 1030 | 829 | 201 | 33 |
3 | הפועל בית יצחק | 18 | 13 | 5 | - | 1058 | 936 | 122 | 31 |
4 | מכבי קדימה צורן | 18 | 12 | 6 | - | 1002 | 863 | 139 | 30 |
5 | מ.ס. אבן יהודה | 18 | 9 | 9 | - | 1023 | 948 | 75 | 27 |
6 | ביתר כפר יונה | 18 | 8 | 10 | - | 996 | 997 | -1 | 26 |
7 | הפועל ל.ח.חוף השרון | 18 | 8 | 10 | - | 917 | 965 | -48 | 26 |
8 | אליצור ע.נתניה דרום | 18 | 8 | 10 | - | 952 | 985 | -33 | 26 |
9 | הפועל פרדסיה | 18 | 2 | 16 | - | 762 | 997 | -235 | 20 |
10 | מכבי חדרה מזרח | 18 | 0 | 18 | - | 522 | 1135 | -613 | 18 |
שחקני הליגה
אבישי סומך
הפועל ל.ח. לב השרוןאדם זפיר
הפועל עמק חפראודי שטרן
מ.ס אבן יהודה תפוזאופיר מטרי
אליצור ע.נתניה דרוםאופק נסים
מכבי חדרה מרכזאור גפני
אליצור ע.נתניה מרכזאורי אוסטרי
מכבי קדימה צורןאורי הלל פינק
הפועל עמק חפראורי עפרוני
מכבי קדימה צורןאורי צימנט
הפועל ע.חפר מזרחאורי רז
הפועל עמק חפראייל מלי
מכבי קדימה צורןאייר מיינץ
הפועל ל.ח. לב השרוןאילון שרייר
בני הרצליה דרוראיליי דב קליימן
הפועל עמק חפראיתי אשתר
מכבי חדרה מרכזאיתי גרימברג
מ.ס. אבן יהודהאיתי מויאל
ביתר כפר יונה מתנסאיתי מרדכי
הפועל לב השרון תאנהאיתמר דביר
ביתר כפר יונה מתנסאיתמר משיח
הפועל בית יצחק עחאיתן אוסטין
אליצור ע.נתניה דרוםאלון לאון אברהמי
הפועל ע.חפר מזרחאלון פרקש
הפועל ע.חפר מזרחאליאב ניר ארבל
מכבי חדרה מרכזאליהב אורן
ביתר כפר יונה מתנסאליהו פסנד
מכבי חדרה מרכזאמיר חודורקובסקי
מכבי חדרה מערבאסף גרשון
מכבי חדרה נחאריאל זך
מ.ס. אבן יהודהגיא לוי
הפועל עמק חפרגיא ליברמן
מכבי חדרה יורםגיא מומן
הפועל לב השרון תאנהגיא שרעבי
מכבי חדרה מרכזגיל רוזן
מכבי חדרה יורםדן פטרוב
מכבי חדרה נחדניאל אבידור דרנג
אליצור ע.נתניה דרוםדניאל דוד זגורי
מכבי חדרה יורםדניאל ניסן מגן
הפועל ל.ח. לב השרוןהראל טובי
מ.ס. אבן יהודההראל קראוס
מכבי חדרה מרכזחן ששון
ביתר כפר יונה מתנסיהב גויזמן
מכבי קדימה צורןיהב המר
ביתר כפר יונה מתנסיהלי יאסו
הפועל ע.חפר מזרחיהלי שמחה
הפועל ע.חפר מזרחיואב בן נח
אליצור ע.נתניה דרוםיואב בן עזר
הפועל בית יצחק עחיואב גדסי
מכבי קדימה צורןיואב מזריץ כהן
מכבי קדימה צורןיובל אליקים
הפועל בית יצחק עחיונתן אשכנזי
הפועל ל.ח. לב השרוןינאי רשף
הפועל ע.חפר מזרחיפתח חיים שפירא
