נוער ארצית שרון
משחקים
טבלה קבוצות שחקנים
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל כפר -סבא אורן | 24 | 24 | 0 | - | 1764 | 1250 | 514 | 48 |
2 | אליצור נתניה עירוני | 24 | 18 | 6 | - | 1822 | 1545 | 277 | 42 |
3 | מכבי פרדס חנה | 24 | 17 | 7 | - | 1464 | 1291 | 173 | 41 |
4 | מכבי יורם רעננה | 24 | 16 | 8 | - | 1559 | 1449 | 110 | 40 |
5 | מכבי בקה | 24 | 15 | 9 | - | 1694 | 1409 | 285 | 39 |
6 | הפועל חוף הכרמל | 24 | 14 | 10 | - | 1540 | 1540 | - | 38 |
7 | מ.ס. אבן יהודה | 24 | 11 | 13 | - | 1573 | 1553 | 20 | 35 |
8 | מכבי חיפה משה | 24 | 11 | 13 | - | 1631 | 1725 | -94 | 35 |
9 | הפועל בנימינה ג.עדה | 24 | 9 | 15 | - | 1518 | 1601 | -83 | 33 |
10 | מכבי חיפה ביכורים | 24 | 8 | 16 | - | 1306 | 1499 | -193 | 32 |
11 | הפועל חיפה בק | 24 | 9 | 14 | 1 | 1295 | 1477 | -182 | 32 |
12 | מכבי מוצקין עתודה | 24 | 4 | 20 | - | 1392 | 1643 | -251 | 28 |
13 | אליצור רעננה | 24 | 0 | 24 | - | 1123 | 1699 | -576 | 24 |
שחקני הליגה
אבראהים ערו
מכבי ג'תאוביי אבו ערישה
הפועל פרדיסאיתי בונה
מכבי חדרהאיתי סלמה
הפועל כ"ס כ. יאיראיתמר אסא
מ.ס אבן יהודה תפוזאלון אבני
מכבי פרדס חנה כרכוראלון מנדל
הפועל מגידוארז אבנטל
הפועל כ"ס כ. יאירבן דוידוב
הפועל כ"ס כ. יאירבר ברקוביץ
מכבי חיפה עתודהדוד רוזנברג
אליצור טירת הכרמלדותן גלאי
אליצור ע.נתניה מזרחדניאל ויצמן
הפועל מגדל העמק יזרעאלהראל מלול
מכבי זכרון יעקבטום לב
מ.ס. אבן יהודהיואב רוזנטל
הפועל חיפה קרית יםיואב שחר
יובל אוליאניצקי
עצמה כפר ורדיםירין מוצן
הפועל נשרמחמוד ענבוסי
מכבי בקהמרג' לבנאוי
מכבי בקהמתן טוביה
מכבי קרית מוצקיןנבו בכר
מכבי רעננה יאירעובידה ענאבוסי
מכבי בקהעומר בן חמו
מכבי פרדס חנהעומר שומלי
מכבי ג'תעלי מואסי
מכבי בקהעמית ליכט
הפועל כ"ס כ. יאירעמית נרדע
הפועל חיפה קרית יםענבר ישי
בית"ר כפר יונהרועי פירן
מ.ס. אבן יהודה
מכבי ג'תאוביי אבו ערישה
הפועל פרדיסאיתי בונה
מכבי חדרהאיתי סלמה
הפועל כ"ס כ. יאיראיתמר אסא
מ.ס אבן יהודה תפוזאלון אבני
מכבי פרדס חנה כרכוראלון מנדל
הפועל מגידוארז אבנטל
הפועל כ"ס כ. יאירבן דוידוב
הפועל כ"ס כ. יאירבר ברקוביץ
מכבי חיפה עתודהדוד רוזנברג
אליצור טירת הכרמלדותן גלאי
אליצור ע.נתניה מזרחדניאל ויצמן
הפועל מגדל העמק יזרעאלהראל מלול
מכבי זכרון יעקבטום לב
מ.ס. אבן יהודהיואב רוזנטל
הפועל חיפה קרית יםיואב שחר
יובל אוליאניצקי
עצמה כפר ורדיםירין מוצן
הפועל נשרמחמוד ענבוסי
מכבי בקהמרג' לבנאוי
מכבי בקהמתן טוביה
מכבי קרית מוצקיןנבו בכר
מכבי רעננה יאירעובידה ענאבוסי
מכבי בקהעומר בן חמו
מכבי פרדס חנהעומר שומלי
מכבי ג'תעלי מואסי
מכבי בקהעמית ליכט
הפועל כ"ס כ. יאירעמית נרדע
הפועל חיפה קרית יםענבר ישי
בית"ר כפר יונהרועי פירן
מ.ס. אבן יהודה