בתום סיום דרמטי: נקבעו סדרות רבע הגמר בליגה לאומית Winner

מכבי עירוני רמת גן ניצחה 73:71 את אליצור נתניה משלשה על הבאזר והבטיחה את סגנות הטבלה בדרך למפגש עם רמה"ש ברבע הגמר. אליצור איתו אשקלון תפגוש את מכבי ראשון לציון לסדרה מרתקת.

מחזור הנעילה בליגה לאומית Winner נערך היום (שישי) ובסופו נקבעו המיקומים הסופיים וסדרות רבע הגמר. כזכור, כמעט כל קבוצות הליגה הגיעו למחזור האחרון כשהמיקום שלהן לא הובטח.

את המקום השמיני תפסה עירוני רעננה אחרי ניצחון חוץ 96:88 על הפועל ר"ג גבעתיים. בעקבות כך, מכבי מעלה אדומים, שעשתה עונה אדירה, נותרה מחוץ לפלייאוף העליון כאשר היא הפסידה בבית למכבי רחובות 75:73

בקרב על המקום השני ניצחה מכבי עירוני רמת גן 73:71 את אליצור 'בריגה' נתניה משלשה על הבאזר של אלייז'ה הירש. בעקבות כך, הקבוצה של שמוליק ברנר השיגה את המקום השני בדרך למפגש עם רמה"ש ירק השדה. היהלומים הדרדרו למקום הרביעי ויפגשו ברבע הגמר את עירוני 'גשם' נהריה שלא התקשתה לנצח בבית את הכתומים מראשון לציון. במכבי 'אפי קפיטל' ראשון לציון יצטרכו לפגוש את אליצור LSPorts איתו אשקלון בשלב רבע הגמר.

גם בתחתית היה לוהט – אליצור שומרון השיגה דאבל עונתי על הפועל 'מגה אור' חבל מודיעין עם ניצחון 88:85. הקבוצה של מיקי גורק מתחת לקו האדום, כאשר נפתח פער של משחק אחד מחוף המבטחים.

סדרות רבע הגמר:
הפועל עפולה (1) – עירוני רעננה (8)
מכבי עירוני רמת גן (2) – א.ס רמה"ש ירק השדה (7)
אליצור LSports איתו אשקלון (3) – מכבי 'אפי קפיטל' ראשון לציון (6)
אליצור 'בריגה' נתניה – עירוני 'גשם' נהריה (5)

משחקי רבע גמר הפלייאוף ייערכו בשיטת הטוב מ-5, וייפתחו בסוף השבוע הבא (7-9/4). המשחק השני ייערך ב- 10/12 לאפריל ומשחק מספר 3 ב-14-15/4.