שבת, 19:00: נבחרת העתודה בחצי גמר אליפות אירופה מול נבחרת צרפת

מחר (שבת) בערב בשעה 19:00 זה קורה. נבחרת העתודה של ישראל תעלה למשחק חצי גמר אליפות אירופה מול נבחרת צרפת, והחבורה של אריאל בית הלחמי תנסה להמשיך את המומנטום אחרי הניצחון הגדול על נבחרת ספרד ברבע הגמר במטרה לחלוף גם על פני המשוכה הצרפתית בדרך למשחק הגמר.

המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט (55), ולקראת המפגש החשוב מול הצרפתים התייחס המאמן אריאל בית הלחמי ליריבה החזקה: "הצרפתים הם אחת היריבות החזקות באליפות. מצד אחד יש להם גודל ואלטיות וסגל מאוד רחב, ומצד שני אני חושב יש לנו עליהם כמה יתרונות בעיקר בקטע של המהירות של הגארדים".

בית הלחמי הוסיף ואמר: "ישבנו וראינו את הצרפתים. אנחנו צריכים לקחת אותם לצדדים החזקים שלנו כמו שעשינו במשחקים הקודמים באליפות. אם הם ירצו להאט את הקצב, אנחנו מן הסתם רוצים לשחק יותר מהר".

לגבי התכונה וההתרגשות בארץ סביב הנבחרת אמר המאמן: "אני מבין שבארץ יש הייפ סביב הנבחרת, אבל התפקיד שלי הוא לגרום לשחקנים להיות בפוקוס ולהגיע למשחק כמה שיותר מוכנים. החבר'ה הוכיחו עד עכשיו חוסן ובגרות מנטאלית ואני סומך עליהם".

שחקן הנבחרת, מירון רוינה: "אנחנו מאוד מתרגשים לקראת המשחק. הצרפתים נבחרת מצוינת, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו ובאים לנצח כמו בכל משחק, לשמור חזק בהגנה ולתת הכל".