חג הפסח מביא איתו עוד שבוע גדול של כדורסל ישראלי עם שני מחזורי הפתיחה בבית העליון של ליגת אתנה ווינר לנשים, שלושה מחזורי ליגה לאומית, הישראליות באירופה, מחזור נוער מלא יחד עם רבע גמר הגביע, לאומית נשים ועוד עוד. סה"כ 40 שידורים בכל הפלטרפומות שלנו ממתינים לכם.
לוח שידורים
תאריך | שעה | מסגרת | משחק | ערוץ משדר |
28.3 | 20:30 | לאומית גברים | עירוני רעננה – מכבי הוד השרון | דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל |
28.3 | 20:30 | לאומית גברים | הפועל גליל עליון – א.ס רמה"ש | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
28.3 | 21:10 | על גברים | הפועל חולון – הפועל ב"ש | ספורט5 |
29.3 | 19:00 | לאומית גברים | אליצור יבנה – הפועל עפולה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
29.3 | 19:10 | על גברים | מכבי ראשל"צ – הפועל חיפה | ספורט5 LIVE |
29.3 | 19:20 | על גברים | הפועל גלבוע/גליל – עירוני נס ציונה | ספורט5 LIVE |
29.3 | 19:30 | על גברים | מכבי חיפה – בני הרצליה | ספורט5 LIVE |
29.3 | 19:00 | על נוער | א.ס רמה"ש – מכבי פ"ת | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
29.3 | 20:30 | על נוער | מכבי זכרון יעקב – הפועל עמק יזרעאל | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
29.3 | 20:30 | על נוער | עירוני רעננה – אליצור עירוני נתניה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
29.3 | 20:30 | על נוער | הפועל חולון – עירוני נס ציונה | דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל |
29.3 | 20:30 | על נוער | הפועל גליל עליון – מכבי חיפה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
29.3 | 20:30 | על נוער | הפועל כפ"ס – הפועל עמק חפר | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
29.3 | 20:30 | על נוער | הפועל גלבוע/מעיינות – הפועל נהריה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
29.3 | 20:30 | על נוער | הפועל ב"ש – הפועל ברנר | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
29.3 | 20:30 | על נוער | מכבי ראשל"צ – מכבי רחובות | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
29.3 | 20:30 | על נוער | ע.ל.ה יהוד – הפועל ת"א | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
29.3 | 21:10 | על גברים | הפועל ירושלים – הפועל ת"א | ספורט5 |
30.3 | 17:00 | על נוער | אליצור יבנה – הפועל ירושלים | ספורט5+ |
30.3 | 20:30 | לאומית נשים | אליצור עירוני נתניה – הפועל כאוכב | ערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל |
30.3 | 21:05 | יורוליג | מכבי ת"א – ברצלונה | ספורט5 |
31.3 | 19:00 | לאומית גברים | אליצור אשקלון – הפועל חבל מודיעין | ספורט5+ |
31.3 | 19:00 | לאומית גברים | מכבי קרית מוצקין – הפועל עפולה | דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל |
31.3 | 19:00 | לאומית גברים | הפועל ר"ג/גבעתיים – אליצור יבנה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
31.3 | 19:00 | לאומית גברים | א.ס רמה"ש – מכבי רעננה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
31.3 | 19:30 | לאומית גברים | מכבי אשדוד – אליצור נתניה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
31.3 | 19:30 | לאומית גברים | מכבי הוד השרון – עירוני ר"ג | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
31.3 | 21:00 | ליגת האלופות | הפועל חולון – ברינדיזי | ספורט5 |
1.4 | 17:00 | רבע גמר גביע נוער | הפועל עמק חפר – הפועל ת"א | ספורט5+ |
1.4 | 18:30 | רבע גמר גביע נוער | הפועל כפ"ס – הפועל ברנר | דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל |
1.4 | 19:00 | על גברים | הפועל חיפה – עירוני נהריה | ספורט5 LIVE |
1.4 | 19:25 | על גברים | הפועל גלבוע/גליל – מכבי ראשל"צ | ספורט5 |
1.4 | 21:45 | יורוליג | הכוכב האדום בלגרד – מכבי ת"א | ספורט5 |
3.4 | 20:30 | לאומית גברים | הפועל חבל מודיעין – עירוני רעננה | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
3.4 | 20:30 | לאומית גברים | מכבי קרית מוצקין – מכבי הוד השרון | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
3.4 | 20:30 | לאומית גברים | הפועל עפולה – הפועל ר"ג/גבעתיים | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
3.4 | 21:00 | לאומית גברים | הפועל עכו/מטה אשר – הפועל גליל עליון | ספורט5+ |
3.4 | 21:00 | לאומית גברים | אליצור יבנה – א.ס רמה"ש | דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל |
3.4 | 21:15 | לאומית גברים | עירוני ר"ג – אליצור אשקלון | ערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל |
השבוע לאן?
