ארצית דרום
משחקים
טבלה קבוצות שחקנים
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי מעלה אדומים | 24 | 22 | 2 | - | 2048 | 1673 | 375 | 46 |
2 | מכבי רחובות | 24 | 22 | 2 | - | 2157 | 1832 | 325 | 46 |
3 | אליצור נוה דוד רמלה | 24 | 14 | 10 | - | 1865 | 1817 | 48 | 38 |
4 | א.ס. אשקלון | 24 | 14 | 10 | - | 1928 | 1900 | 28 | 38 |
5 | עירוני קרית אונו | 24 | 13 | 11 | - | 1851 | 1848 | 3 | 37 |
6 | הפועל לוד | 24 | 13 | 11 | - | 2025 | 2018 | 7 | 37 |
7 | אליצור נחל שורק | 24 | 11 | 13 | - | 1867 | 1799 | 68 | 35 |
8 | מכבי פתח תקוה אליצור | 24 | 11 | 13 | - | 2026 | 2092 | -66 | 35 |
9 | הפועל חבל איילות | 24 | 11 | 13 | - | 2072 | 2119 | -47 | 35 |
10 | מכבי שהם | 24 | 10 | 14 | - | 2049 | 2043 | 6 | 34 |
11 | מכבי מודיעין רעות | 24 | 9 | 15 | - | 1910 | 1987 | -77 | 33 |
12 | עצמה מודיעין | 24 | 4 | 20 | - | 1661 | 1960 | -299 | 28 |
13 | מכבי שדרות | 24 | 2 | 22 | - | 1623 | 1994 | -371 | 26 |
שחקני הליגה
אביב נטף
ע.ל.ה יהודאביב סרוסי
הפועל מתן אשדוד/מבועיםאברהם ששון
הפועל באר טוביהאוהד איתן
הפועל באר טוביהאופק גבע כהן
סטלמך פתח תקווהאור פלבניק
הפועל קלנסווהאיתן בורג
בני הרצליהאלון דרוקר
אליצור שומרוןאלון זוננפלד
אליצור עירוני רעננהאלעד אליהו
הפועל לודאלעד שינדלר
עצמה מודיעיןאסף סמואל
הפועל באר טוביהאפיק ניסים
אליצור רחובותאריאל דרעי
מכבי ראשון לציוןאריאל תשובה
הפועל באר יעקבבר שינבוים
אליצור יבנהבר שפע
הפועל טבריה ע.הירדןברק אוריון
מכבי מעלה אדומיםברק גורביץ
אליצור רמת גןג'ושוע מיכאל דג'נוגלי
אליצור בריגה נתניהגיא אוסטרוף
מ.ס. הד"ג פ"ת אורוןגיא אלמשלי
א.ס רמה"ש ירק השדהגיא ברנס
הפועל הוד השרוןדור כהן
מכבי בית דגןדניאל טימקוב
הפועל לודדניאל נסייר
הפועל מטה יהודהדניאל סטולרו
הפועל נוף הגלילדניאל ראובן
א.ס רמה"ש ירק השדהטיילור דוסון
הפועל מתן אשדוד/מבועיםטל אבירם
הפועל ח. השרון קלינהיואב סודמי
מכבי עירוני רעננהיוחאי צוקרמן
מכבי פתח תקוה אליצוריוסי סביה
מכבי באר יעקביותם אטיאס
הפועל יפוכהן רז ניסים
בית"ר ירושליםנדב בלש
מכבי מודיעין רעותנדב תורג'מן
מכבי דימונהנועם פוקס
אליצור LSports איתו אשקלוןניב זרחוביץ
הפועל חבל איילותניב קונפינו
אינטר עליה ת"א יפונתנאל בן הלל
הפועל באר שבע אסאנתנאל יוסף
הפועל באר טוביהסתו פוקס
א.ס. אשקלוןסתיו אהרן
מכבי פתח תקוה אליצורעבד אלמלך מחאג'נה
מכבי דימונהעומר גוטסמן
הפועל חבל איילותעידו בן הרוש
מכבי מודיעין רעותעידו לופו
אליצור לודעידו רוימי
מכבי רחובותעידן שופן
