נוער על דרום
משחקים
טבלה קבוצות שחקנים
בית עליון
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי ראשלצ איציק | 16 | 14 | 2 | - | 1243 | 1032 | 211 | 30 |
2 | מכבי תל אביב טדי | 16 | 13 | 3 | - | 1351 | 1049 | 302 | 29 |
3 | הפועל תל אביב | 16 | 13 | 3 | - | 1300 | 1093 | 207 | 29 |
4 | הפועל נ.ציונה רוטנשט | 16 | 9 | 7 | - | 1137 | 1141 | -4 | 25 |
5 | הפועל יורם חולון | 16 | 9 | 7 | - | 1158 | 1073 | 85 | 25 |
6 | אליצור יבנה ברק | 16 | 8 | 8 | - | 1184 | 1178 | 6 | 24 |
בית תחתון
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ברנר | 16 | 9 | 7 | - | 1197 | 1134 | 63 | 25 |
2 | הפועל ירושלים עזרא | 16 | 7 | 9 | - | 1134 | 1109 | 25 | 23 |
3 | עצמה מודיעין | 16 | 5 | 11 | - | 1059 | 1184 | -125 | 21 |
4 | מכבי רחובות עומר | 16 | 4 | 12 | - | 957 | 1275 | -318 | 20 |
5 | ע.ל.ה יהוד | 16 | 3 | 13 | - | 1050 | 1328 | -278 | 19 |
6 | הפועל באר שבע/עומר | 16 | 2 | 14 | - | 1005 | 1179 | -174 | 18 |
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי ראשלצ איציק | 11 | 10 | 1 | - | 826 | 654 | 172 | 21 |
2 | הפועל תל אביב | 11 | 10 | 1 | - | 927 | 740 | 187 | 21 |
3 | מכבי תל אביב טדי | 11 | 9 | 2 | - | 953 | 715 | 238 | 20 |
4 | הפועל יורם חולון | 11 | 8 | 3 | - | 815 | 713 | 102 | 19 |
5 | אליצור יבנה ברק | 11 | 7 | 4 | - | 841 | 772 | 69 | 18 |
6 | הפועל נ.ציונה רוטנשט | 11 | 7 | 4 | - | 787 | 748 | 39 | 18 |
7 | הפועל ברנר | 11 | 5 | 6 | - | 809 | 805 | 4 | 16 |
8 | הפועל ירושלים עזרא | 11 | 4 | 7 | - | 790 | 772 | 18 | 15 |
9 | ע.ל.ה יהוד | 11 | 2 | 9 | - | 713 | 951 | -238 | 13 |
10 | עצמה מודיעין | 11 | 2 | 9 | - | 709 | 850 | -141 | 13 |
11 | הפועל באר שבע/עומר | 11 | 1 | 10 | - | 706 | 838 | -132 | 12 |
12 | מכבי רחובות עומר | 11 | 1 | 10 | - | 601 | 919 | -318 | 12 |
שחקני הליגה
אבנר דרור
עירוני נהריהאופל (מושה) בכר
מכבי אשדודאופק גול
א.ס רמה"ש ירק השדהאופק טוריקאשבילי
ע.ל.ה אור יהודהאופק פוגלמן
אליצור LSports איתו אשקלוןאור כהן
הפועל חבל איילותאחיה אגוזי
מכבי מעלה אדומיםאילון ששון
מכבי נטופליי חיפהאיסיי קוגן
מכבי פתח תקוה אליצוראיתי בן חמו
מכבי דימונהאיתן ינאי
אליצור נחל שורקאליעד טל
מכבי רחובותאלירן דאור
מכבי אשדודאלעד בקשי
הפועל עמק חפראפק אמסלם
הפועל ירושלים ב.יהבבן אונצ'ה
עירוני נהריהגיא דורון
אליצור נחל שורקגידי שיפר
אליצור יבנהולרי בוריסובסקי
הפועל יפו הצופיםטל פלד
מכבי רחובותיואב בוצר
