נערים א מחוזית מרכז
משחקים
טבלה קבוצות שחקנים
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | עירוני קרית אונו דור | 20 | 19 | 1 | - | 1301 | 812 | 489 | 39 |
2 | ע.ל.ה אור יהודה ארז | 20 | 16 | 4 | - | 1281 | 1006 | 275 | 36 |
3 | מכבי בת ים דקל | 20 | 12 | 8 | - | 1143 | 950 | 193 | 32 |
4 | אליצור נווה דוד רמלה | 20 | 12 | 8 | - | 1198 | 1214 | -16 | 32 |
5 | הפועל חולון יסמין | 20 | 11 | 9 | - | 1091 | 1007 | 84 | 31 |
6 | עירוני ק. אונו עתיד | 20 | 10 | 10 | - | 1248 | 1202 | 46 | 30 |
7 | א.ס. סביון | 20 | 10 | 10 | - | 1119 | 1083 | 36 | 30 |
8 | מכבי ראשל"צ חצב | 20 | 10 | 10 | - | 1210 | 1066 | 144 | 30 |
9 | מ.ס רמת אפעל | 20 | 8 | 12 | - | 1108 | 1138 | -30 | 28 |
10 | הפועל אזור אמיר | 20 | 1 | 19 | - | 700 | 1297 | -597 | 21 |
11 | ע.ל.ה יהוד היביסקוס | 20 | 1 | 19 | - | 799 | 1423 | -624 | 21 |
שחקני הליגה
אביאל מורדכייב
הפועל חולון יסמיןאביב אבן שוע
ע.ל.ה אור יהודה ארזאדיר חיימוב
ע.ל.ה אור יהודה ארזאדם וולביקוב
מכבי בת ים דקלאדם לילך
הפועל אזור אמיראדם רטניקוב
מכבי בת ים דקלאוהד ווילף
עירוני ק. אונו עתידאוהד לוין
ע.ל.ה יהוד היביסקוסאופיר נח
מכבי בת ים דקלאופק אלגריסי
הפועל חולון יסמיןאור אביצור
מ.ס רמת אפעלאור שוורץ
הפועל חולון יסמיןאור שמעון שטינברג
הפועל חולון יסמיןאורי גוהר
מכבי ראשל"צ חצבאורי מזרחי
עירוני קרית אונו דוראורי ציון
אליצור נווה דוד רמלהאורי קנזי
מכבי בת ים דקלאורי שטיין
עירוני קרית אונו דוראושרי אללין
ע.ל.ה יהוד היביסקוסאושרי שלו
ע.ל.ה אור יהודה ארזאושרי שלמה
ע.ל.ה אור יהודה ארזאייל סלע
מ.ס רמת אפעלאיל לזר
עירוני קרית אונו דוראיליי כליף
עירוני קרית אונו דוראיתי אהרונוביץ
עירוני ק. אונו עתידאיתי איצקוביץ
הפועל חולון יסמיןאיתי בלומנפלד
עירוני קרית אונו דוראיתי גלעד
ע.ל.ה יהוד היביסקוסאיתי גנון
אליצור נווה דוד רמלהאיתי זכריה
עירוני ק. אונו עתידאיתי יעקבי
ע.ל.ה יהוד היביסקוסאיתי נח מידניק
מכבי בת ים דקלאיתי סיני
עירוני קרית אונו דוראיתי פפיסמדוב
ע.ל.ה אור יהודה ארזאיתי פרל
א.ס. סביוןאלון עינת
מ.ס רמת אפעלאלון שוורץ
הפועל חולון יסמיןאלי בקר
עירוני ק. אונו עתידאליה סבצ'נקו
מכבי בת ים דקלאלעד אמיר
עירוני ק. אונו עתידאלעד בנדיק זלצר
עירוני קרית אונו דוראלעד שמש
מכבי ראשל"צ חצבאמיתי גרשוביץ
מ.ס רמת אפעלאמיתי לויזון
עירוני ק. אונו עתידאמרי כהן מרום
