כללי משחקים
טבלה סגל הקבוצה
- מיקום10
- מש׳24
- ניצ׳7
- הפ׳17
- נק׳31
- קלעה ממוצע61.6
- ספגה ממוצע70.5
בא כוח:רמי כהן, ראובן סלטר, תאו קופרשמיט
טלפון:036960450
0522224799
0522224799
פקס:03-6960440
מייל:noar@hapoeluta.org
כתובת:הברזל 34, תל-אביב-יפו, 6971050
אגודה:הפועל תל אביב שלמה
קוד קבוצה:4930
המשחק האחרון
69 - 75נערים ב לאומית דן
הפועל ת"א/אוסישקין — מכבי פתח תקוה יותם |
מיקום בליגה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|
9 | מכבי ת"א גני תקוה | 24 | 7 | 17 | 31 |
10 | הפועל ת"א/אוסישקין | 24 | 7 | 17 | 31 |
11 | מכבי בליך רמת גן | 24 | 7 | 17 | 31 |
12 | מכבי הוד השרון | 24 | 5 | 19 | 29 |
מובילים
לא נמצא מידע ברגע זה!
רגילה
מיקום | קבוצה | מש׳ | ניצ׳ | הפ׳ | טכני | קלעה | ספגה | הפרש | נק׳ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | א.ס. רמת השרון אריק | 24 | 23 | 1 | - | 2010 | 1412 | 598 | 47 |
2 | מכבי תל אביב | 24 | 23 | 1 | - | 2122 | 1316 | 806 | 47 |
3 | הפועל תל אביב | 24 | 19 | 5 | - | 1924 | 1664 | 260 | 43 |
4 | מכבי תל אביב דרום | 24 | 18 | 6 | - | 1824 | 1642 | 182 | 42 |
5 | מכבי פתח תקוה יותם | 24 | 12 | 12 | - | 1783 | 1780 | 3 | 36 |
6 | אליצור גבעת שמואל חן | 24 | 12 | 12 | - | 1452 | 1608 | -156 | 36 |
7 | הפועל גבעתיים | 24 | 10 | 14 | - | 1562 | 1820 | -258 | 34 |
8 | בני הרצליה | 24 | 9 | 15 | - | 1832 | 2008 | -176 | 33 |
9 | מכבי ת"א גני תקוה | 24 | 7 | 17 | - | 1622 | 1803 | -181 | 31 |
10 | הפועל ת"א/אוסישקין | 24 | 7 | 17 | - | 1479 | 1691 | -212 | 31 |
11 | מכבי בליך רמת גן | 24 | 7 | 17 | - | 1445 | 1680 | -235 | 31 |
12 | מכבי הוד השרון | 24 | 5 | 19 | - | 1285 | 1617 | -332 | 29 |
13 | עירוני קרית אונו | 24 | 4 | 20 | - | 1512 | 1811 | -299 | 28 |
קוד קבוצה - 4930, ליגה - 203 - תאריך: 16-08-2024
איתי מרגליות-בייט
14-01-2009אלון הופמן
21-02-2009בן צבי חדד
26-10-2009דניאל גולדשטיין
20-12-2008דניאל קורן אשכנזי
28-02-2009יהונתן רחמנוב
08-06-2009מייקל אילורה
30-12-2008נדב פנחס
12-07-2009נועם ברמן
28-09-2009עידו משה מוסינזון
16-11-2009עמנואל אוצרו
04-11-2009רועי ברנס
12-04-2009
14-01-2009אלון הופמן
21-02-2009בן צבי חדד
26-10-2009דניאל גולדשטיין
20-12-2008דניאל קורן אשכנזי
28-02-2009יהונתן רחמנוב
08-06-2009מייקל אילורה
30-12-2008נדב פנחס
12-07-2009נועם ברמן
28-09-2009עידו משה מוסינזון
16-11-2009עמנואל אוצרו
04-11-2009רועי ברנס
12-04-2009