נערים א מחוזית נגב
משחקים
טבלה קבוצות שחקנים
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל מבועים/מרחבים | 20 | 19 | 1 | - | 1455 | 772 | 683 | 39 |
2 | מכבי דימונה | 20 | 18 | 2 | - | 1259 | 823 | 436 | 38 |
3 | אליצור הר חברון | 20 | 13 | 7 | - | 1117 | 958 | 159 | 33 |
4 | הפועל להבים | 20 | 13 | 7 | - | 955 | 838 | 117 | 33 |
5 | א.ס אשקלון ניצן | 20 | 13 | 7 | - | 1161 | 1048 | 113 | 33 |
6 | אליצור אשקלון איתו | 20 | 9 | 11 | - | 1018 | 1138 | -120 | 29 |
7 | מכבי ירוחם | 20 | 9 | 10 | 1 | 1089 | 1070 | 19 | 28 |
8 | הפועל אשכול | 20 | 6 | 14 | - | 967 | 1080 | -113 | 26 |
9 | הפועל חבל אילות | 20 | 6 | 14 | - | 889 | 1280 | -391 | 26 |
10 | הפועל מיתר | 20 | 3 | 16 | 1 | 764 | 1125 | -361 | 22 |
11 | הפועל רמת נגב | 20 | 1 | 19 | - | 737 | 1279 | -542 | 21 |
שחקני הליגה
אביתר ויזמן
הפועל ב"ש/מיתראופיר איתמרי
הפועל מבועים/אשדודאורי גבע
הפועל אילתאורן אפללו
מכבי דימונהאושר גיטקר
מכבי דימונהאחיה ברוקנטל
מכבי ירוחםאיתי אוסלנדר
הפועל ב"ש/מיתראיתי אליה
הפועל מבועים/אשדודאיתי נוביקוב
הפועל ערבהאיתן ברוכי
אליצור הר חברוןאיתן גבאי
אליצור הר חברוןאיתן כהן
אליצור אשקלון איתואיתן לביא
אליצור הר חברוןאיתן רייצין
הפועל ב"ש/מיתראליאב ססמן
אליצור הר חברוןאליה גנוד
מכבי ירוחםאלכסנדר זליבנסקי
ביתר אשדוד משהאלמוג ברששת
הפועל אלטשולר שחם ב"אסף שלום טטרואשוילי
אליצור איתו אשקלוןבנימין אשורוב
א.ס. אשקלון הרצלג'ונתן קוסטילב
א.ס. אשקלון הרצלגלעד גלובינסקי
מכבי ירוחםהלל פאוץ
מכבי דימונהטוביה חמאווי
אליצור הר חברוןיאיר וייס
מכבי ירוחםיהודה ביטון
הפועל לכיש מזרחיהודה בלומברג
מכבי ירוחםיהושוע סמית
מכבי דימונהיואב זאוש
אליצור הר חברוןיובל צרקס
א.ס. אשקלון הרצליוגב שאולוב
הפועל רמת נגביונתן אילן
הפועל חבל אילותיונתן פנחסי
הפועל אלטשולר ב"שיונתן שטינברג
הפועל ב"ש/מיתריפתח אלבז
הפועל אלטשולר ב"שירין רידס
הפועל עומר/באר שבעליאור מקראי
מכבי דימונהליאם בורופקר
מכבי דימונהמור אורן
הפועל מבועים/אשדודמלך מקלה
מכבי דימונהמשה מירילשוילי
אליצור אשקלון איתומתן אביטבול
אליצור אשקלון איתונאור אוחיון
מכבי דימונהנדב זבולוני
הפועל חבל אילותנדב זילברשמידט
הפועל ב"ש/מיתרנהוראי דראי
מכבי דימונהנוה עציון
אליצור הר חברוןניר הופמן
אליצור יבנה עמוסנעם בלייח
אליצור הר חברוןסיימון מצגר
הפועל עומר/באר שבעעוז אנדר
מכבי ירוחםעומר בכר