ביתר כפר יונה מתנסירדן מרום נחומי
הפועל בית יצחק עחירין זאב
מכבי חדרה מערבכפיר קרשטינו
מכבי חדרה נחליאב בללוב
מכבי חדרה מרכזליאם בורוצ'ין
מ.ס אבן יהודה תפוזליאם נוימן
ביתר כפר יונה מתנסליעד פילברג
מכבי קדימה צורןמאור סעדתי
מכבי חדרה יורםנבו דרי
מכבי חדרה נחנועם איפרגן
מכבי חדרה יורםנועם ארווץ
מ.ס אבן יהודה תפוזנועם דנגור
מ.ס. אבן יהודהנועם הרוש
מ.ס אבן יהודה תפוזנועם זוהר
הפועל בית יצחק עחנועם חכם
מכבי חדרה יורםנועם פרנק
אליצור ע.נתניה דרוםנטע ירון
הפועל בית יצחק עחניצן באר
הפועל ע.חפר מזרחניק סוחינין
מכבי חדרה יורםניקיטה בובשבר
מכבי חדרה יורםניר זומר
הפועל בית יצחק עחנעם רטהאוז
מ.ס אבן יהודה תפוזסהר כהנא
מכבי חדרה מרכזעדן פלד
מכבי חדרה יורםעומר גולן
הפועל ע.חפר מזרחעומר ירון
הפועל בית יצחק עחעומר ישי
ביתר כפר יונה מתנסעידו גויכמן
מכבי חדרה מרכזעידו ויסברג
מכבי קדימה צורןעידו חרלמפ
אליצור ע.נתניה עמוסעידו טפירו
מכבי חדרה מערבעידו כהן
מ.ס אבן יהודה תפוזעידו לב
הפועל ל.ח. לב השרוןעידן קורן
הפועל לב השרון תאנהעמית כהן
אליצור נתניה עירוניעמית פרנקל
אליצור ע.נתניה מרכזעמרי סוסקין
הפועל ע.חפר מזרחקאי מרדכי אברמוביץ
ביתר כפר יונה מתנסקורן עמשי
הפועל בנימינה ג.עדהרום קומפל
הפועל עח בת חפררועי להב רייס
ביתר כפר יונה מתנסרועי שולמן
אליצור ע.נתניה מרכזרותם בוהארון
אליצור ע.נתניה דרוםרן מזרחי
ביתר כפר יונה מתנסשגיב גמליאל
מכבי חדרה מרכזשי שני
מכבי קדימה צורןתומר אפרים כהן
מ.ס אבן יהודה תפוז
הפועל ל.ח. לב השרוןאדם זפיר
הפועל עמק חפראודי שטרן
מ.ס אבן יהודה תפוזאופיר מטרי
אליצור ע.נתניה דרוםאופק נסים
מכבי חדרה מרכזאור גפני
אליצור ע.נתניה מרכזאורי אוסטרי
מכבי קדימה צורןאורי הלל פינק
הפועל עמק חפראורי עפרוני
מכבי קדימה צורןאורי צימנט
הפועל ע.חפר מזרחאורי רז
הפועל עמק חפראייל מלי
מכבי קדימה צורןאייר מיינץ
הפועל ל.ח. לב השרוןאילון שרייר
בני הרצליה דרוראיליי דב קליימן
הפועל עמק חפראיתי אשתר
מכבי חדרה מרכזאיתי גרימברג
מ.ס. אבן יהודהאיתי מויאל
ביתר כפר יונה מתנסאיתי מרדכי
הפועל לב השרון תאנהאיתמר דביר
ביתר כפר יונה מתנסאיתמר משיח
הפועל בית יצחק עחאיתן אוסטין
אליצור ע.נתניה דרוםאלון לאון אברהמי
הפועל ע.חפר מזרחאלון פרקש
הפועל ע.חפר מזרחאליאב ניר ארבל
מכבי חדרה מרכזאליהב אורן
ביתר כפר יונה מתנסאליהו פסנד
