נוער מחוזית דן
משחקים
טבלה קבוצות שחקנים
בית עליון
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי פתח תקוה | 17 | 15 | 2 | - | 1286 | 949 | 337 | 32 |
2 | אליצור פ"ת שמואל | 17 | 14 | 3 | - | 1082 | 896 | 186 | 31 |
3 | אליצור שומרון להב | 17 | 9 | 8 | - | 1045 | 1051 | -6 | 26 |
4 | מכבי אורנית | 17 | 7 | 10 | - | 1003 | 1062 | -59 | 24 |
בית תחתון
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | א.ס. רמת השרון דנה | 17 | 7 | 10 | - | 937 | 986 | -49 | 24 |
2 | הפועל תל אביב ירוק | 17 | 8 | 8 | 1 | 932 | 1009 | -77 | 24 |
3 | מכבי תל אביב צפון | 17 | 4 | 13 | - | 1000 | 1155 | -155 | 21 |
4 | מכבי אורנית ש.תקווה | 17 | 4 | 13 | - | 869 | 1046 | -177 | 21 |
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אליצור פ"ת שמואל | 14 | 13 | 1 | - | 889 | 689 | 200 | 27 |
2 | מכבי פתח תקוה | 14 | 12 | 2 | - | 1023 | 772 | 251 | 26 |
3 | אליצור שומרון להב | 14 | 8 | 6 | - | 858 | 835 | 23 | 22 |
4 | מכבי אורנית | 14 | 6 | 8 | - | 818 | 834 | -16 | 20 |
5 | א.ס. רמת השרון דנה | 14 | 5 | 9 | - | 778 | 846 | -68 | 19 |
6 | הפועל תל אביב ירוק | 14 | 6 | 7 | 1 | 755 | 832 | -77 | 19 |
7 | מכבי תל אביב צפון | 14 | 4 | 10 | - | 826 | 958 | -132 | 18 |
8 | מכבי אורנית ש.תקווה | 14 | 2 | 12 | - | 706 | 887 | -181 | 16 |
שחקני הליגה
אביב מילר
אליצור פ"ת שמואלאדם ורדי
הפועל ת"א אוסיש צפוןאורי אשר
מכבי אורנית ארזאורי הלפרין
הפועל ת"א אוסיש צפוןאורי שיף
אליצור פ"ת שמואלאיתי לב
א.ס. רמת השרון דנהאיתמר סטופל
אליצור פ"ת שמואלאיתן להב
אליצור פ"ת שמואלאלמוג נגר
מכבי אורנית ארזאמיתי רבין
הפועל ת"א אוסיש צפוןאסיף אשווגה
אליצור שומרון להבארי שטרוזברג
מכבי תל אביב צפוןאריאל פורר
א.ס. רמת השרון דנהגיא יקימוב שרעבי
מכבי תל אביב צפוןדביר לוריא
אליצור פ"ת שמואלדילן קראוז
מכבי רעננה עירוניוינסנט אוזמה
הפועל ת"א אוסיש צפוןיאיר יוחאי
אליצור פ"ת שמואליהונתן קוסטיקה
מכבי ת"א גני תקווהיוגב בר נאור
מכבי אורנית ארזינעם זאבי
מכבי אורנית ארזיפתח אשל
מכבי תל אביב צפוןישי אביגזר
אליצור שומרון להבמיכאל אלפסי
מכבי תל אביב צפוןמקסים קושניר
מכבי הוד השרון אננסנמרוד בן-נבט
מכבי תל אביבעומר אמיתי
מכבי תל אביב צפוןעומר דיין
מכבי אורנית ארזעידו בר
מכבי אורנית ארזעילאי מקוב
בית"ר ת"א/נוה אליעזרענבר נאוי
א.ס. רמת השרון דנהקוואמי דניאל ביני
מכבי תל אביב צפוןקוין סלטה
הפועל ת"א אוסיש צפוןרועי אילן
אליצור פ"ת שמואלרועי שחם
הפועל ת"א אוסיש צפוןשחר ברבר
מכבי אורנית ארזתום בן נאים
א.ס. רמת השרון דנהתומר שרביט
הפועל ת"א אוסיש צפון
אליצור פ"ת שמואלאדם ורדי
הפועל ת"א אוסיש צפוןאורי אשר
מכבי אורנית ארזאורי הלפרין
הפועל ת"א אוסיש צפוןאורי שיף
אליצור פ"ת שמואלאיתי לב
א.ס. רמת השרון דנהאיתמר סטופל
אליצור פ"ת שמואלאיתן להב
אליצור פ"ת שמואלאלמוג נגר
מכבי אורנית ארזאמיתי רבין
הפועל ת"א אוסיש צפוןאסיף אשווגה
אליצור שומרון להבארי שטרוזברג
מכבי תל אביב צפוןאריאל פורר
א.ס. רמת השרון דנהגיא יקימוב שרעבי
מכבי תל אביב צפוןדביר לוריא
אליצור פ"ת שמואלדילן קראוז
מכבי רעננה עירוניוינסנט אוזמה
הפועל ת"א אוסיש צפוןיאיר יוחאי
אליצור פ"ת שמואליהונתן קוסטיקה
מכבי ת"א גני תקווהיוגב בר נאור
מכבי אורנית ארזינעם זאבי
מכבי אורנית ארזיפתח אשל
מכבי תל אביב צפוןישי אביגזר
אליצור שומרון להבמיכאל אלפסי
מכבי תל אביב צפוןמקסים קושניר
מכבי הוד השרון אננסנמרוד בן-נבט
מכבי תל אביבעומר אמיתי
מכבי תל אביב צפוןעומר דיין
מכבי אורנית ארזעידו בר
מכבי אורנית ארזעילאי מקוב
בית"ר ת"א/נוה אליעזרענבר נאוי
א.ס. רמת השרון דנהקוואמי דניאל ביני
מכבי תל אביב צפוןקוין סלטה
הפועל ת"א אוסיש צפוןרועי אילן
אליצור פ"ת שמואלרועי שחם
הפועל ת"א אוסיש צפוןשחר ברבר
מכבי אורנית ארזתום בן נאים
א.ס. רמת השרון דנהתומר שרביט
הפועל ת"א אוסיש צפון