עוד שבוע עמוס משחקים בכדורסל הישראלי, ליגת העל לנשים חוזרת, אליצור רמלה באירופה, מחזורים מלאים בליגה הלאומית ובליגת העל לנוער, המון משחקי השלמה ושידורים גם מהליגה הלאומית לנשים. בסה"כ השבוע ישודרו 40 משחקים בכל הפלטפורמות שלנו.
לוח שידורים
תאריך | שעה | מסגרת | משחק | שידור |
14.3 | 17:30 | ליגת העל לנוער | הפועל חולון – מכבי ת"א | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
14.3 | 18:00 | ליגת העל נשים | א.ס רמה"ש – מכבי ר"ג | ספורט5+ |
14.3 | 20:00 | ליגת העל גברים | הפועל ירושלים – הפועל חיפה | ספורט5 |
15.3 | 18:00 | ליגת העל לנוער | עירוני רעננה – מכבי חיפה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.3 | 18:10 | ליגת העל גברים | בני הרצליה – מכבי ראשל"צ | ספורט5 STARS |
15.3 | 18:30 | ליגת העל לנוער | הפועל כפ"ס – גלבוע/מעיינות | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.3 | 18:30 | ליגת העל לנוער | מכבי ראשל"צ – עירוני נס ציונה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.3 | 19:00 | ליגת העל גברים | הפועל אילת – גלבוע/גליל | ספורט5 LIVE |
15.3 | 19:00 | ליגת העל לנוער | א.ס רמה"ש – הפועל עמק חפר | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.3 | 19:30 | ליגת העל לנוער | אליצור נתניה – הפועל עמק יזרעאל | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.3 | 19:30 | ליגת העל לנוער | מכבי זכרון יעקב – מכבי פ"ת | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.3 | 20:00 | ליגת העל לנוער | אליצור יבנה – הפועל ת"א | דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל |
15.3 | 20:00 | ליגת העל לנוער | הפועל גליל עליון – עירוני נהריה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.3 | 20:30 | ליגת העל לנוער | מכבי רחובות – הפועל ברנר | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.3 | 20:30 | ליגת העל לנוער | הפועל ב"ש – הפועל ירושלים | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.3 | 20:30 | ליגת העל לנוער | ע.ל.ה יהוד – עוצמה מודיעין | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
15.3 | 21:05 | ליגת העל גברים | מכבי חיפה – הפועל ת"א | ספורט5 LIVE |
16.3 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל ר"ג/גבעתיים – מכבי קרית מוצקין | דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל |
16.3 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | א.ס רמה"ש – מכבי עירוני ר"ג | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
16.3 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | מכבי הוד השרון – הפועל חבל מודיעין | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
16.3 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | אליצור קרית אתא – אליצור יבנה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
16.3 | 19:30 | יורוליג | מכבי ת"א – אנדולו אפס | ספורט5 |
16.3 | 20:30 | ליגה לאומית נשים | אליצור ת"א – הפועל כפ"ס | ערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל |
17.3 | 16:00 | יורוקאפ נשים | אליצור רמלה – פריבור | ערוץ היוטיוב של פיב"א |
17.3 | 17:30 | ליגה לאומית גברים | הפועל עפולה – אליצור נתניה | ספורט5+ |
17.3 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | אליצור אשקלון – הפועל עכו/מטה אשר | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
17.3 | 19:00 | ליגה לאומית גברים | הפועל גליל עליון – עירוני רעננה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
17.3 | 19:30 | ליגת האלופות | הפועל חולון – קרשיאקה | ספורט5+ |
18.3 | 16:00 | שמינית גמר גביע נוער | מכבי ת"א – הפועל עמק חיפה | ספורט5+ |
18.3 | 18:30 | שמינית גמר גביע נוער | מכבי חיפה צעירים – הפועל ברנר | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
18.3 | 18:30 | שמינית גמר גביע נוער | 18:30 – הפועל כפ"ס – הפועל גליל עליון | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
18.3 | 19:00 | שמינית גמר גביע נוער | מכבי ר"ג – מכבי ראשל"צ | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
18.3 | 19:00 | ליגת העל גברים | הפועל ב"ש – עירוני נס ציונה | אתר ערוץ ספורט |
18.3 | 20:30 | שמינית גמר גביע נוער | הפועל ת"א – גלבוע/מעיינות | דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל |
18.3 | 20:30 | שמינית גמר גביע נוער | פועל עמק יזרעאל – עירוני רעננה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
18.3 | 21:00 | ליגת העל גברים | הפועל גלבוע/גליל – הפועל חיפה | ספורט5 STARS |
18.3 | 21:00 | ליגת העל גברים | מכבי ראשל"צ – מכבי ת"א | ספורט5 |
20.3 | 20:00 | ליגת העל גברים | מכבי חיפה – הפועל חולון | ספורט5 |
20.3 | 20:30 | ליגה לאומית גברים | אליצור קרית אתא – הפועל עפולה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
20.3 | 20:30 | ליגה לאומית גברים | עירוני רעננה – א.ס רמה"ש | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
השבוע לאן?
