נבחרת העתודה נשים תפתח ביום שני את הופעותיה בצ'לנג'ר

נבחרת העתודה נשים תהיה הראשונה להיכנס למעגל התחרויות הקיץ הזה, כשביום שני תפתח את הופעותיה בצ'לנג'ר שיתקיים בהונגריה. הקיץ לא יתקיימו אליפויות אירופה במתכונת הרגילה. בשל משבר הקורונה, כל אליפות פוצלה למספר בתים במדינות שונות וכך נבחרת התעודה נשים שהייתה אמורה לשחק בדרג ב', תפגוש נבחרות מהחזקות באירופה, צ'כיה, הונגריה, ספרד, סרביה ואירלנד. הנבחרת תמריא היום לוינה ומשם תגיע בנסיעה לעיר שופרון בהונגריה שם יתקיימו המשחקים והם ישודרו בדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל.

לקראת היציאה לטורניר אמר המאמן טל נתן: זה מרגש לחזור לעמדת המאמן בנבחרת וזו גאווה. התמזל מזלנו של הבנות ושלי לפסגת האריות של אירופה עם ספרד, הונגריה, צ'כיה וסרביה, מעצמות על בכדורסל נשים. לנו כנבחרת ישראל, זה קיץ מאוד משמעותי כי כל משחק כזה שווה כמות גדולה של משחקים בדרג ב' ונגד נבחרות כמו קפריסין ושוויץ. לכן אנחנו מתייחסים לזה כאליפות אירופה לכל דבר ועניין ונשתדל לנצח כמה שיותר משחקים ולחזור יותר טובים מהטורניר הזה. רוב השחקניות פה יהיו שחקניות נבחרת ישראל נשים ולכן זה מאוד משמעותי עבורן להבין איפה הן נמצאות ונגד מי הן ישחקו בעוד שנתיים באליפות שתתקיים בישראל. יש לנו דור מוכשר מאוד. יש לנו חיזוק של אמי רינת וירדן גרזון מנבחרת הנערות ואנחנו מתמודדים עם חסרון של עדן ציפל הפצועה וליאור גרזון עם ענייני לימודים בקולג' בארה"ב והן יכלו לעזור. אבל למדתי כמאמן והבנות יודעות שנשחק עם מה שיש ולא עם מה שאין".

הסגל: גיל אייזנר (קפטנית), שירה חג'ג', נעה גבעון, אמי רינת, דניאל קארש, תמר בר-גל, ירדן גרזון, מאי רווח, תמר קופילביץ, נור כיוף, ניצן עמאר, שני ברמן. מאמן: טל נתן. עוזר מאמן: עומרי צירלין. פיזיוטרפיסטית: יונת עסיס. מאמן יכולות אישיות: אלחנן ביתן. מנהלת לילך וייס. ראש משלחת: אורה גלזר.

צילום: עודד קרני, איגוד הכדורסל