החלה מכירת הכרטיסים למפגש מול יוון ואנדטוקומבו. אוקראינה תגיע למשחק אימון

החלה ההערכות לצמד המשחקים האחרון של נבחרת ישראל במסגרת מוקדמות גביע העולם 2019.
הנבחרת תפגוש ביום חמישי ה-28.6 את נבחרת יוון החזקה בהיכל מנורה מבטחים וכעבור 4 ימים את בריטניה בגלזגו.
איגוד הכדורסל ביקש והצליח להקדים את המשחק נגד יוון מיום שישי ליום חמישי ויקיים אותו בשעה 19:30 כדי לאפשר לצעירים להגיע ולצפות בנבחרת.
היום נפתחה מכירת הכרטיסים והם יהיו זולים 30-70 ₪ במטרה להביא קהל גדול למשחק.
נבחרת יוון שעדיין לא הפסידה בטורניר, צפויה להגיע ארצה בהרכב חזק מאוד שיכלול את שחקני אולימפיאקוס ופנתינאייקוס שחלקם הגדול לא שיחק בשני החלונות הראשונים ועל פי מה שנמסר באתונה גם יאניס אנדטוקומבו, הכוכב היווני הגדול של מילווקי באקס צפויה להגיע למשחק וישתף פעולה עם אחיו ת'אנאסיס שחקנה של פנתינאייקוס.

נבחרת ישראל תחל את הכנותיה למשחק באופן מדורג. השחקנים שיסיימו את העונה מוקדם יתחילו להתאמן כבר ב-4 ביוני ולאט לאט ככל שיסיימו את העונה, יצטרפו אליהם אחרים, כשאלו שיגיעו עד לגמר הפיינל-פור של ליגת העל יצטרפו ביום ראשון ה-17 בחודש.
בניגוד לשני החלונות הראשונים שהיו קצרים במיוחד, הפעם פיב"א מאפשרת תקופת הכנה ארוכה יותר וכדי להתכונן למשחקים כמו שצריך, תגיע ארצה נבחרת אוקראינה, שתקיים משחק אימון נגד הנבחרת ביום חמישי ה-21.6, בדיוק שבוע לפני המשחק נגד יוון וייתכן שיתקיים משחק נוסף.
כזכור נבחרת ישראל מדורגת נכון לעכשיו במקום השני של בית H במאזן 2-2 אחרי ניצחונות ביתיים על אסטוניה ובריטניה והפסדי חוץ ליוון ואסטוניה. שלוש הראשונות מהבית יעלו לשלב הבא שיתחיל כבר בספטמבר ובו יפגשו שלוש נבחרות מהבית המקביל ממנו צפויות לעלות סרביה, גרמניה וגאורגיה.