יום ראשון
ליגת אתנה ווינר לנשים תפתח את המחזור ה-16 עם שני משחקים, המשחק בין א.ס רמה"ש שתארח את מחזיקת הגביע הטריה מכבי עירוני ר"ג יחל בשעה 18:00 וישודר בערוץ ספורט5+. במשחק נוסף הערב תארח בנות הרצליה את אליצור חולון בשעה 19:00.
משחק אחד יפתח את המחזור ה-3 בליגת העל לנוער, הפועל חולון תארח את מכבי ת"א בשעה 17:30 באולם הפחים. שידור ישיר בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל.
משחק אחד יתקיים במסגרת המחזור ה-22 בליגת ווינר סל, הפועל ירושלים תארח את הפועל חיפה בשעה 20:00, שידור ישיר בספורט5.
יום שני
המחזור ה-16 בליגת אתנה ווינר לנשים ימשך עם שני משחקים נוספים, שניהם בשעה 19:00. מכבי רעננה תארח את מכבי חיפה, הפועל ראשל"צ תארח את מכבי אשדוד. המשחק האחרון במחזור הזה בין אליצור רמלה להפועל פ"ת נדחה לסוף החודש.
המחזור ה-3 בליגת העל לנוער יושלם עם כל 11 המשחקים הנותרים וכולם ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל. המשחק בין אליצור יבנה להפועל ת"א שיחל בשעה 20:00 ישודר במקביל גם בדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל. יתר עשרת המשחקים:
18:00 – עירוני רעננה – מכבי חיפה
18:30 – הפועל כפ"ס – גלבוע/מעיינות
18:30 – מכבי ראשל"צ – עירוני נס ציונה
19:00 – א.ס רמה"ש – הפועל עמק חפר
19:30 – אליצור נתניה – הפועל עמק יזרעאל
19:30 – מכבי זכרון יעקב – מכבי פ"ת
20:00 – הפועל גליל עליון – עירוני נהריה
20:30 – מכבי רחובות – הפועל ברנר
20:30 – הפועל ב"ש – הפועל ירושלים
20:30 – ע.ל.ה יהוד – עוצמה מודיעין
שלושה משחקים יתקיימו בליגת ווינר סל, מחזור 19. בני הרצליה תארח את מכבי ראשל"צ, שידור בספורט5 STARS בשעה 18:10. הפועל אילת תארח את הפועל גלבוע/גליל בשעה 19:00 ומכבי חיפה תארח את הפועל ת"א בשעה 21:05. שני המשחקים הללו בשידור ישיר בספורט5 LIVE.
