נבחרת בריטניה כבר בארץ לקראת המשחק נגד ישראל עם 9 שחקנים שהיו ביורובאסקט

בדומה לנבחרת ישראל, גם נבחרת בריטניה תחל היום את הכנותיה למשחק שיתקיים בהיכל קבוצת שלמה ביום שישי. באופן מוזר ודי נדיר, הבריטים בחרו לקיים את כל ההכנה שלהם בישראל והחל מהיום יתאמנו מדי יום באולם זיסמן וביום חמישי יעברו להיכל קבוצת שלמה. אמש נחתו בארץ 8 שחקנים והיום יגיעו עוד 4 והמאמן החדש הספרדי של הנבחרת אלברטו לורנזו. הבריטים מגיעים בהרכב חזק שכולל 9 שחקנים שהשתתפו ביורובאסקט האחרון, כולל גבריאל אולאסני (2.10 מ') שחקנה של פונלבראדה הספרדית, שלא שיחק בחלון בנובמבר והיה השחקן הבולט של הבריטים ביורובאסקט עם 16.8 נקודות למשחק ו-11.2 ריבאונדים. בסגל הבריטי נמצא גם דן קלארק (2.08) שחקנה של סן סבסטיאן מספרד, שגם הוא העמיד ממוצעים מרשימים ביורובאסקט עם 13.2 נקודות למשחק וכמעט 50 אחוזים מעבר לקשת. בחלון הנוכחי, הבריטים יחסרו את אוביה סוקו שחקנה של מורסיה גם היא מספרד שהוביל אותם בשני ההפסדים בנובמבר עם 15 נקודות ו-7.5 ריבאונדים למשחק והעונה פגש פעמיים את הפועל חולון במסגרת הצ'מפיונס ליג וסיפק 10 נקודות במשחק הראשון בספרד ומשחק ענק של 21 נקודות ו-10 ריבאונדים בארץ.
לבריטים יש עוד כמה שחקנים שלא משחקים בארצם, לוק נלסון בבטיס מהליגה הספרדית הראשונה, וויל סנדרס משחק בליגה השנייה בספרד, אנדרו לורנס בקוסובו, טדי אוקופור ביוון, טריק פיליפ בהונגריה, ואריק בואטנג בליגה השלישית בצרפת.
נבחרות ישראל ובריטניה נפגשו 3 פעמים בקיץ האחרון למשחקי אימון, ישראל ניצחה פעמיים בארץ והפסידה פעם אחת במשחק האחרון לפני היורובאסקט בפולין.

 

tel aviv
tel aviv
tel aviv