א.ס. סביוןאסף ג'ורג'
ע.ל.ה אור יהודה גפןאפק בסט
מכבי ראשל"צ חצבארז וייס
מכבי בת ים דקלבן מועלם
אליצור רמלה דוידסקובעז אסף וולניר
הפועל אזור אמירבר לי צרפתי
עירוני ק. אונו עתידגדמו טרפה
הפועל חולון יסמיןגיא זריהן
מכבי ראשל"צ חצבגיא יקיר
עירוני ק. אונו עתידגיא ישראל ברגמן
עירוני ק. אונו עתידגיא מזרחי
הפועל אזור אמירגיא תקוה
הפועל אזור אמירדביר קונפורטי
ע.ל.ה יהוד היביסקוסדולב גבריאלוב
הפועל אזור אמירדור כהן שהנאזי
א.ס. סביוןדור קולר
מ.ס רמת אפעלדניאל אלון
אליצור נווה דוד רמלהדניאל שלוסברגר
עירוני קרית אונו דורזיו זוארץ
מכבי ראשל"צ חצבזיו צרפתי
ע.ל.ה יהוד היביסקוסחגי ווסקר
אליצור נווה דוד רמלהחיים דגן
הפועל חולון יסמיןיאיר אביעם
מכבי בת ים דקליאיר מנסור
הפועל חולון יסמיןיהב הילבוך
עירוני קרית אונו דוריהונתן אביב
מכבי בת ים דקליהונתן ברודסקי
עירוני ק. אונו עתידיהונתן מורג
ע.ל.ה יהוד היביסקוסיהלי אביטל
הפועל חולון יסמיןיובל דמבינסקי
א.ס. סביוןיובל הופר
מ.ס רמת אפעליובל שלמה שמש
מכבי ראשל"צ חצביונתן חכם
א.ס. סביוןיונתן טרנופולסקי
מכבי ראשל"צ חצביונתן כספי
מ.ס רמת אפעליונתן סגל
הפועל אזור אמיריותם ליגומסקי
מ.ס רמת אפעלינון יצחקוב
א.ס. סביוןינון פנחס
ע.ל.ה יהוד היביסקוסיניב באזוב
ע.ל.ה אור יהודה ארזיניב טייטלבאום
עירוני ק. אונו עתידיעקב ששון
מכבי בת ים דקלירין סימוני
מכבי בת ים דקלירין שי
מכבי בת ים דקללויאל שמחייב
אליצור נווה דוד רמלהליאור מאיר ארביב
ע.ל.ה אור יהודה ארזליאור קרליקר
א.ס. סביוןליאל-גבריאל דימישקה
הפועל חולון יסמיןליאם לוי
הפועל חולון יסמיןליעד קריכלי
עירוני ק. אונו עתידליעם שליו
מכבי ראשל"צ חצבלירון בכור
מ.ס רמת אפעללישם ישראל סואיסה
הפועל אזור אמירמאור חי
אליצור נווה דוד רמלהמארק ברנשטיין
מכבי ראשל"צ חצבמור נאמי
מ.ס רמת אפעלמיכאל בלומנטל
מ.ס רמת אפעלמיכאל ממן
מכבי בת ים דקלמיכאל סצ'יקוב
מכבי ראשל"צ חצבמעין יום טוב מורדי
הפועל אזור אמירנגב יהודה
מכבי ראשל"צ חצבנדב אברבנאל
מכבי ראשל"צ חצבנדב אייזן
עירוני ק. אונו עתידנדב כהן
הפועל אזור אמירנהוראי ועקנין דהן
ע.ל.ה אור יהודה ארזנווה לוי
מכבי ראשל"צ חצבנוי סבן
מכבי בת ים דקלנועם אלעד
עירוני קרית אונו דורנועם גרא
מכבי ראשל"צ חצבנועם נחמן הורנשטיין
הפועל חולון יסמיןנועם נחשון
מכבי בת ים דקלנועם סבן
מכבי ראשל"צ חצבנועם פירן
עירוני ק. אונו עתידנועם קושבצקי
מכבי ראשל"צ חצבנייסי אלגזי