הפועל אילת זהרעמרי ישראל
הפועל גזר/נעןערן מזרחי
מכבי סנו הוד השרוןפליקס אודיח
מכבי סנו הוד השרוןצ'רלס רזניקוף
הפועל באר טוביהראיין דניאל
עירוני ק.אונו שיקורוי וכניש
הפועל פ"ת גבריםרותם לוינשטיין
מכבי נטופליי חיפהרע סלטר
הפועל מטה יהודהרפאל טקץ'
אסא טכניון חיפהשגב גזית
אליצור עירוני רעננהשגב הלוי
הפועל אריק נצר סרנישגיא שטינמן
אליצור לודשי גואטה
מכבי רחובותשם טוב הולינגר
הפועל גזר/נעןשמחה הלפרט
מכבי ראשון לציוןתומר אלוני
הפועל אורי תל אביבתומר מאיר
הפועל באר טוביה
ע.ל.ה יהודאביב סרוסי
הפועל מתן אשדוד/מבועיםאברהם ששון
הפועל באר טוביהאוהד איתן
הפועל באר טוביהאופק גבע כהן
סטלמך פתח תקווהאור פלבניק
הפועל קלנסווהאיתן בורג
בני הרצליהאלון דרוקר
אליצור שומרוןאלון זוננפלד
אליצור עירוני רעננהאלעד אליהו
הפועל לודאלעד שינדלר
עצמה מודיעיןאסף סמואל
הפועל באר טוביהאפיק ניסים
אליצור רחובותאריאל דרעי
מכבי ראשון לציוןאריאל תשובה
הפועל באר יעקבבר שינבוים
אליצור יבנהבר שפע
הפועל טבריה ע.הירדןברק אוריון
מכבי מעלה אדומיםברק גורביץ
אליצור רמת גןג'ושוע מיכאל דג'נוגלי
אליצור בריגה נתניהגיא אוסטרוף
מ.ס. הד"ג פ"ת אורוןגיא אלמשלי
א.ס רמה"ש ירק השדהגיא ברנס
הפועל הוד השרוןדור כהן
מכבי בית דגןדניאל טימקוב
הפועל לודדניאל נסייר
הפועל מטה יהודהדניאל סטולרו
הפועל נוף הגלילדניאל ראובן
א.ס רמה"ש ירק השדהטיילור דוסון
הפועל מתן אשדוד/מבועיםטל אבירם
הפועל ח. השרון קלינהיואב סודמי
מכבי עירוני רעננהיוחאי צוקרמן
מכבי פתח תקוה אליצוריוסי סביה
מכבי באר יעקביותם אטיאס
הפועל יפוכהן רז ניסים
בית"ר ירושליםנדב בלש
מכבי מודיעין רעותנדב תורג'מן
מכבי דימונהנועם פוקס
אליצור LSports איתו אשקלוןניב זרחוביץ
הפועל חבל איילותניב קונפינו
אינטר עליה ת"א יפונתנאל בן הלל
הפועל באר שבע אסאנתנאל יוסף
הפועל באר טוביהסתו פוקס
א.ס. אשקלוןסתיו אהרן
מכבי פתח תקוה אליצורעבד אלמלך מחאג'נה
מכבי דימונהעומר גוטסמן
הפועל חבל איילותעידו בן הרוש
מכבי מודיעין רעותעידו לופו
אליצור לודעידו רוימי
מכבי רחובותעידן שופן
הפועל אילת זהרעמרי ישראל
הפועל גזר/נעןערן מזרחי
מכבי סנו הוד השרוןפליקס אודיח
מכבי סנו הוד השרוןצ'רלס רזניקוף
הפועל באר טוביהראיין דניאל
עירוני ק.אונו שיקורוי וכניש
הפועל פ"ת גבריםרותם לוינשטיין
מכבי נטופליי חיפהרע סלטר
הפועל מטה יהודהרפאל טקץ'
אסא טכניון חיפהשגב גזית
אליצור עירוני רעננהשגב הלוי
הפועל אריק נצר סרנישגיא שטינמן
אליצור לודשי גואטה
מכבי רחובותשם טוב הולינגר
הפועל גזר/נעןשמחה הלפרט
מכבי ראשון לציוןתומר אלוני
הפועל אורי תל אביבתומר מאיר
הפועל באר טוביה