נקבע סגל נבחרת ישראל לקיץ הקרוב

מאמן נבחרת ישראל ארז אדלשטיין ועוזריו ליאור ליובין ואלון שטיין, קבעו את סגל 18 השחקנים שיתאמנו וישחקו הקיץ עם הנבחרת. מדובר בסגל צעיר ללא השחקנים שהובילו את הנבחרת בשנים האחרונות.
הנבחרת תחל את אימוניה הרשמיים ב-2.8, ב-18 בחודש תצא לצמד משחקים נגד בלארוס במינסק ומשם תמשיך לטאלין בירת אסטוניה לטורניר משלוש עם הנבחרת המקומית, רומניה ואוקראינה. במהלך חודש יולי יתקיימו שלושה שבועות של אימונים אישיים עם מאמן הכושר אבי קובלסקי ומאמני הנבחרת.
הסגל: בר טימור, יפתח זיו, נאור שרון, איגור קולשוב, גולן גוט, שון דוסון, אבירם זליקוביץ', עמית שמחון, רפי מנקו, עוז בלייזר, אדם אריאל, אור סלומון, תומר גינת, כרם משעור, איתי שגב, בן אלטיט, רוברט רות'בארט, אלכס צ׳ורבוביץ'.
לאחר סיום אליפות אירופה של נבחרת העתודה ייתכן צירופם של שחקנים נוספים.
מאמן הנבחרת ארז אדלשטיין אמר: "ניצלנו את העובדה שנארח את אליפות אירופה 2017 בארץ ואין לנו השנה מוקדמות, כדי לאפשר מנוחה לשחקנים שהובילו את הנבחרת בשנים האחרונות ולמרביתם לא היה קיץ פנוי כבר הרבה מאוד שנים. אני מאמין שהמנוחה הזו תעזור לכולם להגיע מוכנים מנטאלית ופיזית לקיץ הבא החשוב כל כך. השחקנים שזומנו מרביתם בוגרי הנבחרות הצעירות שלנו וכולם כאלו שחשבנו מצד אחד שיש להם פוטנציאל להגיע לנבחרת הבוגרת בעתיד וזקוקים לניסיון בינלאומי שנוכל לתת להם אותו הקיץ הזה עם 5 משחקי הכנה נגד נבחרות שמרביתן מתכוננות למוקדמות אליפות אירופה. אני מאמין שמהסגל הזה יצאו בסופו של דבר כמה שחקנים שיהיו בסגל של השנה הבאה וזו הזדמנות טובה לכולם להתאמן ולשחק ברמה טובה ובלי לחץ".
את הנבחרת ינהלו הקיץ במשותף מומו לוצקי הוותיק ומחליפו המיועד מוטי דניאל. ביום שלישי הקרוב יתקיים מפגש של השחקנים באיגוד הכדורסל ולבקשתו של אדלשטיין, קפטן הנבחרת ושחקנה של סקרמנטו קינגס עמרי כספי יגיע למפגש.