יום ראשון
שלושה משחקים במסגרת המחזור ה-28 בליגה הלאומית יתקיימו ביום ראשון. המשחק בין עירוני רעננה למכבי הוד השרון יועבר במקביל גם בדף הפייסבוק שלנו וגם בערוץ הטלויזיה באתר איגוד הכדורסל החל מהשעה 20:30. שני המשחקים האחרים גם הם ב-20:30, הפועל גליל עליון תארח את א.ס רמה"ש (שידור בערוץ הטלויזיה באתר איגוד הכדורסל) והפועל עכו/מטה אשר תארח את הפועל ר"ג/גבעתיים (אין שידור).
בליגת ווינר סל יתקיים משחק אחד במסגרת המחזור ה-21, הפועל חולון תארח את הפועל ב"ש בשעה 21:10. שידור ישיר בערוץ ספורט5.
יום שני
משחק אחד במחזור ה-28 בליגה הלאומית יתקיים בשעה 19:00 כאשר אליצור יבנה תארח את הפועל עפולה. שידור ישיר בערוץ הטלויזיה באתר איגוד הכדורסל.
ליגת העל לנשים תפתח את משחקי הבית העליון והתחתון ביום שני, מחזור ראשון בשלב הבתים. כל המשחקים יתקיימו בשעה 19:00. בבית העליון:
אליצור רמלה – מכבי חיפה
מכבי אשדוד – בנות הרצליה
אליצור חולון – מכבי ר"ג
בבית התחתון:
הפועל פ"ת – א.ס רמה"ש
הפועל ראשל"צ – מכבי רעננה
10 משחקים יתקיימו במסגרת המחזור ה-5 בליגת העל לנוער. המשחק בו תארח הפועל חולון את עירוני נס ציונה יחל בשעה 20:30 וישודר בשידור ישיר בדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל. כל 9 המשחקים האחרים ישודרו בערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל, כמעט כולם בשעה 20:30:
מכבי זכרון יעקב – הפועל עמק יזרעאל
עירוני רעננה – אליצור עירוני נתניה
א.ס רמה"ש – מכבי פ"ת (19:00)
הפועל גליל עליון – מכבי חיפה
הפועל כפ"ס – הפועל עמק חפר
הפועל גלבוע/מעיינות – הפועל נהריה
הפועל ב"ש – הפועל ברנר
מכבי ראשל"צ – מכבי רחובות
ע.ל.ה יהוד – הפועל ת"א
ארבעה משחקים יתקיימו בליגת ווינר סל, ממחזורים שונים:
19:10 – מכבי ראשל"צ – הפועל חיפה (ספורט5 LIVE)
19:20 – הפועל גלבוע/גליל – עירוני נס ציונה (ספורט5 LIVE)
19:30 – מכבי חיפה – בני הרצליה (ספורט5 LIVE)
21:10 – הפועל ירושלים – הפועל ת"א (ספורט5)
יום שלישי
בליגה הלאומית לנשים נשדר השבוע את המשחק בו תארח אליצור עירוני נתניה את הפועל כאוכב בשעה 20:30 בערוץ היוטיוב של איגוד הכדורסל.