ע.ל.ה אור יהודה ארזניל רובין ברזני
א.ס. סביוןניתאי מגורי כהן
מכבי ראשל"צ חצבניתאי פינטו
מכבי בת ים דקלסאמיון שכטמן
הפועל חולון יסמיןעומר בר נוי
א.ס. סביוןעומר סדינה
מכבי בת ים דקלעומר שרון
עירוני קרית אונו דורעומרי בהרי
עירוני קרית אונו דורעומרי-מרדכי גלעדי
הפועל חולון יסמיןעופר ביאליק
מ.ס רמת אפעלעופר ללצוק
א.ס. סביוןעידו אל עטאר
ע.ל.ה אור יהודה ארזעידו גולדווסר נבו
א.ס. סביוןעידו דאהן
עירוני ק. אונו עתידעידו קפטן
אליצור נווה דוד רמלהעידו רפאלי
עירוני קרית אונו דורעידן אליהו
אליצור נווה דוד רמלהעידן בנימינוב
אליצור נווה דוד רמלהעידן שאולי
ע.ל.ה אור יהודה ארזעילי סמל
ע.ל.ה יהוד היביסקוסעילי פרלמן
מ.ס רמת אפעלעירא ירקוני
מכבי ראשל"צ חצבעמית דותן
עירוני קרית אונו דורעמית זגאיי
אליצור נווה דוד רמלהעמית מירום
מ.ס רמת אפעלעמית פפיסמדוב
ע.ל.ה אור יהודה ארזעמית פרנס
א.ס. סביוןצ'חה עילי
מכבי ראשל"צ חצבצוק סומך
מ.ס רמת אפעלקורן בן אשר
הפועל אזור אמירקרול פולק
הפועל אזור אמיררוי בוטבול
מכבי ראשל"צ חצברום נגר
עירוני קרית אונו דוררום סולטניאן
הפועל אזור אמיררון אביר
ע.ל.ה יהוד היביסקוסרון פטל
הפועל אזור אמיררונאל יסחקוב
מ.ס רמת אפעלרועי דוד חג'אג'
ע.ל.ה אור יהודה ארזרועי וזאנה
ע.ל.ה אור יהודה ארזרועי קופטש
עירוני קרית אונו דוררז אייטגב
אליצור רמלה דוידסקורז ליטנר
עירוני ק. אונו עתידשגב בן חורין
מ.ס רמת אפעלשגב לנצנר
הפועל אזור אמירשגיא דר
עירוני קרית אונו דורשון אביזוב
אליצור נווה דוד רמלהשון גורשטיין
הפועל אזור אמירשחר פתאל
מ.ס רמת אפעלשי אברהם
מכבי בת ים דקלשלו מאיש
ע.ל.ה אור יהודה ארזשמעון עמר
אליצור נווה דוד רמלהשרון פתחוב
אליצור נווה דוד רמלהתומר משה
ע.ל.ה אור יהודה ארז
הפועל חולון יסמיןאביב אבן שוע
ע.ל.ה אור יהודה ארזאדיר חיימוב
ע.ל.ה אור יהודה ארזאדם וולביקוב
מכבי בת ים דקלאדם לילך
הפועל אזור אמיראדם רטניקוב
מכבי בת ים דקלאוהד ווילף
עירוני ק. אונו עתידאוהד לוין
ע.ל.ה יהוד היביסקוסאופיר נח
מכבי בת ים דקלאופק אלגריסי
הפועל חולון יסמיןאור אביצור
מ.ס רמת אפעלאור שוורץ
הפועל חולון יסמיןאור שמעון שטינברג
הפועל חולון יסמיןאורי גוהר
מכבי ראשל"צ חצבאורי מזרחי
עירוני קרית אונו דוראורי ציון
אליצור נווה דוד רמלהאורי קנזי
מכבי בת ים דקלאורי שטיין
עירוני קרית אונו דוראושרי אללין
ע.ל.ה יהוד היביסקוסאושרי שלו
ע.ל.ה אור יהודה ארזאושרי שלמה
ע.ל.ה אור יהודה ארזאייל סלע
מ.ס רמת אפעלאיל לזר