הפועל אריק נצר סרנייובל אריה שניידרמן
מכבי עירוני רמת גןיובל לוין
אליצור שומרוןיוגב עובדיה
אליצור LSports איתו אשקלוןיצחק רדאי
הפועל מתן אשדוד/מבועיםכרמי רייך
הפועל גזר/נעןלהב אקרמן
הפועל נס ציונה מוטורלוטם בוהדנה
הפועל רמת נגבליאם פטרופוליאביס
מכבי באר יעקבלירן אזולאי
הפועל גלבוע גלילמאור נקרשביץ
מכבי ראשון לציוןמתן חכמו
מכבי מעלה אדומיםנהר לב אפטלון
הפועל עמק חפרנועם פז טל
הפועל מבועים/אשדודניב אבידן
מ.ס צפתניב נחשון
אליצור שומרוןניב פילוסוף
א.ס. אשקלוןנריה אוזן
הפועל מטאור אשדוד/מבועיםעומר חממה
מ.ס צפתעומר מוריץ
מכבי רחובותעידו ירקון
מכבי סנו הוד השרוןעידו מנצל
הפועל עמק חפרעידן חכמון
מכבי שהםעמיעד ינאי
אליצור נחל שורקעמית יהודאי
הפועל גזר/נעןעמית סנקר
הפועל יונט חולוןראם רחמנוב
הפועל חבל מודיעיןרון חנגל
אינטר עליה ת"א יפורועי בבכנוב
א.ס. אשקלוןשקד אוסקר
עירוני ק.אונו שיקושקד ג'רסי
הפועל אריק נצר סרניתומר אגמון
אליצור LSports איתו אשקלוןתומר ברדוגו
מכבי סנו הוד השרון
עירוני נהריהאופל (מושה) בכר
מכבי אשדודאופק גול
א.ס רמה"ש ירק השדהאופק טוריקאשבילי
ע.ל.ה אור יהודהאופק פוגלמן
אליצור LSports איתו אשקלוןאור כהן
הפועל חבל איילותאחיה אגוזי
מכבי מעלה אדומיםאילון ששון
מכבי נטופליי חיפהאיסיי קוגן
מכבי פתח תקוה אליצוראיתי בן חמו
מכבי דימונהאיתן ינאי
אליצור נחל שורקאליעד טל
מכבי רחובותאלירן דאור
מכבי אשדודאלעד בקשי
הפועל עמק חפראפק אמסלם
הפועל ירושלים ב.יהבבן אונצ'ה
עירוני נהריהגיא דורון
אליצור נחל שורקגידי שיפר
אליצור יבנהולרי בוריסובסקי
הפועל יפו הצופיםטל פלד
מכבי רחובותיואב בוצר
הפועל אריק נצר סרנייובל אריה שניידרמן
מכבי עירוני רמת גןיובל לוין
אליצור שומרוןיוגב עובדיה
אליצור LSports איתו אשקלוןיצחק רדאי
הפועל מתן אשדוד/מבועיםכרמי רייך
הפועל גזר/נעןלהב אקרמן
הפועל נס ציונה מוטורלוטם בוהדנה
הפועל רמת נגבליאם פטרופוליאביס
מכבי באר יעקבלירן אזולאי
הפועל גלבוע גלילמאור נקרשביץ
מכבי ראשון לציוןמתן חכמו
מכבי מעלה אדומיםנהר לב אפטלון
הפועל עמק חפרנועם פז טל
הפועל מבועים/אשדודניב אבידן
מ.ס צפתניב נחשון
אליצור שומרוןניב פילוסוף
א.ס. אשקלוןנריה אוזן
הפועל מטאור אשדוד/מבועיםעומר חממה
מ.ס צפתעומר מוריץ
מכבי רחובותעידו ירקון
מכבי סנו הוד השרוןעידו מנצל
הפועל עמק חפרעידן חכמון
מכבי שהםעמיעד ינאי
אליצור נחל שורקעמית יהודאי
הפועל גזר/נעןעמית סנקר
הפועל יונט חולוןראם רחמנוב
הפועל חבל מודיעיןרון חנגל
אינטר עליה ת"א יפורועי בבכנוב
א.ס. אשקלוןשקד אוסקר
עירוני ק.אונו שיקושקד ג'רסי
הפועל אריק נצר סרניתומר אגמון
אליצור LSports איתו אשקלוןתומר ברדוגו
מכבי סנו הוד השרון