מהיום – ליגת 'פריניב' לנוער

לראשונה יש נותן חסות ראשי לליגת העל לנוער אחרי שיצרן המיצים הטבעיים פריניב חתם היום על הסכם חסות ראשון וראשוני. החסות תלווה בפעילויות משותפות נוספות של שני הגופים לאורך העונות, הן בין האוהדים והן בפעילויות משותפות של שני הגופים ברשתות החברתיות ועל המגרש, כמו כן, שיתוף הפעולה יכלול את השתתפות שחקני הקבוצות השונות באירועים מרכזיים של המותג במהלך העונות ובכל רחבי הארץ.

פריניב החלה את דרכה כחברה משפחתית קטנה במשק דבורה, אשר בתענכים -גלבוע ,שהלכה וגדלה בהתמדה . כיום מוצרי פריניב נמכרים  בשוק הפרטי, רשתות השיווק, חברות קייטרינג, מסעדות, רשתות בתי קפה ,מלונות ועוד.

חברת פריניב שמה לה למטרה לייצר חדשנות ועניין בכל מוצר שהחברה מייצרת והרחבת המותג לשווקים חדשים ומעניינים

עידו יניב מנכ"ל פריניב ברך על החסות "אני חושב ששיתוף הפעולה שלנו עם ספורט וכדורסל בפרט מהווה נקודת מפתח חשובה לפרי ניב ומהווה מהלך שיווקי שיחשוף אותנו לקהל יעד חדש. פרי ניב מאמינה ,שתמיכה בקהילה במסגרת הספורט ,מהווה את אחד מערכי החברה המובילים".

לדברי אפי דיין , סמנכ"ל  השיווק של פריניב "שיתוף הפעולה הינו טבעי לחלוטין, כיוון שמדובר בשני ארגונים המובילים בתחומם וחולקים עקרונות משותפים, המושתתים על אורח חיים בריא, חדשנות, איכות ,תעוזה ,נחישות וישראליות"

מאיגוד הכדורסל נמסר: אנו מודים לחברת פריניב על ההחלטה החשובה להפוך לנותן החסות לליגת העל לנוער בשנים הקרובות. מדובר בליגה חשובה מאוד, בה גדל דור העתיד של הכדורסל הישראלי. בשנים האחרונות האיגוד השקיע רבות בליגה הזו וכל המשחקים משודרים בערוץ הספורט או באמצעות מצלמות פיקסלוט המרושתות בכל המגרשים. בזכות שיתוף הפעולה הזה נוכל להרחיב עוד יותר את הפעילות, החדשנות והחשיפה של הליגה וכך להגיע לקהלים חדשים ולשפר את חווית הצפייה לקהל במגרשים ואלו הצופים בה בבתים.