עירוני קרית אונו דוראיליי כליף
עירוני קרית אונו דוראיתי אהרונוביץ
עירוני ק. אונו עתידאיתי איצקוביץ
הפועל חולון יסמיןאיתי בלומנפלד
עירוני קרית אונו דוראיתי גלעד
ע.ל.ה יהוד היביסקוסאיתי גנון
אליצור נווה דוד רמלהאיתי זכריה
עירוני ק. אונו עתידאיתי יעקבי
ע.ל.ה יהוד היביסקוסאיתי נח מידניק
מכבי בת ים דקלאיתי סיני
עירוני קרית אונו דוראיתי פפיסמדוב
ע.ל.ה אור יהודה ארזאיתי פרל
א.ס. סביוןאלון עינת
מ.ס רמת אפעלאלון שוורץ
הפועל חולון יסמיןאלי בקר
עירוני ק. אונו עתידאליה סבצ'נקו
מכבי בת ים דקלאלעד אמיר
עירוני ק. אונו עתידאלעד בנדיק זלצר
עירוני קרית אונו דוראלעד שמש
מכבי ראשל"צ חצבאמיתי גרשוביץ
מ.ס רמת אפעלאמיתי לויזון
עירוני ק. אונו עתידאמרי כהן מרום
א.ס. סביוןאסף ג'ורג'
ע.ל.ה אור יהודה גפןאפק בסט
מכבי ראשל"צ חצבארז וייס
מכבי בת ים דקלבן מועלם
אליצור רמלה דוידסקובעז אסף וולניר
הפועל אזור אמירבר לי צרפתי
עירוני ק. אונו עתידגדמו טרפה
הפועל חולון יסמיןגיא זריהן
מכבי ראשל"צ חצבגיא יקיר
עירוני ק. אונו עתידגיא ישראל ברגמן
עירוני ק. אונו עתידגיא מזרחי
הפועל אזור אמירגיא תקוה
הפועל אזור אמירדביר קונפורטי
ע.ל.ה יהוד היביסקוסדולב גבריאלוב
הפועל אזור אמירדור כהן שהנאזי
א.ס. סביוןדור קולר
מ.ס רמת אפעלדניאל אלון
אליצור נווה דוד רמלהדניאל שלוסברגר
עירוני קרית אונו דורזיו זוארץ
מכבי ראשל"צ חצבזיו צרפתי
ע.ל.ה יהוד היביסקוסחגי ווסקר
אליצור נווה דוד רמלהחיים דגן
הפועל חולון יסמיןיאיר אביעם
מכבי בת ים דקליאיר מנסור
הפועל חולון יסמיןיהב הילבוך
עירוני קרית אונו דוריהונתן אביב
מכבי בת ים דקליהונתן ברודסקי
עירוני ק. אונו עתידיהונתן מורג
ע.ל.ה יהוד היביסקוסיהלי אביטל
הפועל חולון יסמיןיובל דמבינסקי
א.ס. סביוןיובל הופר
מ.ס רמת אפעליובל שלמה שמש
מכבי ראשל"צ חצביונתן חכם
א.ס. סביוןיונתן טרנופולסקי
מכבי ראשל"צ חצביונתן כספי
מ.ס רמת אפעליונתן סגל
הפועל אזור אמיריותם ליגומסקי
מ.ס רמת אפעלינון יצחקוב
א.ס. סביוןינון פנחס
ע.ל.ה יהוד היביסקוסיניב באזוב
ע.ל.ה אור יהודה ארזיניב טייטלבאום
עירוני ק. אונו עתידיעקב ששון
מכבי בת ים דקלירין סימוני
מכבי בת ים דקלירין שי
מכבי בת ים דקללויאל שמחייב
אליצור נווה דוד רמלהליאור מאיר ארביב
ע.ל.ה אור יהודה ארזליאור קרליקר
א.ס. סביוןליאל-גבריאל דימישקה
הפועל חולון יסמיןליאם לוי
הפועל חולון יסמיןליעד קריכלי
עירוני ק. אונו עתידליעם שליו
מכבי ראשל"צ חצבלירון בכור
מ.ס רמת אפעללישם ישראל סואיסה
