לראשונה בליגה הלאומית בכדורסל: הסכם חסות עם טוטו-ווינר

ראשי מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל הצליחו להשיג פריצת דרך שיווקית מסחרית ולחתום לראשונה בתולדות הליגה על הסכם עם הטוטו כנותן החסות הרשמי לליגה, בדומה לליגות הספורט הבכירות בישראל. במסגרת ההסכם תיקרא הליגה בעונת 2022-23 : ליגה לאומית Winner.
יו"ר טוטו-ווינר שבתאי צור: "זוהי בשורה חשובה המבטאת את אמון הטוטו בליגה הלאומית אשר יש בה ייצוג נרחב לפריפריה במדינת ישראל".

מנכ"ל הטוטו, מאיר ברדוגו, ויו״ר מנהלת הליגה, רון וורוטיצקי, חתמו היום (ראשון) על הסכם החסות לעונת המשחקים הקרובה. זהו הסכם ראשון עבור הליגה הלאומית בכדורסל מאז הקמת המנהלת, וגם הפעם הראשונה שהטוטו חותם על הסכם למתן חסות רשמי בליגה שנייה בענף כדור בארץ, ומהווה הכרה בהתקדמות המקצועית והספורטיבית של הליגה. בעקבות ההסכם, שמה הרשמי של הליגה יהיה מעתה ליגה לאומית Winner .

במסגרת ההסכם ימותג טוטו-ווינר בכל המשחקים, לרבות פרסום באולמות, בשידורי המשחקים בטלוויזיה ובאינטרנט, וברשתות החברתיות.
בנוסף, הליגה הלאומית תעבור שינוי בימי המשחקים כך שבכל מחזור שני משחקים יועתקו מיום שלישי ליום שישי בצהרים על מנת לעודד קהל צעיר ומשפחות להגיע למשחקי הליגה .

ההסכם בין הגופים הוא למעשה תולדה של התפתחות הליגה הלאומית כליגה מקצוענית, אשר מושכת עניין רב בקרב חובבי ענף הכדורסל ואף מייצרת בכל שנה דרמות, שיאים חדשים, כדורסל המעניק במה לשחקן הישראלי וייצוג בולט לפריפריה.

הסכם זה מצטרף להסכם החסות שחתמה מנהלת הליגה הלאומית לפני מספר שבועות עם חברת "עין גדי", ובמסגרתו כל קבוצה תזכה לאספקת מים לכל אורך השנה. שני ההסכמים הללו מבטיחים, לראשונה, הכנסה לקבוצות הליגה הלאומית בכדורסל.

יו"ר המועצה להסדר ההימורים שבתאי צור: "זוהי הפעם הראשונה אי פעם שטוטו ווינר חותם על הסכם חסות שיווקי-תפעולי בליגה הלאומית בכדורסל. זוהי בשורה חשובה המבטאת את האמון של הטוטו בליגה הזו אשר יש בה ייצוג נרחב לפריפריה במדינת ישראל, וזה בהחלט עולה בקנה אחד עם המדיניות של הטוטו לפעול למען הספורט בישראל".

רון וורוטיצקי, יו"ר מנהלת הליגה הלאומית: ״אחד היעדים המרכזיים שהצבתי לעצמי כיו״ר המנהלת, לצרף גופים ציבוריים אשר יקדמו את הליגה הלאומית. ההסכם שנחתם היום, הינו היסטורי עבור שני הצדדים, ומצביע על האמון והקרדיט לה זוכה הליגה הלאומית שהיא הבית של הכדורסל הישראלי. אני משוכנע שיחד עם המועצה להסדר ההימורים בספורט וגופים נוספים שיצטרפו בעתיד נצליח להמשיך ולקדם את הליגה הלאומית. אני מודה ומברך את כל העוסקים במלאכה ומאחל לכולנו דרך צלחה".

מנכ"ל הטוטו בפועל מאיר ברדוגו: "זהו הסכם מסחרי לעונת 22-23 אשר מבטא את ההכרה והאמון של הטוטו בהתקדמות הספורטיבית שעשתה לאחרונה הליגה הלאומית בכדורסל, ובמקצועיות שבה היא מתנהלת כיום תחת היו"ר רון וורוטיצקי. אנו מאמינים שההסכם מייצר ערך מוסף לטוטו ובמקביל יגביר את העניין של הציבור בליגה הלאומית בכדורסל אשר עתידה להיות השנה אטרקטיבית ומותחת יותר".

צילום: ״יחצ, ראובן שוורץ״