נשים: המחזור ה-12 יפגיש את אשדוד מול חולון

משחקי המחזור ה-12 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יערכו הערב (חמישי, 11.2.2021, שעה ראשית 19:00) ובמוקד המשחקים המפגש בין מכבי בן בנות אשדוד לאליצור לייקה חולון (18:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס). במשחקים נוספים: מכבי רעננה – אליצור נווה דוד רמלה ,א.ס רמת השרון – בנות הרצליה,הפועל ראשל"צ – מכבי הפניקס חיפה ומכבי עירוני רמת גן – הפועל בני פ"ת

מכבי בן בנות אשדוד – אליצור לייקה חולון (18:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס)

אחרי 4 ניצחונות ליגה רצופים של מכבי בן בנות אשדוד ומאזן ניצחונות מושלם במשחקי הבית, מארחת הקבוצה של המאמן גלעד כץ את אליצור לייקה חולון, המגיעה אחרי 3 ניצחונות ליגה רצופים.

עד כה, השיגה חולון שני ניצחונות חוץ העונה (על הפועל פ"ת, אחרי הארכה, ועל הפועל ראשל"צ) והמפגש מול אשדוד מסקרן במיוחד, לאור העובדה שחולון ניצחה בסיבוב הראשון 72:83 ולנוכח העובדה ששי דורון תפגוש לראשונה העונה ומזה זמן רב את אשדוד, כשהיא במדים של אליצור לייקה חולון

מכבי רעננה – אליצור נווה דוד רמלה

מכבי רעננה מארחת אליצור נווה דוד רמלה, ששומרת על מאזן ניצחונות מושלם בליגה. המפגש הקודם בין הקבוצות הסתיים בניצחון קל לרמלה 57:94 אך ברעננה ערכו שינויים בסגל ומקווים להפתיע.

א.ס רמת השרון – בנות הרצליה

עם שלושה הפסדי ליגה רצופים, מארחת רמת השרון את בנות הרצליה, שעדיין לא ניצחה העונה במשחק חוץ. המפגש הקודם בין הקבוצות הסתיים בניצחון 75:84 של הרצליה ועם 40 נקודות של מרינה מייברי בתוספת 25 נקודות של ויקטוריה מקוליי.

הפועל ראשל"צ – מכבי הפניקס חיפה

במפגש הקודם בין הקבוצות ניצחה חיפה 70:85 אבל מאז שתי הקבוצות ערכו שינויים בסגל.

ראשון לציון מגיעה למשחק אחרי שני הפסדי ליגה רצופים ועם מאזן של שני ניצחונות ליגה אותם השיגה באולמה הביתי.  חיפה מתייצבת למשחק אחרי שלושה הפסדי ליגה רצופים ועם ניצחון חוץ יחיד העונה עד כה.

מכבי עירוני רמת גן – הפועל בני פ"ת

המפגש הראשון העונה בין הקבוצות הסתיים בניצחון 60:86 לפתח תקווה שנהנתה מ-32 נקודות של קיילה צ'ארלס, 29 נקודות של ג'וסלין ווילובי ן-14 של קריסטין סימון אבל רמת גן ידועה הוכיחה שהיא קבוצה ביתית מצויינת שעד כה הצליחה לשמור על מאזן ניצחונות מושלם במשחקי הבית שלה.