יום שלישי
המחזור ה-15 בליגה הלאומית יפתח עם ארבעה משחקים, כולם בשידור ישיר בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל, כאשר המשחק בין הפועל ר"ג/גבעתיים למכבי קרית מוצקין שיחל בשעה 19:00 ישודר במקביל גם בדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל. יתר המשחקים בשלישי כולם בשעה 19:00:
א.ס רמה"ש – מכבי עירוני ר"ג
מכבי הוד השרון – הפועל חבל מודיעין
אליצור קרית אתא – אליצור יבנה
בליגה הלאומית לנשים יתקיים המחזור ה-14 במחוז הדרומי, המשחק בין אליצור ת"א להפועל כפ"ס ישודר בשידור ישיר החל מהשעה 20:30 בערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל. במחזור הצפוני יתקיימו שלושה משחקי השלמה. אלו כל המשחקים:
19:00 – אקדמיית וינגייט – אליצור עירוני נתניה
19:30 – אס"א ירושלים – אליצור יבנה
20:00 – הפועל מג'דל כרום הפועל כאוכב
20:30 – אליצור נתניה – הפועל נצרת
20:30 – א.ס רמה"ש – הפועל באר טוביה
20:30 – אליצור ת"א – הפועל כפ"ס
במשחק השלמה במסגרת היורוליג, תארח מכבי ת"א את אנאדולו אפס בשעה 19:30 בהיכל מנורה מבטחים. שידור ישיר בספורט5.
יום רביעי
המחזור ה-15 בליגה הלאומית ימשך עם שלושת המשחקים הנותרים, המשחק בין הפועל עפולה לאליצור נתניה יחל בשעה 17:30 וישודר בשידור ישיר בערוץ ספורט5+. שני המשחקים הנותרים ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל ושניהם בשעה 19:00:
אליצור אשקלון – הפועל עכו/מטה אשר
הפועל גליל עליון – עירוני רעננה
הפועל חולון תארח לראשונה משחק בשלב הבתים השני של ליגת האלופות, זה יקרה בשעה 19:30 מול קרשאיקה הטורקית. שידור ישיר בספורט5+.
שלב שמינית גמר היורוקאפ לנשים יחל עם המשחק בו תארח אליצור רמלה את פריבור השוויצרית בשעה 16:00. שידור ישיר בערוץ היוטיוב של פיב"א וככל הנראה גם באחד מאפיקי ערוץ הספורט.
יום חמישי
שישה משחקים יתקיימו במסגרת שמינית גמר גביע המדינה לנוער. המשחק בין הפועל ת"א לגלבוע/מעיינות יחל בשעה 20:30 וישודר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק של איגוד הכדוסל. בשעה 16:00 ישחקו מכבי ת"א מול הפועל עמק חפר עם שידור ישיר בספורט5+. יתר המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל:
18:30 – מכבי חיפה צעירים – הפועל ברנר
18:30 – הפועל כפ"ס – הפועל גליל עליון
19:00 – מכבי ר"ג – מכבי ראשל"צ
20:30 – הפועל עמק יזרעאל – עירוני רעננה
שלושה משחקי השלמה יתקיימו במסגרת מחזורים שונים בליגת ווינר סל. בשעה 19:00 הפועל ב"ש תארח את עירוני נס ציונה, שידור ישיר באתר ערוץ הספורט. בשעה 21:00 גלבוע/גליל תארח את הפועל חיפה, שידור ישיר בספורט5 STARS. בשעה 21:00 מכבי ראשל"צ תארח את מכבי ת"א, שידור ישיר בספורט5.
שבת
שני משחקי השלמה יערכו בליגה הלאומית, שניהם בשעה 20:30. אליצור קרית אתא תארח הפועל עפולה למשחק מהמחזור ה-4, עירוני רעננה תארח את א.ס רמה"ש למשחק מהמחזור ה-14. שני המשחקים בשידור ישיר בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל.
שלושה משחקי השלמה נוספים יתקיימו במחוז הצפוני של הליגה הלאומית לנשים ועוד אחד במחוז הדרומי:
19:30 – אקדמיית וינגייט – הפועל נצרת
20:30 – אליצור נתניה – הפועל כאוכב
20:30 – אליצור עירוני נתניה – הפועל מג'דל כרום
21:00 – אליצור יבנה – הפועל באר טוביה
משחק אחד יתקיים במסגרת ליגת ווינר סל מחזור 20, מכבי חיפה תארח את הפועל חולון בשעה 20:00, שידור ישיר בספורט5.