דורון: "לא ניתן את הגביע בקלות"; צעירי: "מי שירצה יותר – ינצח"

במסיבת עיתונאים שנערכה אחר הצהריים לקראת משחק גמר גביע המדינה לנשים שייערך מחר באולם ברמלה, התייחסו מאמני הקבוצות והקפטניות לקרב על התואר הראשון העונה בין רמת חן לאשדוד.

מאמנת רמת חן, שירה העליון: "אשדוד היא קבוצה חזקה ומסוכנת עם הרבה יתרונות, זו קבוצה מאומנת שמהווה יריבה חזקה וראויה. זה לא יהיה פשוט, במיוחד כשמדובר בקבוצה עם מסורת – הם היו בארבעה מחמשת הגמרים האחרונים".
"יש להן מאמן מנוסה ואנחנו מכירות אותן", הוסיפה העליון. "נצטרך לדעת לשחק על החסרונות שלהן. נגיע עירניות ומוכנות, זה משחק פתוח לגמרי".
שחקנית רמת חן, שירן צעירי: "לגביע יש חוקים משלו. עם כמה שנגיע מוכנות, במשחק אחד הכל יכול לקרות. מי שרוצה יותר, ינצח".
מהצד השני, מאמן האלופה עדן דנבר: "אני חושב שמה שחשוב בגביע זה מה שקורה ב-40 הדקות על המגרש. זה משחק שיש בו הרבה מעבר לכדורסל. מה שמייחד את המפעל הזה שאין מקום לתיקונים ולכן הלחץ גובר ומי שמתמודד איתו יותר טוב זוכה בגביע בסופו של דבר".
הקפטנית שי דורון: "אני חושבת שיהיה משחק טוב. אלו שתי קבוצות שחזקות בהתקפה ובהגנה ואני מקווה שנהיה בצד המנצח. אי אפשר לדעת, זה משחק אחד בגביע ולא סדרה שאפשר לתקן. אנחנו מוכנות ולא ניתן את הגביע בקלות". על השביתה היא אמרה: "המנהלת נמצאת בכיוון הנכון במאבק הצודק הזה ואני מקווה שמי שנבחר להוביל את המדינה שלנו יבינו שזה נושא פאסה לדבר עליו בשנת 2016 ויקדמו את ספורט הנשים ולא רק הכדורסל".