בליגת העל לנוער יתקיים המשחק המרכזי של המחזור ה-5, בשעה 17:00 תארח אליצור יבנה את הפועל ירושלים, שידור ישיר בערוץ ספורט5+.
במסגרת המחזור ה-32 ביורוליג תארח מכבי ת"א את מוליכת הטבלה ברצלונה בשעה 21:05. שידור ישיר בספורט5.
יום רביעי
המחזור ה-29 בליגה הלאומית יתקיים במלואו, שישה משחקים ישודרו בפלטפורמות השונות שלנו. המשחק בין אליצור אשקלון להפועל חבל מודיעין, משחק העונה בליגה הלאומית ישודר החל מ-19:00 בערוץ ספורט5+. המשחק בין מכבי קרית מוצקין להפועל עפולה שיחל בשעה 19:00 ישודר בדף הפייסבוק שלנו במקביל לערוץ הטלויזיה של איגוד הכדורסל. יתר המשחקים ישודרו בערוץ הטלויזיה של אתר איגוד הכדורסל:
19:00 – הפועל ר"ג/גבעתיים – אליצור יבנה
19:00 – א.ס רמה"ש – מכבי רעננה
19:30 – מכבי אשדוד – אליצור נתניה
19:30 – מכבי הוד השרון – עירוני ר"ג
20:30 – הפועל עכו/מטה אשר – אליצור קרית אתא (אין שידור)
במסגרת המחזור החמישי של שלב הבתים השני בליגת האלופות תארח הפועל חולון את ברינדיזי האיטלקית. ניצחון צפוי להעלות את חולון לרבע גמר המפעל. שידור ישיר בשעה 21:00 בערוץ ספורט5.
יום חמישי
המחזור השני בבית העליון והתחתון בליגת העל לנשים יתקיים ביום חמישי, כל המשחקים בשעה 19:00:
בבית העליון:
אליצור רמלה – אליצור חולון
מכבי ר"ג – מכבי אשדוד
מכבי חיפה – בנות הרצליה
בבית התחתון:
הפועל פ"ת – הפועל ראשל"צ
א.ס רמה"ש – מכבי רעננה
במסגרת רבע גמר גביע המדינה לנוער יתקיימו שני משחקים. הפועל כפ"ס תארח את הפועל ברנר בשעה 18:30, שידור ישיר בדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל, בשעה 17:00 תארח הפועל עמק חפר את הפועל ת"א, שידור ישיר בערוץ ספורט5+.
שני משחקים יתקיימו בליגת ווינר סל, הפועל חיפה תארח את עירוני נהריה בשעה 19:00, שידור ישיר בערוץ ספורט5 LIVE, ובשעה 19:25 הפועל גלבוע/גליל מול מכבי ראשל"צ, שידור ישיר בערוץ ספורט5.
במסגרת המחזור ה-33 ביורוליג תתארח מכבי ת"א בבלגרד למשחק מול הכוכב האדום בשעה 21:45. שידור ישיר בספורט5.
שבת
שישה משחקים יתקיימו בליגה הלאומית, חמישה מהם מהמחזור השלישי ואחד מהמחזור ה-28. המשחק בין הפועל עכו/מטה אשר שתארח את הפועל גליל עליון ישודר בערוץ ספורט5+ החל מהשעה 21:00. המשחק בין אליצור יבנה שתארח את א.ס רמה"ש ישודר בדף הפייסבוק של איגוד הכדורסל החל מ-21:00. יתר המשחקים ישודרו כולם באתר איגוד הכדורסל:
20:30 – הפועל חבל מודיעין – עירוני רעננה
20:30 – מכבי קרית מוצקין – מכבי הוד השרון
20:30 – הפועל עפולה – הפועל ר"ג/גבעתיים
21:15 – עירוני ר"ג – אליצור אשקלון