הערב המחזור ה-11 בליגה לנשים: הבכורה של שי דורון וטל נתן

משחקי המחזור ה-11 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, יערכו הערב, יום ראשון 31.1.20201 (שעה ראשית 19:00). המשחק המרכזי של המחזור ה-11 יפגיש בין אליצור נווה דוד רמלה לא.ס רמת השרון עם המאמן החדש טל נתן. (18:00 שידור ישיר ערוץ 5 פלוס). במשחקים נוספים:  אליצור לייקה חולון – מכבי עירוני ר"ג; מכבי הפניקס חיפה – מכבי בן בנות אשדוד; בנות הרצליה – הפועל ראשל"צ; הפועל בני פתח תקווה – מכבי רעננה.

אליצור נווה דוד רמלה – א.ס. רמת השרון (18:00 שידור ישיר ערוץ 5 פלוס)

אחרי סבב משחקים מוצלח ביורוקאפ והעפלה לשמינית הגמר, חוזרת הקבוצה של המאמנת שירה העליון לליגה עם מאזן של שבעה ניצחונות רצופים (ללא הפסד). רמלה שואפת להשיג ניצחון כפול על רמת השרון, אחרי המפגש הקודם בין הקבוצות, במחזור השני של הליגה, הסתיים בניצחון חוץ 75:85 לרמלה.

ברמת השרון רוחות חדשות מנשבות. הקבוצה החתימה את המאמן הבכיר טל נתן והיא בהחלט יכולה להפתיע את רמלה אחרי הניצחון במחזור האחרון על מכבי רעננה 66:74 בו הצטיינו ג'ני סימס, ג'קי יאנג, אליאנה קואוטס ומרים חנון.

אליצור לייקה חולון – מכבי עירוני ר"ג 

עם ספונסר חדש, חברת לייקה, ועם החתמה נוצצת בדמותה של שי דורון, נמצאת אליצור לייקה חולון בתקופה נהדרת ובכושר מצוין, במיוחד אחרי שגברה במחזור האחרון על הפועל בני פ"ת, 79:88 (בחוץ) בהארכה. מחר, במשחק מול מכבי עירוני רמת גן,  יארח המאמן רועי אייזנברג את גן רועי לזר, מאמנה של רמת גן, למפגש מרתק. במשחק הקודם בין השתיים ניצחה ר"ג 73:82 .שימו לב בחולון לאמי רינת, ליעד אורבך ודניאל רבר שקלעו יחד 30 נקודות בניצחון הליגה האחרון על פ"ת. שימו לב ברמת גן לטל לב, עדן רוטברג ועידן שלוש שקלעו ביחד 35 נקודות בניצחון הליגה האחרון על חיפה

מכבי הפניקס חיפה – מכבי בן בנות אשדוד

אחרי שהשלימה תהליך של חילופי זרות בקבוצה ובציפייה לחזרתה לכושר של ניה קופי, מארחת מכבי הפניקס חיפה את מכבי בן בנות אשדוד שאספה שלושה ניצחונות ליגה רצופים.אשדוד עם דניאל אדאמס המצוינת, אלכסיס פטרסון וקאדיג'ה קייב עדיפה ותשאף להשיג ניצחון כפול על חיפה. בסיבוב הקודם ניצחה אשדוד 77:91.

בנות הרצליה – הפועל ראשל"צ

הרצליה מארחת את ראשל"צ כשהיא סופרת שלושה הפסדי ליגה רצופים. ראשון לציון מגיעה למשחק אחרי הפסד ליגה מול מכבי אשדוד, אבל מאז חלף לו חודש ללא משחקים רשמיים. במיפגש הקודם בין השתיים העונה ניצחה ראשל"צ 51:84. שימו לב בהרצליה להדר חדד שקלעה במשחק הליגה האחרון, מול אשדוד, 19 נקודות. בראשון לציון  אמורה להשתלב קלואי וולס שהצטרפה לקבוצה בהופעת בכורה.

הפועל בני פתח תקווה – מכבי רעננה

לפתח תקווה שלושה הפסדי ליגה רצופים אבל יש לה את ג'וסלין ווילובי הנהדרת שקלעה במחזור האחרון מול פ"ת 35 נקודות. לרעננה שני ניצחונות ליגה עד כה מתחילת העונה. המפגש הקודם בין שתי הקבוצות הסתיים בניצחון 65:80 (בחוץ) לפתח תקווה.