ליגת העל נשים: המחזור ה-22 יפגיש בין מכבי חיפה למכבי ר"ג

משחקי המחזור ה-22 (מחזור 4 בבית העליון ובבית התחתון) יערכו מחר (חמישי), שעה ראשית 20:00 ובמוקד המשחק המרכזי שיפגיש בין מכבי הפניקס חיפה למכבי עירוני רמת גן (20:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס). במשחקים נוספים בבית העליון: אליצור נווה דוד רמלה – בנות הרצליה; אליצור לייקה חולון – מכבי בן בנות אשדוד. בבית התחתון: א.ס רמת השרון – הפועל בני פ"ת;, מכבי רעננה – הפועל ראשל"צ.

צילום: באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים

מכבי הפניקס חיפה – מכבי עירוני רמת גן (20:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס)

המאזן בין הקבוצות עומד על 1:1. רמת גן גוררת שני הפסדים רצופים בבית העליון בעוד שחיפה גוררת הפסידה בשני משחקים מתוך שלושה בבית העליון. נזכיר שהמפגש האחרון שנערך בין הקבוצות ב-25.1, ניצחה רמת גן 61:72 אבל אז שיחקה בשורותיה נטישה היידמן שסיימה עם 23 נקודות.

אליצור נווה דוד רמלה – בנות הרצליה

מוליכת הטבלה, אליצור נווה דוד רמלה, עלתה למשחקיה האחרונים עם סגל חסר כשבמחזור האחרון היא הופיעה ללא טיפאני מיטשל וללא בנייג'ה לייני ובכל זאת ניצחה את מכבי בן בנות אשדוד 74:79. לרמלה שלושה ניצחונות רצופים בבית העליון ושבעה ניצחונות ליגה רצופים.

המאזן שלה מול הרצליה עומד על 0:2 לקבוצה של המאמנת שירה העליון ובכל זאת הרצליה כבר הוכיחה שהיא קבוצה שמסוגלת להכל, במיוחד כשבשורותיה מרינה מייברי ונאג'אי פולארד.

אליצור לייקה חולון – מכבי בן בנות אשדוד

מפגש מרתק בין שתי קבוצות שהמאזן ביניהן עומד על 1:1 ושתיהן רוצות להבטיח מקום בסדרות חצי גמר הפלייאוף. אשדוד תלויה ביכולת של אלכסיס פיטרסון, קאדיג'ה קייב ודניאל אדאמס אך גם בתרומה של מאי דיין, יערה יצחקי וירדן דנן. חולון זקוקה ליכולת טובה מאד של שיי קלי, סקויה הולמס וצ'לסי הופקינס אבל זקוקה לנקודות של שי דורון, דניאל רבר, אילה רוט ואמי רינת.

בבית התחתון

א.ס רמת השרון – הפועל בני פ"ת

שתי הקבוצות סיימו את העונה והחמיצו את ההזדמנות לשחק בבית העליון. משחק על יוקרה בלבד.

מכבי רעננה – הפועל ראשל"צ

רעננה תסיים את העונה במקום האחרון וככל הנראה תשחק בעונה הבאה בליגה השנייה. לראשל"צ זו הזדמנות טובה לעוד משחק ללא מתח.