הנהלת איגוד הכדורסל בחרה את עמירם הלוי ליו"ר האיגוד לקדנציה נוספת

הנהלת איגוד הכדורסל שקיימה היום ישיבה במערכת הזום, בחרה פה אחד את עמירם הלוי לתפקיד יו"ר האיגוד. זו הקדנציה השלישית של הלוי התפקיד. בראשונה החליף את דני חלוץ שהתפטר וזו הפעם השנייה שההנהלה בוחרת בו אחרי בחירות. שמעון מזרחי ימשיך להיות מ"מ בכיר ליו"ר האיגוד. עודד נחמן ימשיך בתפקיד גזבר האיגוד. .
בנוסף בחרה ההנהלה את ראשי הועדות השונות. נאור גליל יו"ר ועדת כספים, אורה גלזר יו"ר זמנית בועדת נשים, עמוס פרישמן יו"ר הועדה המקצועית, אורי צבעוני יו"ר ועדת מנהל ומכרזים, עו"ד בוקי כצמן יו"ר ועדת תקנון, טאלי קריאף יו"ר ועדת שיווק ומיתוג, נסים רון יו"ר ועדת ארגון, נסים אטרקצ'י יו"ר ועדת מגזר ופריפריה, רון וורוטיצקי יו"ר ועדת ליגות נמוכות..
אחרי בחירתו מסר הלוי: אני מודה להנהלת איגוד הכדורסל על האמון. אני מבטיח להמשיך ולעשות הכל כדי לקדם את הכדורסל בישראל. אלו ימים לא פשוטים לכולם, אבל אנחנו חושבים ועומלים על הדרך להחזיר את הילדים והנוער למגרשים במהירות האפשרית. אנחנו חושבים שתרבות הספורט חשובה לא פחות מכל דבר אחר וכמובן שנעשה זאת מבלי לסכן אף אחד.
בשנים האחרונות הבאנו לא מעט אירועים בינלאומיים לארץ וגם השנה היינו אמורים לארח שני אירועים יוקרתיים, מוקדמות אליפות אירופה 3 על 3 ואליפות אירופה לנשים עד גיל 20 דרג ב'. נמשיך לעשות כל מאמץ כדי להביא לארץ אירועי כדורסל ונמשיך להפיק אותם ברמה הגבוהה ביותר.
האיגוד רואה חשיבות גדולה בהגדלת בסיס הפירמידה. אנחנו כל הזמן חושבים וגם פועלים, כיצד להביא עוד ילדות וילדים למגרשי הכדורסל ונמשיך לעשות זאת גם בכדורסל הרגיל וגם במשחקי 3 על 3 שתופסים תאוצה בארץ כמו בעולם כולו. נמשיך לקדם פרויקטים חשובים כמו נגב-סל, פרויקט המגזר וניצור פרויקטים נוספים.
השנה לא יתקיימו אליפויות אירופה לנבחרות צעירות, אבל אנחנו רואים את ההתקדמות של נבחרות הבנים שלנו שנמצאות כולן בדרג א', לראשונה מזה עשור ואין לי ספק שנראה בקרוב מאוד את ההישגים האלו מגיעים גם לנבחרת הבוגרת, שאנו מאמינים שתעפיל ליורובאסקט 2022 ובהמשך נציב לה מטרה להגיע לגביע העולם 2023. אנו עושים מאמצים גדולים מאוד להחזיר גם את נבחרות הבנות והנשים לצמרת הכדורסל האירופי ולשם כך מאמן הנבחרת אלי רבי עובד עם הנבחרת הזו לאורך השנה כולה. נמשיך לקדם את נבחרות ישראל גם בענף 3 על 3 במטרה להגיע לטופ האירופי והעולמי.
אני מבקש להודות לעובדי האיגוד בראשות המנכ"ל יעקב בן שושן, על המסירות והאכפתיות ואני בטוח שמשיך לתת את השירות הראוי לקבוצות, השופטים, השחקנים והכי חשוב לקהל אוהדי הכדורסל, בצורה המיטבית.