מכבי חדרה מרכזאמיר חודורקובסקי
מכבי חדרה מערבאסף גרשון
מכבי חדרה נחאריאל זך
מ.ס. אבן יהודהגיא לוי
הפועל עמק חפרגיא ליברמן
מכבי חדרה יורםגיא מומן
הפועל לב השרון תאנהגיא שרעבי
מכבי חדרה מרכזגיל רוזן
מכבי חדרה יורםדן פטרוב
מכבי חדרה נחדניאל אבידור דרנג
אליצור ע.נתניה דרוםדניאל דוד זגורי
מכבי חדרה יורםדניאל ניסן מגן
הפועל ל.ח. לב השרוןהראל טובי
מ.ס. אבן יהודההראל קראוס
מכבי חדרה מרכזחן ששון
ביתר כפר יונה מתנסיהב גויזמן
מכבי קדימה צורןיהב המר
ביתר כפר יונה מתנסיהלי יאסו
הפועל ע.חפר מזרחיהלי שמחה
הפועל ע.חפר מזרחיואב בן נח
אליצור ע.נתניה דרוםיואב בן עזר
הפועל בית יצחק עחיואב גדסי
מכבי קדימה צורןיואב מזריץ כהן
מכבי קדימה צורןיובל אליקים
הפועל בית יצחק עחיונתן אשכנזי
הפועל ל.ח. לב השרוןינאי רשף
הפועל ע.חפר מזרחיפתח חיים שפירא
ביתר כפר יונה מתנסירדן מרום נחומי
הפועל בית יצחק עחירין זאב
מכבי חדרה מערבכפיר קרשטינו
מכבי חדרה נחליאב בללוב
מכבי חדרה מרכזליאם בורוצ'ין
מ.ס אבן יהודה תפוזליאם נוימן
ביתר כפר יונה מתנסליעד פילברג
מכבי קדימה צורןמאור סעדתי
מכבי חדרה יורםנבו דרי
מכבי חדרה נחנועם איפרגן
מכבי חדרה יורםנועם ארווץ
מ.ס אבן יהודה תפוזנועם דנגור
מ.ס. אבן יהודהנועם הרוש
מ.ס אבן יהודה תפוזנועם זוהר
הפועל בית יצחק עחנועם חכם
מכבי חדרה יורםנועם פרנק
אליצור ע.נתניה דרוםנטע ירון
הפועל בית יצחק עחניצן באר
הפועל ע.חפר מזרחניק סוחינין
מכבי חדרה יורםניקיטה בובשבר
מכבי חדרה יורםניר זומר
הפועל בית יצחק עחנעם רטהאוז
מ.ס אבן יהודה תפוזסהר כהנא
מכבי חדרה מרכזעדן פלד
מכבי חדרה יורםעומר גולן
הפועל ע.חפר מזרחעומר ירון
הפועל בית יצחק עחעומר ישי
ביתר כפר יונה מתנסעידו גויכמן
מכבי חדרה מרכזעידו ויסברג
מכבי קדימה צורןעידו חרלמפ
אליצור ע.נתניה עמוסעידו טפירו
מכבי חדרה מערבעידו כהן
מ.ס אבן יהודה תפוזעידו לב
הפועל ל.ח. לב השרוןעידן קורן
הפועל לב השרון תאנהעמית כהן
אליצור נתניה עירוניעמית פרנקל
אליצור ע.נתניה מרכזעמרי סוסקין
הפועל ע.חפר מזרחקאי מרדכי אברמוביץ
ביתר כפר יונה מתנסקורן עמשי
הפועל בנימינה ג.עדהרום קומפל
הפועל עח בת חפררועי להב רייס
ביתר כפר יונה מתנסרועי שולמן
אליצור ע.נתניה מרכזרותם בוהארון
אליצור ע.נתניה דרוםרן מזרחי
ביתר כפר יונה מתנסשגיב גמליאל
מכבי חדרה מרכזשי שני
מכבי קדימה צורןתומר אפרים כהן
מ.ס אבן יהודה תפוז