הפועל אשכולעומר גרונשטיין
הפועל ב"ש/מיתרעומר פרדמן
הפועל מבועים/אשדודעידו אבריאל
הפועל רמת נגבעמית אבן חן
א.ס. אשקלוןעמית פיינשטן
פלג לוי
א.ס. אשקלון הרצלרון אבסקר
מכבי דימונהרון טורקוביץ
א.ס. אשקלון הרצלרותם מוצן
הפועל מבועים/אשדודרזיאל מאיו
אליצור אשקלון איתושגיא אביבי
הפועל חבל אילותשגיא אמיתי
הפועל חבל אילותשי רוס
מכבי דימונהשלו יצחק זריהן
הפועל מבועים/אשדודשלי בזק
אליצור הר חברוןתבור לזר
מכבי ירוחם
הפועל ב"ש/מיתראופיר איתמרי
הפועל מבועים/אשדודאורי גבע
הפועל אילתאורן אפללו
מכבי דימונהאושר גיטקר
מכבי דימונהאחיה ברוקנטל
מכבי ירוחםאיתי אוסלנדר
הפועל ב"ש/מיתראיתי אליה
הפועל מבועים/אשדודאיתי נוביקוב
הפועל ערבהאיתן ברוכי
אליצור הר חברוןאיתן גבאי
אליצור הר חברוןאיתן כהן
אליצור אשקלון איתואיתן לביא
אליצור הר חברוןאיתן רייצין
הפועל ב"ש/מיתראליאב ססמן
אליצור הר חברוןאליה גנוד
מכבי ירוחםאלכסנדר זליבנסקי
ביתר אשדוד משהאלמוג ברששת
הפועל אלטשולר שחם ב"אסף שלום טטרואשוילי
אליצור איתו אשקלוןבנימין אשורוב
א.ס. אשקלון הרצלג'ונתן קוסטילב
א.ס. אשקלון הרצלגלעד גלובינסקי
מכבי ירוחםהלל פאוץ
מכבי דימונהטוביה חמאווי
אליצור הר חברוןיאיר וייס
מכבי ירוחםיהודה ביטון
הפועל לכיש מזרחיהודה בלומברג
מכבי ירוחםיהושוע סמית
מכבי דימונהיואב זאוש
אליצור הר חברוןיובל צרקס
א.ס. אשקלון הרצליוגב שאולוב
הפועל רמת נגביונתן אילן
הפועל חבל אילותיונתן פנחסי
הפועל אלטשולר ב"שיונתן שטינברג
הפועל ב"ש/מיתריפתח אלבז
הפועל אלטשולר ב"שירין רידס
הפועל עומר/באר שבעליאור מקראי
מכבי דימונהליאם בורופקר
מכבי דימונהמור אורן
הפועל מבועים/אשדודמלך מקלה
מכבי דימונהמשה מירילשוילי
אליצור אשקלון איתומתן אביטבול
אליצור אשקלון איתונאור אוחיון
מכבי דימונהנדב זבולוני
הפועל חבל אילותנדב זילברשמידט
הפועל ב"ש/מיתרנהוראי דראי
מכבי דימונהנוה עציון
אליצור הר חברוןניר הופמן
אליצור יבנה עמוסנעם בלייח
אליצור הר חברוןסיימון מצגר
הפועל עומר/באר שבעעוז אנדר
מכבי ירוחםעומר בכר
הפועל אשכולעומר גרונשטיין
הפועל ב"ש/מיתרעומר פרדמן
הפועל מבועים/אשדודעידו אבריאל
הפועל רמת נגבעמית אבן חן
א.ס. אשקלוןעמית פיינשטן
פלג לוי
א.ס. אשקלון הרצלרון אבסקר
מכבי דימונהרון טורקוביץ
א.ס. אשקלון הרצלרותם מוצן
הפועל מבועים/אשדודרזיאל מאיו
אליצור אשקלון איתושגיא אביבי
הפועל חבל אילותשגיא אמיתי
הפועל חבל אילותשי רוס
מכבי דימונהשלו יצחק זריהן
הפועל מבועים/אשדודשלי בזק
אליצור הר חברוןתבור לזר
מכבי ירוחם