הפועל אזור אמירמאור חי
אליצור נווה דוד רמלהמארק ברנשטיין
מכבי ראשל"צ חצבמור נאמי
מ.ס רמת אפעלמיכאל בלומנטל
מ.ס רמת אפעלמיכאל ממן
מכבי בת ים דקלמיכאל סצ'יקוב
מכבי ראשל"צ חצבמעין יום טוב מורדי
הפועל אזור אמירנגב יהודה
מכבי ראשל"צ חצבנדב אברבנאל
מכבי ראשל"צ חצבנדב אייזן
עירוני ק. אונו עתידנדב כהן
הפועל אזור אמירנהוראי ועקנין דהן
ע.ל.ה אור יהודה ארזנווה לוי
מכבי ראשל"צ חצבנוי סבן
מכבי בת ים דקלנועם אלעד
עירוני קרית אונו דורנועם גרא
מכבי ראשל"צ חצבנועם נחמן הורנשטיין
הפועל חולון יסמיןנועם נחשון
מכבי בת ים דקלנועם סבן
מכבי ראשל"צ חצבנועם פירן
עירוני ק. אונו עתידנועם קושבצקי
מכבי ראשל"צ חצבנייסי אלגזי
ע.ל.ה אור יהודה ארזניל רובין ברזני
א.ס. סביוןניתאי מגורי כהן
מכבי ראשל"צ חצבניתאי פינטו
מכבי בת ים דקלסאמיון שכטמן
הפועל חולון יסמיןעומר בר נוי
א.ס. סביוןעומר סדינה
מכבי בת ים דקלעומר שרון
עירוני קרית אונו דורעומרי בהרי
עירוני קרית אונו דורעומרי-מרדכי גלעדי
הפועל חולון יסמיןעופר ביאליק
מ.ס רמת אפעלעופר ללצוק
א.ס. סביוןעידו אל עטאר
ע.ל.ה אור יהודה ארזעידו גולדווסר נבו
א.ס. סביוןעידו דאהן
עירוני ק. אונו עתידעידו קפטן
אליצור נווה דוד רמלהעידו רפאלי
עירוני קרית אונו דורעידן אליהו
אליצור נווה דוד רמלהעידן בנימינוב
אליצור נווה דוד רמלהעידן שאולי
ע.ל.ה אור יהודה ארזעילי סמל
ע.ל.ה יהוד היביסקוסעילי פרלמן
מ.ס רמת אפעלעירא ירקוני
מכבי ראשל"צ חצבעמית דותן
עירוני קרית אונו דורעמית זגאיי
אליצור נווה דוד רמלהעמית מירום
מ.ס רמת אפעלעמית פפיסמדוב
ע.ל.ה אור יהודה ארזעמית פרנס
א.ס. סביוןצ'חה עילי
מכבי ראשל"צ חצבצוק סומך
מ.ס רמת אפעלקורן בן אשר
הפועל אזור אמירקרול פולק
הפועל אזור אמיררוי בוטבול
מכבי ראשל"צ חצברום נגר
עירוני קרית אונו דוררום סולטניאן
הפועל אזור אמיררון אביר
ע.ל.ה יהוד היביסקוסרון פטל
הפועל אזור אמיררונאל יסחקוב
מ.ס רמת אפעלרועי דוד חג'אג'
ע.ל.ה אור יהודה ארזרועי וזאנה
ע.ל.ה אור יהודה ארזרועי קופטש
עירוני קרית אונו דוררז אייטגב
אליצור רמלה דוידסקורז ליטנר
עירוני ק. אונו עתידשגב בן חורין
מ.ס רמת אפעלשגב לנצנר
הפועל אזור אמירשגיא דר
עירוני קרית אונו דורשון אביזוב
אליצור נווה דוד רמלהשון גורשטיין
הפועל אזור אמירשחר פתאל
מ.ס רמת אפעלשי אברהם
מכבי בת ים דקלשלו מאיש
ע.ל.ה אור יהודה ארזשמעון עמר
אליצור נווה דוד רמלהשרון פתחוב
אליצור נווה דוד רמלהתומר משה
ע.ל.ה אור יהודה ארז