גודס: "נישאר עם הראש מורם לקראת החלון הבא

נבחרת ישראל סיימה את חלון פברואר עם שני הפסדים לנבחרת גרמניה, אחרי שגם אמש בהיידלברג ישראל לא הצליחה לשמור על יתרון של 15 נקודות ברבע השלישי כדי לנצח את המשחק.

מאמן הנבחרת גיא גודס אמר בסיום: "מאוכזב בשבילנו. שני המשחקים היו דומים, גם בתל אביב הובלנו ב-11 הפרש ונתנו להם לחזור, והיום הובלנו ב-15 הפרש ובכמה דקות החזרנו אותם למשחק. היה לנו יתרון של 8 לקראת הסוף, אבל הריבאונד התקפה שהם לקחו לקראת הסיום גמר את המשחק. שיחקנו טוב מאוד, ובגלל זה אנחנו מאוכזבים, כדורסל זה משחק של טעויות והיינו קצרים, נישאר עם הראש מורם לקראת החלון הבא ביוני".

על השינויים מהמשחק בשישי: "לא שינינו יותר מדי דברים כי אין זמן לשנות, היה לנו רק אימון אחד, הכרנו את השחקנים שגרמניה הביאה לסגל, ואת האיכות שלהם, עשינו עבודה טובה עם המלחמה, במיוחד ברבע השלישי בהגנה ובהתקפה. אחת המטרות הייתה לשמור על קשת השלוש, ועשינו את זה טוב, אבל ריבאונד פה ושם וטעות פה ושם הפסידה את המשחק".

על האכזבה מצמד המשחקים מול הגרמנים: "פספסנו כאן אבל לא נבכה על ההפסדים האלה. התחלנו את החלון הראשון נהדר עם שני ניצחונות, אבל בחלון השני שיחקנו נגד גרמניה והיינו קרובים לנצח ולא עשינו את זה. יש לנו חלון שלישי נגד פולין בחוץ ואסטוניה בבית, ניצחון היום היה נותן לנו יתרון גדול, אבל זה החיים ונרצה לבוא טובים יותר ביוני.

תמיר בלאט: "אין הרבה מה לומר, חוסר מזל, שלטנו במשחק. אני לא יודע מה היה ההפרש הכי גדול, שיחקנו טוב מאוד בשני צידי המגרש, אבל גרמניה ניצחה את המשחק ברבע האחרון. זה היה טוב לחזור לנבחרת, הייתי חלק בנבחרת מ-2018, ציפיתי לחזור כאן למשפחה שלי. כולם אוהבים לשחק ביחד, הייתי נרגש לעזור לנבחרת, היינו קצרים היום אבל נתקדם ונהיה מוכנים למשחקים הבאים".

תומר גינת אמר לאחר המשחק: “מרגישים מאוד מאוכזבים, בשני המשחקים ששיחקנו בחלון הזה יכולנו לנצח, היו לנו כמה נקודות שהמשחק היה בידיים שלנו, בטח היום, והתפקשש לנו בסוף. מאוד מאכזב ונצטרך כל אחד להתרכז במשימות שנשארו לו עד סוף העונה הזו ולבוא ביוני לחלון באמת הכי משמעותי עד עכשיו בקמפיין הזה”.

“נקווה לעשות את העבודה כמו שצריך ולעשות את שני הניצחונות שאנחנו צריכים לעשות ולהתקדם קדימה”, הוסיף הפארוור פורוורד. “כמה איבודי כדור בסוף, כמה ריבאונד הגנה, כמה שלשות שהם קלעו, חבל. זה דברים ששוב פעם מוכרים לנו מהמשחק הראשון וחבל שככה זה נגמר, המשחק כבר היה בידיים שלנו בהרבה נקודות וחבל שפקששנו את זה". 

בר טימור אמר כי: "שוב מובילים 15-16 והם רצו עלינו עם הדברים הקטנים, ריבאונד התקפה, כמה פעולות אישיות טובות שלהם. נתקענו מול החילופים שלהם. הפסד קשה מאוד. הסוף של הרבע השלישי, במקום לרדת ב-16 ירדנו ב-11, דברים קטנים, היינו צריכים לחכות עד לסוף השעון, ירידה להגנה טובה יותר, שמרנו ממש טוב ברבע השלישי, חבל, זה מתסכל מאוד".