נבחרת ישראל ותיקים תוצג השבוע

איגוד הכדורסל ומנהלת הליגה שמחים להודיע על הקמת נבחרת ותיקים משותפת בה ישחקו ותיקי נבחרת ישראל והליגה. הנבחרת תכלול כמה מגדולי הכדורסלנים בתולדות המדינה: מאיר טפירו, גל מקל, רביב לימונד, טל בורשטיין, ארז מרקוביץ', עומרי כספי, משה מזרחי, עמית תמיר, עידו קוז'יקרו, ליאור ליובין, מורן רוט, דגן יבזורי, פפי תורג'מן, תומר שטיינהאור, יניב גרין, עדי גורדון, שמעון אמסלם, ברק פלג, ניצן חנוכי, אלישי כדיר, ישראל שיינפלד, אפיק ניסים, מתן נאור, רוברט רות'בארט, ובהמשך ייתכן שצטרפו אליה שחקנים נוספים.

הנבחרת שתוצג לראשונה ביום שישי הקרוב במהלך משחק נבחרת ישראל מול פינלנד (14:30 היכל קבוצת שלמה) תייצג את האיגוד ואת ליגת העל באירועים למען הקהילה ותשתתף במשחקי ראווה בארץ ובחו"ל.

אפיק ניסים ישמש כמנהל פרויקט הנבחרת והיה גם אחד מיוזמיה. "אני שמח על שיתוף הפעולה בין המנהלת והאיגוד. השחקנים מאוד מתרגשים ומחכים לאימון הראשון. המטרה היא קודם כל להחזיר לקהילה על כל התמיכה לאורך השנים ולהמשיך לייצג את ישראל בכבוד"

יו"ר האיגוד עמירם הלוי: "ברכות ליוזמים והעושים. אני בטוח שהתארגנות חשובה זו, תתרום להגעתם של עוד ועוד צעירים לענף שכולנו אוהבים".

יו"ר המנהלת ארי שטיינברג: "אני מברך על היוזמה המשותפת והחשובה. הנבחרת תביא הרבה שמחה לכל מקום שאליו תגיע וזאת המטרה החשובה ביותר. אני מודה לכל השחקנים שנרתמו לפרויקט הערכי והמבורך הזה"